מרגישה מעוכבת בפרנסה

sarin42

New member
מרגישה מעוכבת בפרנסה

יש לי בעיה בת 21 קשה לי היו לי חברות לא נאמנות וניתקתי קשר כיום לבד אין לי עבודה יש לי חבר אך לא מסופקת 21 9 89 נולדתי יום ד 3,27 בלילה יש עלי המון קנאה שמי מירב המון המון מקנאים בי בגל יופייי איך עלי לקדם את עצמי בכל המישורים ולשפר מה עלי לעשות

freearth10

New member
וואו, איך הצלחת?...

היי מירב, איך הצלחת בכמה מילים להכניס כל הרבה תקוות, אכזבות, רגשות...? אין ספק שהשם מירב מתאים לך!
בחרי נושא אחד ונראה לי שכבר בחרת והתחילי לעבוד איתו. צרי לך משפט חיובי, בהווה ועשי איתו את ח.פ.צ חיים. מאיה

ladybug4NLP

Active member
שלום מרב

למרות שסוג העצה שאתן לך - אינה שייכת לפורום זה: קודם כל קבלי על עצמך לרשום את שמך בצורה נכונה. בעברית - למרות שהרבה כותבים כמו שאת כותבת- אין נשמה שקוראים לה מירב - רק מרב בלי י'. תבדקי בתנ"ך. בהצלחה

דגנית

New member
השם הוא השם שניתן על ידי אמא ואבא... על ידי

ההורים, גם אם הכתיבה אינה מוכרת...
כך שהצורה הנכונה לכתוב את השם הוא כפי שבחרו עבורה ההורים..

ladybug4NLP

Active member
שם שניתן ע"י אבא ואמא

זה לא שהכתיבה לא מוכרת, היא פשוט משובשת. כמו למשל שאם כותבים למישהו "אבי" בכתובה ושמו אברהם, למרות שהוא נקרא אבי כל החיים, הרי שהכתובה שלו פסולה לחלוטין. גם אם ההורים טעו וגם אם כך נכתב בתעודת הזהות - הרי שהאנרגיה של השם כשהכתיבה לא נכונה משבשת את בעל השם והוא/היא משלמים על כך - בין אם מאמינים בכך או שלא. לא המצאה שלי, כך כתוב בתורת האותיות בקבלה -למי שמתמצא קצת.

freearth10

New member
ואם השם נבחר על ידי ההורים

בגלל השיבוש שבו, כלומר אם ניקח לדוגמא את השם מירב, מתוך רצון שהיא תמצא את שפע ההזדמנויות שקיימות ללא קשר לדמות התנכית שהביאה לעולם תכונות שההורים לא התכוונו אליהם כשהם בחרו בשם. בנוסף גם אם ההורים התחברו לאנרגיה של השם מרב ורצו להוסיף לייעוד שלה גם אות של נשמה - זה מה שהם בחרו. זה מה שהם ייעדו לה מתוך כוונה מלאה. מאיה

דגנית

New member
אז מה את עושה עם שמות שלא מצויים בקבלה?

ועדיין... הורה נותן שם כפי שליבו אומר לו לכתוב אותו, יש תוספות של אהו"י או שמחסירים אותיות, מבחינתך זה שיבוש - וסביר להניח שלהורים יש סיבה. אם אבי קורה לעצמו אבי וגם בת"ז השם שלו אבי, אין פה שום דבר פסול. זה שמו. משהו במה שאת כותבת לא יושב לי טוב, אין לי מושג אם זה נכון או לא, לא למדתי קבלה או נומרולוגיה מספיק כדי לדעת... באופן אישי אני לא מסכימה עם זה. לא נשמע לי הגיוני בכלל - כי מבחינתי אין דבר כזה שם משובש, יש משמעות שנותנים ההורים, וגם הרעיון שאין נשמה שקוראים לה - בשם מסוים, זה פשוט לא נתפס בעיניי, ולו מהסיבה שנשמה מגיעה עם השם שלה. אז.. יש נשמה עם כל שם שרק אפשר, שהורה בוחר. אין ספק ששם הוא חלק מהאנרגיה וחלק מאנרגית החיים והדרך של הנושא אותו ועדיין, אם אין את השם בקבלה / תנ"ך משמע הוא לא קיים? למיליוני אנשים שמות מיוחדים בעלי משמעות נפלאה, שלא כתובה באף מקום.

אומרים שההורים מקבלים רוח הקודש

מיוחדת בשעה שהם מחליטים על שם ילדיהם. לא נראה לי שיש שם נכון או שם משובש. מאוד הגיוני שיש שמות שמאחלים הצלחה או מזל. אני כן מכירה את המציאות שממליצים לבנאדם להוסיף אות או שם נוסף לשם שלו. אבל עדיין, צריך לשים פרופורציה לחשיבות שאנשים מיחסים לתאריך הלידה שלהם, למזל בו הם נולדו, או לשם בו הם מכונים. ומה עם המגזר שלי, שנותן שמות ביידיש? השם הזה לא נכון, או משובש? הרי הוא בטח לא מופיע בתנ"ך.

עדינה77

New member
מרב שלום

נשמע שאת עמוסה רגשית. כנראה את מנסה לגלות מה הדבר בעברך או בשמך שגורם לך להרגשות הקשות שאת מרגישה. קודם כל, זה טוב מאד שאת מודעת למצבך ומנסה לפתור אותו. בטיפול קינסיולוגיה מח-אחד את עוברת תהליך שבו מוצאים מה הרגשות שחוסמים אותך ומה השינוי שאת יכולה לעשות. שוב אני מדגישה - -לא משנים משהו אובייקטיבי בחייך או באנשים סביבך - אלא השינוי הוא בך ובדרך שאת בוחר להתמודד עם החיים. בהצלחה

למעלה