מקיצה מחלום

נעמה 103

New member
מקיצה מחלום ../images/Emo42.gif

וואוו. איזה קיץ. כל שנת הלימודים פינטזתי על מלצרות, ועל כמה גרושים שימלאו את הארנק... אבל המציאות הותירה אותי בלי גרוש, ועם חיוך חולמני על הפנים. איכשהו פתחתי את הרדיו, שמעתי על תחרות "השדרן של המדינה", והגעתי למיונים. אוקיי... שרדתי את מבחני האינטליגנציה. סבתא יהודית תמיד אמרה שקיבלתי ממנה את האי-קיו. התקשרו וביקשו להכין שתי דקות של "מה שבא לך"... דיברתי שתי דקות על מה היה קורה אם היינו לבד בעולם. (ולא הבנתי כמה לבד מרגישים כשהחגיגה נגמרת) המשכנו לצוללת, לסדנה, פתאום ראינו את הפרצופים שמאחורי הקולות המוכרים. אחרי שבוע 21 הפרצופים הזרים הפכו לאנשים, שונים כל כך זה מזה. נשארנו 16 בקרב... נפלנו, קמנו, שרנו, התווכחנו, ייעצנו (חלקנו פחות טוב מהאחרים... אהממ..). חווינו זה את זה. וב"בלה", מול המשפחה והחברים.. וכולכם, שפירגנתם כל כך. ואלין המדהימה, והרקדניות של 'הישראלים'.. והאלכוהול שזרם... והעולם קצת ריצד באותו לילה.. 48% מול 52%. שהביאו אותי לקום אפופה ביום שאחרי. עם מין תחושה של חוסר מיצוי. רציתי לומר תודה. תודה לרועי, על שעות של הקשבה והבנה. על שיחות ארוכות ויעוץ מקצועי, לליאת, על החום (וכי אני מרגישה צורך עז לדבר איתך) לשרון, כי דרבנת אותי לדבר כשהוצאתי מהפה חצאי מלים... לעמי, על המקצועיות והשאלות הנכונות בזמן הנכון (את מי בעצם הראיון הזה יעניין???...) לאורן על הרצון לעזור ועל הוצאת הדבש ולא העוקץ מן הקטעים שלי.. לטביב, על האמונה שלא פסקה, על האוזן הקשבת ועל הנשמה. על ההזדמנות המופלאה שקיבלתי כשהחלטתם להעביר אותי את "בית דני"... לקובי, על ההזדהות, התמיכה והפירגון המשפחתי.. לשמוליק, על הבמה והחשיפה, העצות והתמיכה. לרונית כפיר, אלי ישראלי, נטלי עטיה, עופר נחשון, צדי צרפתי, איריס קול שנתנו בי אמון. ((( * ואם שכחתי מישהו אני אשרשר הודעה נוספת... * ))) ל-21 המתמודדים. אוהבת, נעמה

מירב 103

New member
נעמונננתתת!

מי חמודה ? מי שווה? נתת פייט מצויין תשבעי שאת לא נעלמת! שנה טובה בובה מירב

ליאור 103

New member
פרידה והימורים לשנה חדשה

כותבי המגילות... באמת, הייתי בטוח שאת הולכת לקחת את התחרות הזאת בגדול והייתי דיי בשוק שכשירלי זכתה (שירלי, אל תביני אותי לא נכון את אחלה בן אדם אבל נעמה הייתה הפייבוריטית שלי), אז מה הלאה ? להתמסר ללימודים ? לנסות ולמצוא עבודה ? נאאאאא... ילדונת, אמרתי לך כבר ואני אומר לך שוב, את נולדת בשביל הדברים האלה, דווקא עכשיו הגיע הזמן לקום על הרגליים להתאושש מההפסד ולצאת בכוחות מחודשים לשלב הבא לקראת המעבר שלך לככב בעולם התקשורת שלנו.. לדעתי יש לך סיכוי מטורף להצליח אז אל תוותרי על החלום ולכי עליו בגדול... בכלל, נראה לי שכאן הבמה המתאימה להציג את ההימורים שלי לקראת השנה החדשה - להלן ששת האנשים שהולכים לעשות את זה בגדול (אם לא השנה אז אולי בשנה הבאה או בזאת שאחריה - האנשים שעוד נשמע עליהם אם נראה ואם לא להלן פרוייקט - הכוכב של המדינה): נ.ב אין קשר למספר בו מיקמתי אתכם.. זה הולך להיות סתם רנדומאלי 1. דניאל אלפנביין - בלי שום ספק ילד - אתה הולך לכבוש לנו את המסכים את הרדיו וכל מקום אחר - איכויות של סטאר שפשוט מתפרצות החוצה. 2. נעמה שוחט - ילדה - אני חוזר ואומר - אל תוותרי כי יש לך את זה 3. שחר פרס- דווקא אותך אני רואה בטלוויזיה הרבה יותר מאשר ברדיו - בטוח זה יקרה מתיי שהוא השאלה מה יבוא קודם - רדיו או טלוויזיה ? החוסר טאקט שלך יוביל אותך רחוק... 4. רועי ג'ורנו - בן אדם !!! הרי לכולנו ברור שעוד שנתיים מקסימום אתה כבר כתב החדשות החדש של ערוץ 10 - שלא יהיה לך בכלל ספק.. בהצלחה איש אתה נולדת לעשות חדשות, זה זורם אצלך בדם ואף אחד לא ייקח את זה ממך 5. מירב הרמל - תמיד היית גדולה - על המסך וברדיו - את חייבת להשתחרר עוד טיפה - אני לא מתכוון למופרעות (שריטה עמוקה יש לכולנו) אני מתכוון לזה שתהיי יותר את. ואין לי ספק שתגיעי רחוק לאללה 6. אני (תרצו או לא, לא יצא לכם להכיר אותי כל כך ולדעת מה אני מביא איתי לעולם הזה שנקרא רדיו, אבל אני יודע מה אני שווה ואני יודע שאני עומד לפרוץ בגדול), הצעות התחילו לבוא אבל הצבא עיכב לי אותן קצת.. אני משתחרר אוטוטו ואז - אלוהים גדול (גם דווידוביץ') - נראה מה יקרה כבר - אני מבטיח רק דבר אחד אנשים - זו לא הפעם האחרונה שאתם שומעים עליי..

למעלה