מקום 5 ישראלי

ShukyD

New member
מקום 5 ישראלי

המוטציה שליייייייייי אני טורווווווווווווו מפוצץ בדינרוווווווו מעלים מיסים כמו סבא ג'פטווווו בוא נראה מה קורה פה הן צועקות לי שאקירה שאקירהההההההההההההההההה

limors2

Active member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo54.gif

שאקירה שאקירה
תעלה את כל המוטציות ואטגלן אותך

ShukyD

New member
הרוב זה לא מוטציות

סתם מילים שלי על שירים אחרים
אבל זה סתם שילוב בין טורו לשאקירה שאקירה

limors2

Active member
הוא ירד, ומחר יהיה שרשור../images/Emo54.gif

סינגלס מפלצתי גם כן

RJlake

New member
טגלני גם את הנה אני בא../images/Emo6.gif צריך

להפיץ את הדבר הזה!!

ShukyD

New member
טוב נעלה מה שיש פה <גם את הגרועים>

קצת רקע לי ולחבר שלי היה משעמם החלטנו להקים צמד ראפרים חרדים שנקראים סברימרנן ואיימן ושייכים למשפחת מ.ר.ז.ל <היה זה יום בהיר והקב"ה הפציע> נתחיל הנה אני בא הנה אני באא הנה אני באאא הנה אני באאאא הנה אני באאאאא הנה אני באאאאאא הנה אני באאאאאאא .......... מרזל, בחור שווה תפילה הולך לו במטה מרגיש ת'גאולה חגיגות, אלף בר מצוות, לכל אחד יש רב - ותשע סוכריות ערבים לרצח, חרדים לנצח. וכולם פה קולטים את אליקים בשטח. אחרי ההתנתקות מרזל דעך מהר מיום ליום הגימלאים נצצו יותר חרדים עזבו או התרחקו מבורא שמיים קיצוני, משעמם לי ת'זקן מחשבות על הפיכה שלוש שנים לקח לי לחזור בשאלה לוקח המצוות, איתי לבית אבות ומתחיל לפעול לקירוב הלבבות גימלאים <הנה אני בא> אני מצביע <הנה אני בא> באתי להשפיע <תנו לי ונטולין> כי, נחסמו דרכי הנשימה גימלאים <הנה אני בא> אני מגיע <תנו לי קלנועית> אני מסיע <הנה אני בא> כי, סבא שלי לא מקבל קיצבה יצאתי לאחוזת ראשונים פתאום אני, רואה מלא זקנים ועכשיו כשאני בבית אבות סוף סוף תלמד את חוקי הברידג' הכל טרי וזה טוב איזה חוסר שיניים התהפכו לי המעיים אחרי שנתיים של משחקי חברה פתאום מגלה עוד קמטים במראה. מכיר מתערבב מתמזג מסתחבק עם, שומע סיפורים על העמלקים. עכשיו כשאני קשיש מבין זה לא נוצץ מתנתק לי הקטטר תן סיגריה תן לי אש כל היום מתבזבז על שלום ומשה מבריז כי נדפק ההליכון ואז נפל האסימון - M16 היה לי בידיים מחשבות על הפיכה שלוש שנים לקח לי לחזור שוב בתשובה אורז ת'גימלאים לתוך המזוודה מהעיר לכפר לכיוון ברוך מרזל <הנה אני בא> חוזר אליך <הנה אני בא> אל תפילותיך <הנה אני בא> כי הזקן שלך מדליק אני נשבע ברוך מרזל <הנה אני בא> חוזר אליך <הנה אני בא> אל רבניך <הנה אני בא> כי אני פשוט ממש אוהב תושב"ע חזרתי לברוך מרזל פה הימין קיצוני זה בדוק תן לי רגע תן לי נשק לא יזיק איזה זינוק מתי פעם אחרונה כרתתי איזה עץ זית קטן של ערבי פלצן, הכרתי חרדים חדשים המפלגה הזאת תחזיר לי את השליטה בחיים <של אחרים> נעשה קידוש במקום לאכול חזיר נשתלט על גבעה ונירה קצת באוויר יאללה נגמר יאללה מחסום בכפר העיקר לא לגמור מחורר הנה אני בא הנה אני באא הנה אני באאא הנה אני באאאא הנה אני באאאאא הנה אני באאאאאא הנה אני באאאאאאא גימ-ל-אים <הנה אני בא> אני מצביע <הנה אני בא> באתי להשפיע <תנו לי ונטולין> כי, נחסמו דרכי הנשימה גימלאים <הנה אני בא> אני מגיע <תנו לי קלנועית> אני מסיע <הנה אני בא> כי, סבא שלי לא מקבל קיצבה גימלאים <הנה אני בא> אני מצביע <הנה אני בא> באתי להשפיע <תנו לי ונטולין> כי, נחסמו דרכי הנשימה גימלאים <הנה אני בא> אני מגיע <תנו לי קלנועית> אני מסיע <הנה אני בא> כי, סבא שלי לא מקבל קיצבה

RenanaD

New member
"סברימרנן" ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo131.gif

אדיר! קבל ח"ח

limors2

Active member
אני בעד שתקליטו ותחליפו תשיר../images/Emo54.gif

של הדג נחש בגרסה הזאת

ShukyD

New member
זה על שירת הסטיקר

נקרא שירת הפשקעוול פשקעוול זו מודעה ברחוב החרדי, בד"כ תעסוק בהחרמת בנאדם שלא שמר שבת או ששונאים אותו ממש אז רוצים להרוס לו את החיים. לעתים תעסוק ב"בת ישראל, יופייך נמדד בצניעותך". שכונה שלמה מחרימה את אברם מהמכולת. עם שלם עושה עכשיו כפרות עם תרנגולת אין שלום עם חילונים תזרקו עוד אבנים דתי זה הכי, אחי... גיור לכולם עוף לשבת אווווווף אבל אמא הבטחת יה יש"ע זה כאן נ נחמן מאומן זה כאן, משיח in town אין חילונים אין חטאים אז בוא, ותקרא תהלים העם עם יהודה העם עם השומרון קפוץ למקווה רוצים גם את חברון הקדוש ברוך הוא אנחנו בוחרים בך בוחרים באל הנורא הקדוש ברוך הוא אנחנו קנאים לך ימותו החילונים זוהי תורה (תורתנו תנו) וקדושתנו (קדושתנו תנו) קב"ה תרחם קב"ה תרחם קוראים לי צדוק ואני מתפלל אל ה.. אל השם.. זוהי תורה (תורתנו תנו) וקדושתנו (קדושתנו תנו) קב"ה תרחם קב"ה תרחם ברוך השם נאמר אמן ולכן... מדינת הלכה - הגיעה גאולה אלוקים הבטיח יגיע מלך המשיח יש לי אמונה בתשובה מלאה חסיד מאז ולתמיד ומי שלא בירך הפסיד בית כנסת ותפילת שחרית כהנא צדק אריה דרעי זכאי צריך מנהיג לש"ס הפעל את המונה, הקפץ את האברך בת ישראל ערכך נמדד בצניעותך הדוס עוזר לנזקקים רבי טוב ליהודים פושעי בית ראשון לדין אנחנו כאן הם שם שטחים לא מפקירים עקירת ישובים מפלגת את העם מוות לכופרים תנו לי כיפות סרוגות מוות לחילונים זוהי תורה (תורתנו תנו) וקדושתנו (קדושתנו תנו) קב"ה תרחם קב"ה תרחם קוראים לי צדוק ואני מתפלל אל ה.. אל השם.. זוהי תורה (תורתנו תנו) וקדושתנו (קדושתנו תנו) קב"ה תרחם קב"ה תרחם ברוך השם נאמר אמן ולכן... זוהי תורה (תורתנו תנו) וקדושתנו (קדושתנו תנו) קב"ה תרחם קב"ה תרחם קוראים לי צדוק ואני מתפלל אל ה.. אל השם.. זוהי תורה (תורתנו תנו) וקדושתנו (קדושתנו תנו) קב"ה תרחם קב"ה תרחם ברוך השם נאמר אמן ולכן... להתפלל, להרוג, לברך, להטעות קריאת שמע, להסגיר, פולסא דנורא, no fear לפאר, לקדש, לגייר, להלל הכל בגללך, פשקעוול

limors2

Active member
אתה/אתם גאונים../images/Emo6.gif../images/Emo54.gif

פשקעווילים זה דבר ככ מצחיק

Rachel47

New member
../images/Emo211.gif../images/Emo80.gif../images/Emo6.gifזה כ"כ גאוני../images/Emo15.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ShukyD

New member
זה על הכאפה המצלצלת

סאברימרנן ואיימן מארחים את הדגפילטע - הכיפה הנופלת כל חובש כיפה מוצא ת'עצמו מתוסכל להתפרנס מכתיבת מזוזות זה לא דבר קל אם זה אצלך בדם מעבר לתחביב למען אמונה את עצמך אתה מקריב זה אצלך לא פאזה זה מיין אוונט זה אופי ברוך הבא לתשובה מלאה אתה נדבקת יופי השלב הראשוני בוא נקרא לו שלב ההתחסדות אתה עוד ילד מתבגר לומד קצת יהדות רוצה ספר תורה או שבת לחלל.. להרשים ת'רבנים ולהתחיל להתפ.. לל אם יש לך מזל ולהורים זה בא קל וכסף לא אזל ויש תרומות ליד שרה אתה נשאב נשאב פנימה רוצה מהר קדימה להראות לכולם שאתה תיתן להם בכיפ כיפה.. במסיבת סיום שלך סיימת ישיבה אפילו קיבלת ספר תורה זה לא מזיז לך כאילו נשאר רק לדפוק פוזות מול המראה לדמיין ת'הצלחה ולחלום לכבוש ת'מדינה והופ הגעת לשלב הכיפה הנופלת כי רוב החרדים אוכלים בצה"ל וואחד סרט תגידו לא לא לא לא רוצים ללמוד תורה תגידו די די די די חוזרים בשאלה תשימו דוס דוס דוס תשימו דוסים בשמירות כי מה שהם מריצים עכשיו, זה בית זונות כל חובש כיפה מוצא ת'עצמו מתוסכל להתפרנס מכתיבת מזוזות זה לא דבר קל יצאת מישיבה אתה רוצה להתפתח ממעגל הכפייה לצאת ולנצח דת כן היא תמיד היתה עניין של טעם וריח עם חוסר האמונה שלך כבר אי אפשר להתווכח כל מה שתעשה סביר להניח עשו כבר קויידם ומהחלומות לכבוש את העולם נשאר רק בויידעם גרף האמביציה שלך מתנדנד עולה ויורד ולפעמים שקשה מידי חושב אולי להתחסד ואתה גם שאתה בטופ גם שאתה בתחתית הבור תן לו רק באמונה ותן צדיקים לקבור לא בחור טיפש גם לא אחד שממהר להתייאש מזה שוואללה לא סגור מה יהיה הלאה מנסה להישאר פיכח להיות מודע אבל לא כל כך יודע מה יהיה בעולם הבא תגידו לא לא לא לא רוצים ללמוד תורה תגידו די די די די חוזרים בשאלה תשימו דוס דוס דוס תשימו דוסים בשמירות כי מה שהם מריצים עכשיו, זה בית זונות יאנג רבי נחמן אין עוד צדיקים בקבר הבחירה שלך להיות כופר טפל או בעל אבר כי אם יותר דתיים יתחילו להתפלל קודם מהלב ולא במטרה שטחית רק על הרבי להתחבב אל תחשבו רק על לקחת תרומות לחיות על חשבוננו לקבל רק הנחות והטבות שירים חסידיים ושאר השטויות אולי אם תחזור בשאלה נתחיל לראות איסמע חילוני זה מה שאני אמרתי שכן תבוא אחר כך ותגיד "אני חזרתי" תגידו לא לא לא לא רוצים ללמוד תורה תגידו די די די די חוזרים בשאלה תשימו דוס דוס דוס תשימו דוסים בשמירות כי מה שהם מריצים עכשיו, זה בית זונות

RJlake

New member
הפזמון גדולל! אגב יש סיבה לשירים

האנטי דוסים האלה?

למעלה