מרדצס זוכה במכרז של אגד

dctgdctg

Member
מרדצס זוכה במכרז של אגד

הודעות ודיווחים
מרדצס זוכה במכרז של אגד
קואופרטיב אגד ירכוש 100 אוטובוסים מתוצרת מרצדס שיורכבו במפעלי הארגז ומרכבים ■ אף ששני המפעלים ניגשו למכרז לבדם, שר התחבורה טוען כי עצם ניהול המכרז חסך 24 מיליון שקל

האם מדובר רק בבינעירוניים?

25306yosef

New member
טוב היה אם היו רוכשים מוגמרים

מרדצס זוכה במכרז של אגד
קואופרטיב אגד ירכוש 100 אוטובוסים מתוצרת מרצדס שיורכבו במפעלי הארגז ומרכבים ■ אף ששני המפעלים ניגשו למכרז לבדם, שר התחבורה טוען כי עצם ניהול המכרז חסך 24 מיליון שקל

לדעתי המוגמרים איכותיים הרבה יותר מהמורכבים בארץ.

אבל לפחות מרצדס ולא מאן ולא וולוו !

לדעתי המוגמרים איכותיים הרבה יותר מהמורכבים בארץ.
אבל לפחות מרצדס ולא מאן ולא וולוו !
כבר גישה נכונה לאוטובוס הטוב בעולם = מרצדס האחד והיחיד !

hotdog6

New member
אין שום דבר רע במאן או וולוו לא פחות טוב

ממרצדס ,כנוסע הרגשה נעימה בוולוו ומאן .

נסעתי במרצדס של אגד ,לא אהבתי את הריפוד והתחושה .

טנק2

New member
דווקא וולוו מסוימים שאני נסעתי בהם

האיצו לא הכי טוב, בעליה קרטעו קצת, וכשהנהג בלם-הנוסעים עפו עד לקיבינימט.
כוחות הסוס של וולוו B7R מועטים יותר מאשר של הOC500 מרצדס.

felixr

New member
ריפוד?

אלה לא מכונות מוגמרות. הכסאות הן של פלטכניקה

האיכותי מכולם = מרצדס, זכה ! סוף סוף

מרדצס זוכה במכרז של אגד

חזר השכל למי שהחליט על רכישה של שלדות ומנועי מרצדס. אין ולא יהיה אוטובוס איכותי וראוי יותר מהמילה אוטובוס בעבור מרצדס.
אני מניח שנהגים רבים וביחוד המכונאים במוסכים, ירוו נחת מהמאייה החדשה מבית מרצדס.
לעניות דעתי לא היתה שום סיבה כזו או אחרת לעבור לרכישה מקונצרנים אחרים זולת מרצדס מאז 1973. מיליוני לירות ישראליות ומיליוני שקלים ומיליוני שקלים חדשים היו נחסכים למשק הישראלי ולחברת אגד אילו היו קונים אך ורק מרצדס ברצף מאז 1973. אני מקווה שזו סנונית להמשך בו ירכשו אוטובוסים מתוצרת מרצדס בלבד.

seffic

New member
האם ליצרנים הגרמניים אין אוטובוס חשמלי מקביל

חזר השכל למי שהחליט על רכישה של שלדות ומנועי מרצדס. אין ולא יהיה אוטובוס איכותי וראוי יותר מהמילה אוטובוס בעבור מרצדס.
אני מניח שנהגים רבים וביחוד המכונאים במוסכים, ירוו נחת מהמאייה החדשה מבית מרצדס.
לעניות דעתי לא היתה שום סיבה כזו או אחרת לעבור לרכישה מקונצרנים אחרים זולת מרצדס מאז 1973. מיליוני לירות ישראליות ומיליוני שקלים ומיליוני שקלים חדשים היו נחסכים למשק הישראלי ולחברת אגד אילו היו קונים אך ורק מרצדס ברצף מאז 1973. אני מקווה שזו סנונית להמשך בו ירכשו אוטובוסים מתוצרת מרצדס בלבד.
לזה הסיני שמסתובב בתל אביב בקווים 5+61?

תהייה- האם החשמלי הסיני הכתום הזה קשור לאיש מרכז הליכוד, המקורב של ישראל כץ? אפרופו הכתבה בטלוויזיה....

לא נכנסתי לפוליטיקה. אכן לגרמנים

תהייה- האם החשמלי הסיני הכתום הזה קשור לאיש מרכז הליכוד, המקורב של ישראל כץ? אפרופו הכתבה בטלוויזיה....
לא נכנסתי לפוליטיקה. אכן לגרמנים
יש חשמלי מקביל באיכות פאנטסטית ויותר יקר. אז מה? חסר כסף למדינה? אם רוצים באמת, אפשר לייבא אוטובוס גרמני מוגמר חשמלי.
אני מקוה מאוד שהאוטובוס הסיני ינחל כישלון... גם בסין יש תוצרת איכותית אך זו איננה מיובאת לישראל.

ליצרנים הגדולים אין עדיין אוטובוס חשמלי מלא

ממתינים עד שהקטנים "יתגלחו" עם הטכנולוגיה החדשה, יחוו מחלות ילדות וכשהם יבשילו, סביר שפשוט ירכשו אותם.
אם אינני טועה לגופל יש רכב חשמלי מבין היצרנים הגרמניים (בלבד).
הסיני הכתום הוא מתוצרת BYD, בעוד שהחברה המדוברת בכתבה, צ'יינה מוטורס, מייבאת אוטובוסי יוטונג.

Rubim88

New member
חשמלי עם תא דלק לא נחשב?

ממתינים עד שהקטנים "יתגלחו" עם הטכנולוגיה החדשה, יחוו מחלות ילדות וכשהם יבשילו, סביר שפשוט ירכשו אותם.
הסיני הכתום הוא מתוצרת BYD, בעוד שהחברה המדוברת בכתבה, צ'יינה מוטורס, מייבאת אוטובוסי יוטונג.
חשמלי עם תא דלק לא נחשב?
אגב MB/MAN ניסו כבר אוטובוסי מצברים בשנות השבעים(OE 302 / SL-E 200)

down under

New member
א-פרופו, להיכן "נעלם" 'דרקוניסט'?

א-פרופו, להיכן "נעלם" 'דרקוניסט'?

למעלה