משהו שחשבתי עליו בגלל אירועי התקופה האחרונה

האמת שעצוב

(ומרגיז) להזכר שזה מה שהיא אמרה. אבל היי, then again, אלוהים יודע איך אנחנו היינו רואים את זה אם היינו אמריקאים שנחשפו למה שהיא נחשפה... ואיך היא היתה רואה את זה במקומנו... דעות זה דבר כל כך נזיל. זה כמו שקראתי שמישהו כתב, לפני כמה זמן, שאם היינו נולדים XXX ק"מ צפונה היינו מאמינים בשילוש הקדוש וXXX ק"מ מזרחה - באללה.. (חוץ, כמובן, מאלה שאתאיסטים.
) נושוין...

האמת,שלא מזיז לי בכלל.

זה גם די ילדותי באיזשהו מקום,להיפגע מזה. אני מניחה שלרוב זה לא תלוי באמן אם לבוא או לא,אלא זה מושפע מכ"כ הרבה אנשים וחלקים בעסק שלו. דבר שני,קצת קשה לשפוט אנשים שלא חיים בארץ על זה שהם מסתייגים מהמקום בתקופות כאלו. צריך להבין שאנשים חיים קצת בסרט. בטוחים ש"המלחמה המתמדת" שיש בישראל כרוכה בחששות להסתובב חופשי ברחוב וכן הלאה- עד שאנשים שמחליטים להגיע ,במן החלטה "נועזת" שכזו(זה תמיד הרושם שאני מקבלת לפחות מכל הדיבורים שלהם לפני) ממש המומים למראה החיים הנורמטיבים שמתנהלים כאן ביומיום. זה גם מקשר אותי לנקודה הבאה-בורות. זה המון נובע מבורות,וגם על זה אין לי כח להתעצבן,אלא רק להפגין מבט עייף של בוז. משפט כמו שטורי אמרה - כן,קצת מעצבן. מאותן הסיבות שנועה פירטה,שזה מתנשא ומכעיס - מה לעזאזל את חושבת שאת מבינה בענייני ישראל? הם פשוט מוזילים את כל מורכבות העניין למן משפט של ילדים קטנים. "עד שלא יהיה שלום,לא אבוא." - וואלה? יודעת מה,משאמרת את זה,אולי כדאי שנשקול שוב את עניין השלום. אבל בכל מקרה,עם כמה שזה מעצבן,אני תמיד מזכירה לעצמי שזה הכל עניין של בורות,ובאמת,כמו שנועה אמרה-יומרנות. וככה אני לא נפגעת,לא שומרת טינה. מזלזלת באדם עצמו,ואז מזכירה לעצמי שבעצם הרוב כאלה. קיצר,התרגלתי. מטורי בכלל לא אתרגש,מאותן הסיבות שמלכתחילה באתי מוכנה להמון משפטים ועמדות שמנוגדים כליל לכל עולמי האישי שלי. קיצר,הסלחנות שלי עם טורי גדולה לאין שיעור
אגב רעות, חחח באמת לא שמתי לב עד עכשיו. העולם עושה עלינו פרשס
בכלל,כל יהודי הוא אחד שעשו עליו פרשס,כשחושבים על זה|: זה טבוע בנו. אולי אנחנו אפילו הראשונים לכך! האה. נקודה למחשבה,בעצם... כל עמי העולם מאז ומתמיד... מהתקופה הקדומה ביותר...

רעוּת

New member
כן, רק שפספסת את זה שהם לא באים

לא מתוך חשש לבטחונם האישי, אלא בגלל הכיבוש ומתוך הטפת מוסר יפת נפש כלשהי

רעוּת

New member
זה לא מתוך בורות,

זה לא שהם פשוט *לא יודעים* ש"אנחנו הטובים והם התחילו". זה עניין של השקפת עולם ודעות פוליטיות. בורות זה נגיד, לחשוב שמתפוצצים פה כל יום ברחובות או שרוכבים על גמלים

למעלה