משהו חדש? אני עומד עכשיו ליד

מצב
הנושא נעול.

0 8 9

New member

אוטובוס סקאניה של המועצה האיזורית עמק לוד, עם מרכב ברק 21. המספר שלו 5826014. ובחלק האחורי, יש לו שתי פנסים באמצע, וביניהם כתוב זהירות ילדים יורדים, ותמרור עצור. האם מדובר בתקנה חדשה בהסעת ילדים?

0 8 9

New member
כמה זמן לוקח למומחים כאן לענות? עבר

אוטובוס סקאניה של המועצה האיזורית עמק לוד, עם מרכב ברק 21. המספר שלו 5826014. ובחלק האחורי, יש לו שתי פנסים באמצע, וביניהם כתוב זהירות ילדים יורדים, ותמרור עצור. האם מדובר בתקנה חדשה בהסעת ילדים?
כמה זמן לוקח למומחים כאן לענות? עבר
כבר שעה וחצי:

0 8 9

New member
אם אני לא ``מעיר`` כאן אף אחד, אז ה

קודם כל- הירגע.
דבר שני- לא. אין מדובר בתקנה חדשה המחייבת באביזרים שראית.
אם אני לא ``מעיר`` כאן אף אחד, אז ה
שאלה שלי הולכת לישון למטה, בלי שיתייחסו אליה. ואני לא מסכים לתת לשאלה שלי לישון! ;)

לא, אבל נראה שמדובר בדבר חדש

אנלא מבין. לא תיארתי את זה מספיק
ברור שיבינו מה אני מתכוון?
לא, אבל נראה שמדובר בדבר חדש
וקורה גם ששומעים דברים בפעם הראשונה (כמו שאני מגלה את העניין עכשיו). אם יש מישהו שמכיר את העניין, אני בטוח שהוא יתן תשובה גם מאוחר יותר.

muki123

New member
אני ראיתי

אני ראיתי
אוטובוס של המועצה האזורית עמק חפר עם אותו השלט שאתה מתאר (והוא חדש.. כי בעל האוטובוס הוא שכן ואני רואה את האוטובוס שלו מדי יום..) אבל.. אין לי מושג האם זו תקנה או יוזמה אישית של המועצות האיזוריות...

muki123

New member
זה ../images/Emo43.gif אשם בהכפלת ההודעה!

אני ראיתי
אוטובוס של המועצה האזורית עמק חפר עם אותו השלט שאתה מתאר (והוא חדש.. כי בעל האוטובוס הוא שכן ואני רואה את האוטובוס שלו מדי יום..) אבל.. אין לי מושג האם זו תקנה או יוזמה אישית של המועצות האיזוריות...
זה
אשם בהכפלת ההודעה!

mucool2

New member
תלך "אחורה"

מה שקורה זה שאתה מקבל
דף עם הודעת שגיאה של תפוז.
תלך "אחורה"
שני צעדים (או אחד אם שלחת "תגובה מהירה") כדי לחזור לדף הפורום, לפני ה"ריפרש". "תגובה מהירה" עלולה ללכת לאיבוד (בכל מקרה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה