מרקמן.. יש בפורום חפרפרת

מרקמן.. יש בפורום חפרפרת

גיא שלום!!! תקרא כמה הודעות ותראה שיש מספר הודעות זהות בצורת הביטוי אבל שם משתמש שונה. עכשיו למרבה הצער אותו גולש פעם מצדד בעד ראש העיר הקיים ופעם נגד. אני אומר לך נעשה מפחיד גבי שתל לכם באתר חפרפרות. גיא או שזה קונספירציה או שתשים להם מלכודות. כמו כן שמעתי שגבי מתחיל לעשות פגישות עם אנשים שלא סבלו אותו עד כה כדי להחזיר אותם למחנה שלו. שמור על עצמך זרועות המערכת. ביי (אני ירדתי למחתרת )

pilovich shahaf

New member
למה אתה יורד למחתרת../images/Emo35.gif

תודה לך שאתה דואג למרקמן בכלל ולאתר בפרט....מעניין למה
מעניין מה לך ולראש העיר הקיים בכלל ומה מפריע לך שהוא עושה פגישות עם אנשים בפרט
ולמה אתה בכל זאת יורד למחתרת אם בכלל....
מבחן התוצאה. פ"ש.
יש לך ד"ש משוקי עובדיה

חזרתי כי קר במחתרת

שחף היקר שלום 1)חזרתי כי קר שם 2)ניכנסתי בלילה לפורום למרות שאמרתי לעצמי שאני יפסיק לכתוב אבל ראיתי הודעות עם שמך שמאד לא מחמיאות לא לי ולא למר פריגל. 3)אז החלטתי לענות לכמה מתגובות שלך כפי שאתה קורה אז ככה אני רק נתפס ברשת ולא אף אחד אחר ובנוסף למה אתה קוטל את מר פריגל ? יש לך מזה סיפוק או משהו כזה? תשתחרר !!!!!!!!!!!!!!!!!!! כך טיפ תתקוף את עלו שבכסא לא את עלו שיושבים בנתיים על הגדר ד"ש משוקי נתפס ברשת

שותפי היקר אמרתי לך שהיה זה מתחזה

שכתב שניק שלי אבל בטח מחר פילוביץ שלנו יטפל במתחזה קל מאוד לבדוק את זה. אמרתי לך שלא תצליח להשאר במחתרת כי אתה לא מסוגל, כי פתק לבן ודור חדש לא מתאימים לך. טוב אני אדבר איתך מחר . תבוא לדולפין ריף. אורי פרי גל. ראש העיר הבא של אילת.

שחף פ. תתנצל בפני מר אורי פריגל

אתה פשוט מגזים צר לי שדווקא אתה לא יודע איפה הגבול בין פורום לחיים פרטיים של אנשים. ואתה צריך להשתמש בשמו הטוב של מר אורי פריגל ולהכפישו בפורום ששייך לתחנת רדיו אזורית אילתית. גיא צר לי עם אתה צריך לקרוא את מה שכתב שחף על אורי פרי גל רסן בבקשה את שחף זה לא מוסיף לקול הים האדום כאלה גולשים פאנטים. בכבוד רב נתפס ברשת

pilovich shahaf

New member
נתפס ברשת ברוך שובך מהמחתרת../images/Emo45.gif

נכנסתי למחשב זה עתה ולהפתעתי הרבה אני שם לב שאתה פונה אלי, בו בשעה שאני שם לב לראשונה שהיה אתמול מתחזה בניק שלי, ואם אתה שם לב לניק שלי- המילה באנגלית שחף מופיעה עם שני [a]. לכן עלינו לברר באמת מה קורה פה, ויש לי הרגשה שאם מסתכלים אחורה אז כל הבלאגן התחיל דוקא מימך, ירדת למחתרת ליומיים לאחר שהכפשת אותי על שדיווחתי על הפגישה עם כבוד ראש העיר מר גבי קדוש..., ופתאום הופעת בניקים אחרים - "כפתק לבן"... "כדור חדש" ומיד הופעת בניק שלי "כפילוביץ שחף" וכניראה מישהוא תפס טרמפ עליך וניצל זאת. מאחר ואני "פילוביץ" האמיתי ואתה "נתפס ברשת", ואני מכיר רק אחד שיש לו את הניק הזה, אז אם ככה אין לנו בעיה, אפשר לפתור את הבעיה בקלות, נדפיס את כל השתלשלות ההודעות ונלך עם זה לכל כתובת שתבחר בכלל ומכונת אמת בפרט, ונדע כולנו מי הוא האורגינל ומי המתחזה. "סוף מעשה במחשבה תחילה"..... ו-"מות וחיים ביד הלשון".....במיקרה הזה-...זה האצבעות שמתופפות על המיקלדת
מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.

למעלה