משהו לקרוא, לשמוע, לראות וגם לשחק

thinlizzy

New member
../images/Emo42.gif3 סרטי DVD חדשים לגמרי באריזתם המקורית

ממבו איטליאנו השכנה ממול יריד ההבלים כל ספר 30 ש"ח. פרטים נוספים במייל [email protected] או במסרים.

matan3611

New member
קלטות וידאו

אפשרות החלפה בשטרות אספנות או דמויות פעולה

YugiBoy

New member
Christina Aguilera - My Reflection DVD

סגור בניילון, חדש לגמרי. לפרטים נוספים, צרו קשר במסרים

spiderrrman

New member
סרטי דיוידי למכירה

הרשימה: סיינפלד 1,2,4,5,6, הבית הלבן עונה 5 סימה וקנין מכשפה ספרה ציידי המחשבות זהות היו זמנים במכסיקו לקחת חיים מליון דולר בייבי אקסודוס LORD OF THE DANCE עשרת הדיברות יום בניו יורק מוצאים את נמו – ללא תרגום זון 1 עידן הקרח גארפילד סקובי דו 1,2 באד קומפני ירח דבש מטורף חברים שרים לריי הגרינץ הופעה של HANSON הופעה של כריסטינה אגילרה הופעה של שר (CHER אנשי המזימות היום השישי (ללא תרגום) נולד ב-4 ביולי אבולוציה המנסרים מטקסס בלייד אפולו 13 הענק טומב ריידר המרדף אחר אוקטובר האדום המופע של טרומן ספיידרמן 2 אקסמן 1,2 הג'וב האיטלקי 2 צעדים למוות פרוע על המערב עקיצה ב-60 שניות מצור ימי שעת שיא 2 כרטיס רוק- לא מפחד מאף אחד (מופע) כוכב המטמון משפחת סופר על-2 דיסקים באטמן 3,4 הגריניץ'- 2 דיסקים קיץ אחד של סוטול the messenger- זון 1 טראפיק Murder by numbers thirteen days S.W.A.T צל הרשע לקחת חיים היו זמנים במכסיכו זהות ציידי המחשבות ספרה באד קומפני דוני ברסקו-ללא תרגום ספי קידס 1,2 פארק היורה 3-זון 1 תיק שקנאי סימון איש העץ-ללא תרגום-ג'קי צ'אן קרוקודיל דנדי 3 לזכות בדייט עם טד חיזורי קיץ אני מרגל-עטיפה מודפסת ה-11 של דני אושן שר הטבעות 1 -ללא עטיפה קנגרו ג'ק-מצוייר הרולד וקומר האיש שבכה משבר אמון רייבנהוק פשע אמיתי(קלינט איסווד) עיניים עצומות לרווחה רומיאו חייב למות לורד אוף דה דאנס כריסטינה אגילרה פגוש את הפוקרס עשרת הדיברות שעת שיא 2 עימות חזיתי הפריצה לאלקטרז אני רובוט הסמוראי האחרון שליחות קטלנית 1,2,3 לב אמיץ גלדיאטור עקיצה ב-60 שניות באטמן 1,2,3,4,5 שודדי הקריבים (1) המעניש ספיידר מן 1,2 מטריקס 1-3 שר הטבעות להרוג את ביל 1,2 היו זמנים במכסיכו אקסודוס המרדף אחר אוקטובר האדום אקסמן 1,2 הלבוי דוח מיוחד סינדרלה מן דרדוויל קון אייר האויב שבפנים אפוקליפסה המסור שר המלחמה המנסרים מטקסס פארק היורה (מארז) בחזרה לעתיד האויב שבפנים SWAT זהות אימייל,מסנג'ר: [email protected]

mortis

New member
מחפש למכירה סרט הודי

אני רק יודע שהכוכב זה ארג'ון ראמפל אם למישהו יש סרטים איתו שיצור קשר ואני אטווח בינו לבין שותפה שלי שמועניינת בסרטים.

Boone

New member
נסה לתת כמה שמות של סרטים

אני דיי בטוח שאם תתן כמה שמות יהיה הרבה יותר קל לעזור לך (או לה).

mortis

New member
זהו שכאן הבעיה

היא לא מכירה את השם של הסרט או שמות של סרטים בכיכובו...אני בטוח לא מכיר כי אני לא צופה בסרטים הודיים...קיוויתי פשוט למצוא מישהו שיש לו סרטים הודים שהוא מעוניין למכור לטווח ביניהם וזהו בערך....ההבנה שלי בנוגע לסרטים הודיים שואפת לאפס:)

Drowned World

New member
למכירה הסרט- "ShowGirls" מהדורת VIP לאספנים

הסרט "ShowGirls" (נערות שעשועים) מ 1995 במהדורה סופר מיוחדת ונדירה לאספנים בלבד ! הכוללת : פוסטרים, קלפי משחק, כוסות שוטים ועוד... המחיר עומד כרגע על : 300 ש"ח, כל המרבה במחיר זוכה

Drowned World

New member
למכירה "Titanic - 10th Anniversary Edition"

מהדורת העשור לסרט המצליח ביותר בכל הזמנים "טיטניק" הכוללת 2 דיסקים ,הסרט עם פסקול משופר יותר ערוצי סאונד ותמונה ערוכה ומשופצת דיסק בונוסים עם תוספות מיוחדות מאחורי הקלעים, דוקומנטרים, טריילירים ווידאו קליפ לשיר "my heart will go on" (לא מתורגם)|הגדש|חדש באריזה!

daniel9977

New member
מחפש לקנות את הסרט "בלוז לחופש הגדול"

שלום לכולם, אני מעוניין לקנות את הסרט "בלוז לחופש הגדול" בכל פורמט שהוא. יש לכם ואתם מוכנים למכור? צרו קשר! דניאל. 03-6023132 052-3239388

סרטי DVD למכירה

Battlestar Galactica - עונות 1 (זון 1) ו 2 (זון 2). שתיהן עם כתוביות באנגלית. כל עונה ב 120, שתיהן יחד ב 200. סרטים עם תרגום עברי: מטרופוליס (אנימה) - 20 שנים של אירוסין - 25 איילנד - 15 עם כתוביות באנגלית: Arlington Road - 15 Y tu mama tambien - 15 TransAmerica - 10 The Painted Veil - 10 Wild At Heart - 15 OPEN YOUR EYES - 15 From hell (2 discs) - 20 פרטים במסרים.

סרטי DVD למכירה

כל הסרטים הם מקוריים, כולם שמורים במצב מעולה (גם העטיפות וגם הדיסקים עצמם) מהדורות ישראליות: 15 ש"ח לכל סרט ========================== האחרים בלתי שביר סיוט בחדר המורים בן ערובה להיות ג'ון מלקוביץ קופיקאט הצלצול קונטאקט שתיקת הכבשים 2 דיסקים שודדי הקאריביים(1) 2 דיסקים תא טלפון כופר טרמינטור 3 מהדורות שנקנו מחו"ל: ================= גרסאות רגילות 25 שח גרסאות 2 דיסקים או יותר 40 שח ** הסנדק= 100 שח GODFATHER BOXSET גרסת אספנים מהודרת 5 דיסקים BACK TO THE FUTURE 1-2-3 - גרסת אספנים 4 דיסקים GREMLIINS 1+2 - גרסת אספנים ARMAGEDDON – גרסת אספנים, 2 דיסקים. TREMORS SNAKE EYES OXYGEN ROBOCOP – גרסה אחת רגילה, או גרסה חדשה הכוללת 2 דיסקים וסאונד DTS RED DRAGON - גרסה אחת רגילה או גרסה עם DTS ו 2 דיסקים HIGHWAYMEN JAWS UNTOUCHABLES STARSHIP TROOPERS – גרסה רגילה BROKEN ARROW VERTICAL LIMIT TEACHING MRS TINGLE BATMAN FROM DUSK TILL DAWN מהד' : אספנים 2 דיסקים או מהדורה נדירה עם סאונדDTS RED EYE SPEED DON’T SAY A WORD MURDER BY NUMBERS TERMINATOR - גרסת אספנים 2 דיסקים DTS TERMINATOR 3 - גרסת אספנים 2 דיסקים DTS LEAGUE OF EXT. GENTLEMEN GLASS HOUSE BACKDRAFT LIVE WIRE DAY OF THE JACKAL VANILLA SKY THE GIFT EIGHT LEGGED FREAKS MEAN SEASON THE THING INSOMNIA FLIGHTPLAN ROCKETEER FACE OFF – DTS WILD THINGS HIDE AND SEEK FERRIS BUELLERS DAY OFF SAW 1+2 SNEAKERS IDENTITY U 571 CRIMSON TIDE THE ABYSS גרסת אספנים 2 דיסקים JEEPERS CREEPERS 1+2 SIXTH SENSE דיסקים CAPE FEAR גרסת אספנים 2 דיסקים TWISTER BUTTERFLY EFFECT GALAXY QUEST – מהדורה נדירה עם DTS ביטרייט מלא AMERICAN BEAUTY RESERVOIR DOGS INDEPENDENCE DAY POINT BREAK HOSTEL LETHAL WEAPON 2 ALONG CAME A SPIDER THE MACHINIST TRUE LIES I ROBOT TOTAL RECALL סאונד DTS ביטרייט מלא THE ROCK גרסת אספנים 2 דיסקים STARSHIP TROOPERS - SUPERBIT MEN IN BLACK - SUPERBIT CLIFFHANGER - SUPERBIT AIR FORCE ONE - SUPERBIT SILVERADO – SUPERBIT ,גרסה מיוחדת עם קלפי פוקר UNBREAKABLE גרסת אספנים 2 דיסקים PREDATOR גרסת אספנים 2 דיסקים HANNIBAL גרסת אספנים 2 דיסקים + דיסק הפסקול CLOSE ENCOUNTERS OF THE THIRD KIND גרסת אספנים 2 דיסקים LEON – גרסת אספנים קוריאנית נדירה 2 דיסקים

Boone

New member
../images/Emo79.gif מוזיקה לכאן

קחו למשל: תקליט משומש, דיסק יד שניה, קסטה אכולת געגועים. מתנה שלא נגמרת. כל סגנון, כל סוג, כל מה שרק תרצו תוכלו לבקש כאן. וגם לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לא לצרוב, ולהיות נחמדים אל הזולת. את בקשותכם ואת מרכולותיכם אתם מוזמנים לפרסם כאן בתגובה להודעה הזו (הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק)

למעלה