מרפק טניס וברך קופצים

s0p3rsa1yan

New member
מרפק טניס וברך קופצים

אני סובל ממרפק טניס כבר יותר מ 4 שנים.. רוב הזמן זה לא ממש כואב, רק כאב לא נעים כשאני עושה תנועה מסויימת כמו שליחת היד בחוזקה קדימה, כמו בהכנסת אגרוף לשק איגרוף ובמיוחד אם אני עושה את אותה תנועה באוויר, אבל רוב הזמן זה לא כואב.
לא מזמן נפלתי וחזרו הכאבים החזקים, כמו בחודשים הראשונים כשהתחיל הדלקת.
האם הברירה היחידה שלי זה ניתוח?
כי אני רוצה שזה יעלם לגמריי. אני מעוניין להתחיל להתאמן(חדר כושר/בבית), וזה מונע ממני. גם אם הכאבים יפחתו, כמו שהיה בעבר, זה עדיין שם.. ורק מחכה להתעורר שוב.
וזה מפריע גם בעבודה, מכיוון שאני עובד פיסית.
אם אני יעבור ניתוח ונגיד שהניתוח עבר כמו שצריך ויש החלמה שזה 80 אחוז לפי מה שקראתי.. זה אומר שאחרי תקופת החלמה, אני יכול להתאמן והכל כרגיל וזה מעולם לא יופיע שוב וישפיע על האימונים?
איך אני אמור לשכנע את האורטופד בקופת החולים שלי לאפשר לי ניתוח?

בנוסף אני סובל גם מדלקת בפיקות של הברכיים, ברך קופצים.
שגם לא מחלים לי כבר יותר משנה..
האם הניתוחים, הם רק בשביל להעביר את הכאב, או שהם ממש מרפאים את המקום, ויהיה ניתן לבצע פעילות פיסית על אותו אזור(ברך/מרפק) ?

האם כל אותם פירסומים באינטרנט של טיפול בגלי הלם באמת עוזרים?
ומה לגבי טיפולים של רפואה משלימה, כמו דיקור סיני?
אני כבר רוצה להיפטר מהבעיות האלה, לא איכפת לי לנסות כל מה שרק אפשר.
גם קנאביס רפואי (עם מרשם/ללא מרשם), אם יש סיכוי שזה יעזור.

מרפק טניס וברך

הטיפול במרפק טניס נע מכדורים, פיזיוטראפיה, זריקת קורטיזון, זריקת PRP ועד ניתוח. ניתן גם להשתמש ברצועה על היד בפעילות. הטיפול נגזר לרוב מכמה אתה סובל ומה כבר מיצית. ניתוח לרוב יבוצע עם הבעיה לא מגיבה לטיפול אחר. המנתחים הם לרוב מומחי כף יד כך שאתה יכול לקבוע תור לבדיקתם ישירות.
גם תהליך דלקתי חוזר בגיד הפיקה יטופל בדומה (פרט לזריקות קורטיזון שלא מומלצות לגיד). המטרה בניתוח היא ריפוי אבל רצוי לשמור את הניתוח למי שלא הגיב לטיפול אחר כיוון שלכל ניתוח סיבוכים אפשריים (לפעמים גרועים מהמקור).
קנאביס רפואי בכיף. אבל אין קשר לעניין.

ofir240575

New member
טיפול בגלי הלם בשילוב דיקור סיני

לפני ניתוח הייתי ממליץ לך לנסות גם טיפול בגלי הלם בשילוב דיקור סיני יש לכך אחוזי הצלחה גבוהים .
טיפולים אלה דרך אגב מוכרים כטיפולים דוחי ניתוח אצל חברות הביטוח וקופות החולים.

למעלה