משהו קטן שלא מובן לי

Tipsyy

New member
משהו קטן שלא מובן לי

פספסתי כשבועיים את הפרקים ועכשיו אני משלימה, עכשיו לא הבנתי מה הסיפור בפרק 89, פתאום מאז שאוסי בעצם הביאה את מחברת השיירם של עופרה למושיקו הכל השתנה, איך פתאום דני ולולה נמצאים ב"סולחה"? הרי הוא נפגש איתה ברחוב [כשהוא כמעט דרס אותה] והיא זיהתה אותו שהוא בעצם דני ולא בוקי, חוץ מזה, הרי הוא שם לב שהיא רואה, אז איך פתאום הוא ורננה צופים במושיקו ואוסי בתוכנית של מני והוא מפרט לה כל דבר קטן שמושיקו עושה? רננה הרי יודעת גם כן שלולה לא עיוורת בעקבות הניתוח שעשתה לכאורה ב-2009. ודרך אגב, היום היה הפרק האחרון העונה? כמה פרקים יש בסך הכל 97? אם למישהו יש קישור לפרקים 95 ומעלה, אני אשמח לקבל במסרים. תודה.

פתרון טיפשי של ההפקה

אוסי חזרה בזמן לאותו יום שעופרה התכוונה לתת את המחברת למושיקו, ואמרה לה שהיא תביא את המחברת במקומה. למושיקו היא סיפרה שהיא כותבת את השירים. באותה נשימה, כנראה, אוסי אמרה ללולה שלא תספר שהיא רואה, והיא משחקת אותה עיוורת. לא בטוח שאחרי שאוסי חזרה בזמן, דני פגש את לולה ברחוב. בכל מקרה, שרננה אמרה לדני אני לא כמו סבתא שלי, אז הוא אמר בואו נלך אליה ונשאל. הוא השתכנע מההצגה של לולה שהיא מצטערת על מה שקרה, והחליט לסלוח לה. הגיוני? לא!!! הזוי ומטופש --- בהחלט!!! אה, כן, יש 98 פרקים אתמול (יום ג') היה הפרק האחרון לעונה

Tipsyy

New member
עוד באג מני רבים...

קופצים בכוונה על המון קטעים ככה סתם העיקר מורחים בהתחלה את הסדרה.

למעלה