משהו מפחיד שקרה לי בבה"ס

מור ד

New member
משהו מפחיד שקרה לי בבה"ס

נכנסתי לפורום החדש (ברכות חמות!!) מבית הספר (אשל הנשיא) וכמה ילדים ברוב חוצפתם באים, מתלחשים בקול עלי מאחורי הגב ואז הם באים בשאלה כזאת עם עיני עגל תמהות- "מה?! אתה לא רוצה להרוג ערבים?" רציתי לבכות! זה נראה כל כך מזעזע מה שעבר שם ואני ממש ממש כעסתי... וניסיתי להשקית את זה... וא איזה אחת מהמחשב מולי אומרת ש"אין מקום לפצפיזם במצב הנוכחי" ושכל הפורום זה רק "עצות איך להשתמטת מצה"ל והגנת המדינה"... איך אני אוכל להסביר לאנשים כדאלה שבפעם האחרונה שנגעתי באקדח מים כמעט התעלפתי (באמת!)... איך אפשר להתחיל להסביר שאני רוצה לשרת את המדינה בשרות לאומי, בעזרה לילדים או לאנשים שצריכים את העזרה שלי במקום להכין קפה שלוש שנים... ובכלל איך אני אוכל להסביר לאנשים שאין בצבא מקום לפצפיזם?!?! איך אפשר להסביר את זה ברצינות לאנשים שרוצים רק לעשות צחוק באמרה של "אני בעד להרוג מחבלים, ואיתם עוד חצי עזה".... איך?

niruzu

New member
קודם כל תרגעי

מי שאמר לך שצריך להרוג חצי עזה אז הוא בכלל לא ראוי להתייחסות. לעומת זאת הבחורה מהמחשב ממול היית יכולה לענות לה ולהסביר לה את דעתך. אבל אין צורך להתרגש יותר מדיי ואת יודעת משהו את לא חייבת להסביר את עצמך. דעתך היא דעתך ותמיד יהיה מישהו שיעביר ביקורת. עלי מעבירים ביקורות גם בתור שמאלני אשר רוצה להילחם למען מדינתו. מי שנכנס איתך לדיון מעמיק ורציני שתפי פעולה אבל עם אנשים שאומרים להרוג את כל הערבים פשוט תצחקי להם בפרצוף ולכי.

אם את שואלת אותי

את לא צריכה להסביר שום דבר לאף אחד, את מי שאת ותעשי בחייך מה שתרצי ואת ממש לא חייבת להם שום הסבר.

מתנצלת!

אתה בן...

מור ד

New member
אם היתי בת אז לא ללכת לצבא זה חליק

הרבה בנות לא הולכות וזה לגיטימי... העובדה שאני בן גרמה לילדים המשועממים ליצירת יחוס אחר כלפי

למעלה