משאבת בקלופן?

משאבת בקלופן?

האם יש כאן מישהו שעבר השתלת משאבת בקלופן ויכול לספר לי קצת?

Sigal H

New member
היי

לצערי אני לא יכולה להוסיף לך מידע, את מה שאני יודעת קראתי פה ושם, לא משהו מסודר. הבנתי שמדובר בטיפול יעיל למדי לכמה סוגי פגיעות, במידות שונות ומובהקות סטטיסטית של יעילות, ובעיקר משפר מאוד את איכות החיים.
אפשר לשאול ממה את סובלת שזה עשוי להיות לו פיתרון? אולי לעוד מישהו פה זה ידליק נורה

&nbsp
הלוואי שיכולתי לעזור יותר...
חופן חיוכים ושיהיה שבוע טוב

אשמח לפרט

בגיל 6 עברתי ניתוח להסרת גידול אסטרוציטומה, בזמן הניתוח פגעו במערכת העצבים שלי וכל פלג גופי הימני השתתק, אחריי הרבה פיזיוטרפיה הרגל השתקמה כמעט לגמרי (יש הבדל בגודל שלהן ובחוזק) היד פחות השתקמה ואין לי אפשרות ליישר את האצבעות בכלל וגם אין לי תחושה.
היום אני בת 20 כבר תקופה ארוכה מטופלת בליריקה וסימבלטה, התרופות לא כל כך עוזרות וגם מפריעות כי הן מאוד מרדימות וקשה לי ללמוד לפסיכומטרי וכו' לכן הרופאה הציעה לעבור את ההשתלה.
נכון לעכשיו מחכה לזימון לאישפוז

Sigal H

New member
נשמע ממש לא סימפתי

בלשון המעטה... מקווה שההשתלה אם וכאשר - תצליח.
היית במרפאת כאב? יש להם ארסנל רחב של משככים, אולי שווה להתייעץ גם שם לפני הניתוח. אלא אם הרופאה שלך היא משם, במקרה שכזה תשכחי את מה שכתבתי ותקראי את הבהצלחה

&nbsp
חופן חיוכים וסופ״ש שמח

אני באמת מטופלת במרפאת כאב :)

ושם אחריי ניסיון של מלא משככים שדיי מפריעים לי ביום יום (פסיכומטרי נהיגה וכו') החלטנו ביחד עם הצוות הנפלא שאולי זה באמת יכול לעזור לי
&nbsp
תוכלי אולי להפנות אותי לפורום שבו אוכל לקבל ייעוץ על נושאי ביטוח לאומי וקבלת נכות ?
&nbsp
שיהיה סופש נפלא שקט וללא כאבים 3>

למעלה