משהו יודע כמה עולה זכיונות לערוץ בארץ ?

משהו יודע כמה עולה זכיונות לערוץ בארץ ?

שלום רב,

אני מתעניין לגבי שידור ערוץ מחול בארץ, רציתי לדעת אם משהו פה יודע,
כמה אמור לעלות פתיחת ערוץ חדש בעידן פלוס או בטלויזיה הרב ערוצית ?
?

אם יש לכם עוד דברים להגיד לי שקשורים לנושא,
או אם זה מתאים יותר לפורום אחר בתפוז | אשמח לשמוע.

אלעד

לא ניתן . מבחינת קבלת רשיון .

זה לא עניין של כסף . רק רשיון . אתה צריך ליפנות לרשות השנייה . הם בעלי הזיכיון לשידור בעידן + . מה שכן את יכול לעשות . שידור בלוויין עמוס שם לא צריך רשיון רק כסף . כמו התחנה METV שמשדרת בלוויין .
אבל לשדר בלוויין עולה שכירות ערוץ לפחות 40 אלף $ לחודש . חוץ מתשלום זכויות יוצרים לבעל הערוץ

סרטים וסדרות בעיקר מחול עם תרגום

קהל היעד שלי כללי, דוברי אנגלית, דוברי עברית, ואולי חלק מהתכנים היו גם לילדים

Wanted2012

New member
אפשר

לנסות ולהתקשר לשירות לקוחות שלהם, אמור להיות להם מס' פקס של משהו שנקרא רכז תוכן, שהוא מקבל פניות של תוכן ויכול להיות שתוכל לשאול שאלות לגבי העלאת ערוץ.
לגבי זה שתרוויח מזה משהו אני לא יודעת אבל יכול להיות שהם יוכלו לכוון אותך לבן אדם הנכון..
בהצלחה.

טוב לבחור יש חלום . שלעולם לא יתגשם .

צריך רשיון מימשרד התיקשורת . לקבל זיכיון . אים ערוץ 10 עומד להיסגר עם חובות של מיליונים . איך אתה תישרוד ????????? . וכמה פירסומות יש לערוץ 10 . מה אתה חושב בא אדם לעידן + רוצה ערוץ מיד מקבל .
ערוץ 9 הרוסי רוצה לשדר בעידן + ולא קיבל רשיון . עדיין . אז איך אתה תקבל? . והחומר שאתה רוצה לשדר עולה באר"ב מיליונים בשנה ב$ ערוץ 1 לא קיבל רשיון לשדר פירסומות . ערוצי בכבלים לא קיבלו רשיון לשדר פירסומות .
אז אתה תקבל רשיון לשדר פירסומות . בחור עדיף שתלך לשחק עים בנות יהייה לך יותר כייף . מאשר ליכתוב כאן דברים לא לעניין

Wanted2012

New member
מזאת התגובה הזאת

למה אתה תוקף אותו? הוא בודק אופציות .
בן אדם קיבל רעיון רוצה להוציא אותו לפועל ולא יודע איך.
זה המקום של הפורומים האלה.

ילד משועמם שואל שאלת קרש .

להוצי שידור קבוע עולה בשנה מיליוני $$$$$$$$$$ . והוא אין לו שקל על התחת . אז הוא בא לכאן לישאול . כאן נימצאים מטמחים לתחנות שידור . ערוץ 24 עולה לו בחודש שידור בכבלים כמה מיליוני שקלים . ניכנס לו כסף מפירסום . דקת פירסום משלמים 300 אלף ש"ח . המפרסם . הבחור בנוי שמיספרים כאלה

לא הבנתי מי בעד ומי נגד

הבנתי שזה עולה הרבה ויש ערוצים שלא קיבלו זיכיון וערוץ שנסגר עם חובות.
אבל הערוץ עם החובות מחוייב להפקות מקור לא זולות בכלל.
ערוץ סרטים לא מחוייב, ערוץ בעידן פלוס של סרטים מורשה לשדר עם פרסומות.
כמה זמן יקח לקבל זיכיון אני לא יודע.
בכל מקרה לא דחוף לי, אז גם אם זה לוקח כמה שנים זה בסדר מבחינתי.

אלעד

Alexsushi

New member
עזוב את קרמר, הוא סתם ציניקן... ולשאלתך...

אז ככה, עד היום הערוצים בישראל ניתנין לפי זיכיון ולא לפי רישיון.
ההבדל הוא שכדי לקבל זיכיון אתה אמור לגשת למכרז ספציפי לערוץ ספציפי אשר נותן זכינות, לדוגמא הסיבה שיש רק ערוץ רוסי ישראלי אחד בישראל הוא בגלל שיצא מכרז רק לערוץ אחד כזה.
הסיבה שעד היום היה רק ערוץ מוזיקה מסחרי אחד בישראל היא בגלל שהרגולטור נתן אישור רק לערוץ אחד כזה.
הרעיון נועד כדי להגן על הזכיינים במדינה שגם כך היא קטנה ואין קהל מספיק גדול.

ישנם דיבורים לעבור לשיטה של רישוי, אבל אני לא יודעת אם הם הבשילו...

בכל מקרה, אם אתה מעוניין בכל זאת להכנס עם ערוץ, הייתי מציעה לך לנסות ולהתחבר לחברות הגדולות שמפעילות ערוצים מעיין אלו בישראל כגון, טלית תקשורת (FTV,בייבי,ג'יוניור, יורוספורט,נשיונל גאוגרפיק ועוד), וענני תקשורת(אגו,ערוץ האוכל,ערוץ הבריאות,החיים הטובים,MTV ועוד...)

Alexsushi

New member
כמובן

אבל ברמת העיקרון, אם אתה מתכוון לבצע זאת כיוזמה עסקית הייתי ציעה לך ראשית להקים יישות עסקית.
לפנות לערוץ אותו אתה מעוניין להביא לארץ, ליצור מולו הסכם זכיינות ( כמובן אתה חייב להכיר את התחום ולהעזר ביועצים משפטיים) ואז לפנות לחברות אלו.

חברות אלו מכירות את כל הרגולציה וכל התהליכים ובמידה ותונח על שולחנם הצעה אטקטיבית הם ישמחו לעבוד איתך (בתור הנציג של הערוץ).

מה ההבדל בין זיכיון לרישיון . אין הבדל .

את שנהם מקבלים מהמדינה .

תיראי גיברתי המנהלת . את מציעה לו (אדם בודד ) הייתי מציעה לך לנסות ולהתחבר לחברות הגדולות שמפעילות ערוצים מעיין אלו בישראל כגון, טלית תקשורת
על מנת להיתחבר לחברות האלה בתור בודד . הוא חייב להגיע עם הרבה $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ . שאין לו . אם הייה לו הרבה כסף . שעשה מעסקים . אז הוא לא צריך את הפורום .
כי הוא יודע לעשות כסף . אבל אין לו שקל על התחת אז הוא בא לבלבל את המוח לאחירים
הימים האלה עברו http://albums.timg.co.il/userFolders/4/48938/489382008112114169.jpg?time=0 על מנת לקבל ערוץ, קודם צריך לקבל אישור על שידור התוכן המסוים .
ולא ניתן לקבל אישור על ערוץ סרטים . כי להוט/יס יש זכיון על שידור סרטים .

Alexsushi

New member
קרמר, אני לא יודעת באיזו שנה אתה, אבל אנחנו ב

בשנת 2012
העיתון שלך מנת 1985. ויש הבדל גדול בין רישיון לזיכיון, אבל אתה טכנאי ולא משפטן, אז כנראה שאתה לא כל כך מבין בזה.
ובכללי, הייתי מציעה לך לנקוט במעט יותר ענווה כלפי האחרים, אל תשפוט למי יש כסף ולמה, כל אחד וענייניו שלו.
ולגבי בלבול המוח, אם לא מתאים, אז אתה מוזמן לא להכנס לפורום ולא לקרוא הודעות.

בפעם הבאה שאתקל בהודעות מסוג זה, פשוט לא תהיה פה.

לפי מילון וולא

רשיון = רישיון (>>רשיון)
(ז') רישוי, היתר כתוב, רשות, תעודה המקנה אפשרות חוקית, אישור רשמי, אשרה, הכשר, זיכיון

כך שזה אותו דבר . עים שינויים קטנים שהמדינה נותנת . רשיון זה גם זיכיון .

למעלה