מראות

A N A B E L I

New member
מראות

שלום לכולם , אני חדשה בפורום הזה....מקווה שאוכל ללמוד כמה שיותר פה, שאלה לי אליכם..מאז הילדות יש לי משהו מיוחד עם מראות. אני תמיד אהבתי לשבת ולהסתכל על עצמי מול המראה, אבל בגיל יותר מבוגר זה הפך למשהו שונה. בזמן שהייתי מסתכלת על עצמי הדמות שלי מתחילה להתטשטש ולהשתנות. הכל מסביב הופך להיות מרגש באיזשהו אופן. הצבעים משתנים והלב כאילו עוצר לרגע...וכל זה תוך כדי הסתכלות לתך העיניים של עצמי במראה. מישהו יכול להסביר לי למה זה קורה לי? אני אמורה ללמוד מזה משהו? אולי אני אמורה לראות משהו במראה? כמה שדיברתי עם אנשים על זה תמיד יצאתי עם תחושה שמראות זה משהו שלילי..? וזה השאיר בי פחד שיום אחד בזמן שאני מסתכלת על עצמי במראה עוד יקרה לי משהו.. אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את התופעה המוזרה הזו... לילה טוב, אנבל

המציאות החיצונית היא מראה של הפנימי

היי אנאבל, ברוכה הבאה! שמחה מאוד לראות אותך פה
הסיפור שלך עם מראות הוא באמת מיוחד מאוד. זה שאת אוהבת להסתכל על עצמך במראה זה מרענן ונהדר. רוב האנשים לא אוהבים להסתכל על עצמם במראה כי הם לא משלימים עם הגוף הפיסי שלהם. אני חושבת שהרבה פעמים בהייה בדמות שלך במראה משדרת לסובבים שאת סגורה בעצמך, מתעניינת יותר בעצמך... כאלה דימויים. אם היינו יושבות ומדברות ובמקום להסתכל עליי היית מסתכלת על עצמך במראה, גם אני בטח הייתי חושבת שמשהו מוזר פה. אבל אם זה לא בא על חשבון תשומת הלב שלך לאנשים אחרים (והאינטואיציה שלי אומרת לי שלא), אז זו ממש בעיה שלהם! לגבי מה שאת רואה - יש לי תחושה שמחה מאוד כשאני קוראת את מה שאת רואה. קשה לי להסביר את זה. אבל - בכל אופן - הייתי שמחה אם היית מסבירה לי טוב יותר - מה את רואה? האם את רואה צבעים מסביב לגוף (כלומר את ההילה של עצמך)? האם את רואה צבעים בתוך הגו? (אולי את רואה את הצ'אקרות שלך, או את זרימת האנרגיה בגוף...) - האם את רואה "עננים" של צבע שכאילו קשה להגדיר איך הם קשורים לגוף? אילו צבעים את רואה? אילו צבעים מופיעים יותר מצבעים אחרים? לאיזה איזורים בגוף קשור כל צבע? איזה דימויים עולים לך כשאת רואה את כל הצבעים האלה? על מה את חושבת כשזה קורה? אנאבל, שום דבר לא קורה לך אם את לא יכולה ללמוד ממנו משהו. זה שיעור לחיים. כל דבר שקורה - יש בו שיעור. ממש כל דבר! אז בטח שאת יכולה ללמוד מזה, ובטח גם הרבה... אבל מי שיכול לתת לך את התשובה הכי טובה זאת את, אנחנו יכולים רק להציע כל מניי אפשרויות... שיהיה יום מלא אושר!

A N A B E L I

New member
מראות

שלום, תודה על התגובה, אז כמו שאמרת זה באמת לא בא על חשבון הזמן שאני נמצאת עם אנשים אחרים , יוצא לי לשבת מול המראה כשאני לבד ובא לי להרגע, כי כל מה שקורה לי בזמן שאני מסתכלת במראה זה מרגיע מאוד. נראה לי שחשוב לציין שאני יכולה לשבת אפילו שעה שלמה מול המראה ולא להרגיש את הזמן. אני אנסה לפרט מה אני רואה, כן אני רואה "עננים" של צבעים בכל מקום לפעמים גם את ההילה שלי, הצבעים שאני רואה הם בדר"כ בגוונים של סגול כחול תכלת לפעמים גם ירוק. בד"כ הצבאים יותר חזקים סביב חפצים בחדר למשל מיטה, ארון... ובשאר המקומות שקופים פחות מרוכזים. עוד משהו מעיניין שהרבה מאוד פעמים הפנים שלי משתנות, כאילו לובשות מסכה..הופכות לשניה לפנים של גבר עם זקן ואז לפנים של ילדה קטנה בת 5 ואח"כ לזקנה ...בקיצור כל פעם זה שונה..ומיוחד כאילו זה קורה לי בפעם הראשונה. יום טוב ותודה ענקית על העזרה, אוהבת אנאבל

הי לך. יש שאומרים כי

הדמויות שאת רואה בפניך המשתנות הן גילגולים קודמים שלך. לדעתי כדאי שתמשיכי בטח אם זה מרגיע אותך ועושה לך טוב. אני גם חושבת שאת כל מה שאת רואה עם מראה (את ההילות למשל) את יכולה גם לראות בלעדיה. נראה כי המראה משמשת אותך ככלי מרגיע (איני חושבת שיש משהו שלילי הקשור דווקא למראה) שלאחר הרגיעה את נפתחת ומצליחה לראות דברים. יופי לך!

שיייוווו איזה אושר

את יודעת איזה יפה היה נראה העולם שלנו אם אנשים היו מסתכלים במראה בשביל להירגע? לא היו יותר מלחמות!!! זה ממש נהדר בעיני
. במדיטציה טובה או טיפול הילינג טוב אין תחושה של זמן, זה בגלל שהזמן קשור לקיום הפיסי ולמגבלות שבאות איתו, וכשנהיה גדולים, והעולפ יהיה פרוש לעינינו כמו שהוא באמת ולא כמו שחמשת החושים של הגוף יכולים להבין, תזכרי שאמרתי לך את זה... אין זמן. כשאת חווה תחושה של אין זמן, את פשוט שם. וזה יופי. וזה הסימן הכי גדול שזה בדיוק מה שאת צריכה לעשות. אני מאוד מסכימה עם הדעה שאת חושפת גלגולים קודמים. עוד יכול להיות שאת מקבלת מסרים ואת רואה דמויות של מדריכים, או של מישהו שצריך את תשומת הלב שלך. את יכולה לבחון את זה - האם כשהמראה שלך משתנה את מרגישה שזו עדיין את? או שאת מרגישה שבאו לך אורחים? אם את יודעת באינטואיציה שלך שזו עדיין את, אני מאמינה שאלה גלגולים קודמים. נסי להעמיד מול המראה שלך חפצים שונים, מחומרים אורגניים ואנאורגניים, ותראי מה קורה לצבעים. אני גם מצרפת לך הסבר קצר על צבעים, נסי לראות איך זה מתקשר לחפצים שמסביבם את רואה את הצבעים האלה... לכל חפץ יש אישיות... לפי הבנתי לחפצים האנאורגניים אין אישיות. לפי ההבנה הזאת, אם את לוקחת פלסטיק, לדוגמה, משהו ממש חרושתי כזה, לא צריכה להיות לו הילה, לא צריך להיות מסביבו צבע. או אולי חלש יותר? ספרי לי מה גילית, אולי אני טועה? נסי להביט על בעליי חיים, על קריסטלים, על צמחים... את יודעת מה? קחי גרניום או מרווה, תביטי בו, תעשי איתו מדיטציה או הילינג או רייקי או מה שעומד לרשותך, או אפילו אם יש באפשרותך קחי אותו לתפילה בבית הכנסת, תביטי בו שוב ותראי איך הצבע סביבו משתנה! וכמובן, שוב מצטרפת לעצה של ידידתי, the power is within you. אני פשוט מאוד נרגשת מהעולם המופלא שנגלה לך מעבר למראה אבל שלא תטעי, אני חושבת שהיכולת הזאת היא שלך ואם תסגלי לעצמך את אותה הסתכלות על חפתים שלא מעבר למראה - את תראי את אותו דבר ואז תוכלי ללכת ברחוב ולראות עננים של צבעים בכל מקום! איזה עולם צבעוני!

keoser

New member
מה זו מראה בשבילך?

מה אומרת לך כל החוויה הזו? האם את מקבלת מידע מסויים כשאת מסתכלת על ראי? אוהב, יוסי :)

למעלה