מקפיצה שאלה על תזונה

יפעת99

New member
מקפיצה שאלה על תזונה

אני לוקחת ברזל ופרונטל אני מקווה שכותבים כך מוטי ויטמין לנשים בהריון. אני עדיין לא זכיתי לפסים הכחולים השאלה שלי מה צריך לאכול וכמה? אודה לכן יפעת

מעיןבר

New member
אין חוקים

חשוב פשוט לשמור על תזונה מאוזנת ומשגוונת שעד 30% מהקלוריות בה מגיעות משומן. כלומר - כמו תמיד כשמדברים על תשונה - הרבה ירקות ופירות מבושלים וטריים, הרבה חלבונים (גבינות, בשר רזה) ומעט מטוגן, חטיפים וקשקושים. זאת התזונה הנכונה על רגל אחת. אם מאוד קשה לך תמיד אפשר להתייעץ עם דיאטנית במסגרת קופ"ח או כל מסגרת אחרת. בתיאבון!

יפעת99

New member
מעין יקירתי

קראתי בשירשור שאת לומדת תואר שני בתזונה אך לא דיאטיקנית ובכל זאת .... במסגרת הניסיונות שלי להיכנס להריון וה ל ח ץ שאני נמצאת בו אולי הפעם אולי הפעם אני גם חייבת להוריד קצת במישקל הבנתי ממך שאין תזונה מומלצת ללפני יש לך כמה טיפים להורדה במישקל חס וחלילה לא דיאטת כאסח וכדורים. תודה יפעת

מעיןבר

New member
לשרשר יקירתי, לשרשר!

כדי לא להציף את הדף בשאלות ולדחוק שאלות אחרות אנחנו מקפידות ששאלות באותו נושא תהיינה תחת אותה הכותרת. לעניין השמירה על משקל, כמה טיפים מניסיוני האישי:
לאכול ארוחות מסודרות ולא לנשנש.
להקפיד לאכול ירקות בארוחה שמקנים תחושת שובע.
לנהל יומן אכילה בו תקפידי לכתוב כל מה שאת אוכלת במשך היום + שעה וכמות - פתאום מגלים כמה שטויות אוכלים.
הכי חשוב - להיעזר בדיאטנית - להגיע עם יומן אכילה ולהרכיב תפריט מאוזן המתאים להעדפות שלך. בהצלחה!

למעלה