משה ממשיך לתקוף ולחבל בי הוא רואה בי אולי מתחרה - אבל אני על סף מוות והוא לא קולט

R 1 3

Well-known member
חברים יקרים אני כותה כאם מעל 20 שנה
המערכת תקהבריאותית תקפה אותי - עו״ס של עחותי
ועלילות איומות שנכתבו עלי

אני במצב בריאותי איום ונורא
בקשוי כותה לכם
שולחים אותי כנראה למובד פסיכיאטרי

זה צעד נוקשה מזעזע
זיגדע אותי מהחים

יותא ככאן נגדי מנהל פורום ובמקום לתת כתף
הוא טוען לא מאמין
טוב נתעלם ממנו

אנא אם יש לכם איך לעזור
מתחנן אנא צאו לקראתי
הקבלן אשפוזים מקבל הורא ותוך שעב אני שם בקן הקוקויה

אנא הצילו אותי
זה סופניאני עם דלקת איומה בסינוסים

כל הפה שורף הראה העיניים חולשה בידיים

במקום מחלשה רגילה ההית חולים הולכים לסמם אותי

אתה הבנת משה? הולכים לגזול ממני את הבית שלי הכסף האוטו הכל

המעבדה הרוסה גם הסטריוא

נותרו הרבה תקליטים
מי שרוצה מוזמן מהר עכשיו

מחלק הכל מתנות מחפש מי שנוכן לעזור לי לבוא לבקר בהמשך

אלעזר החורני 4 א דירה 2 ת״א

יש בערך שעה שעתיים הם יפרצו את הדלת
אז בואו תעזרו לי אולי נצליח לשכנע לעצור את התהליך

Vivaldi2021

New member
דלקת בסינוסים ובעיות נפשיות הם לא מצב סופני או מסכן חיים, אבל חשוב מאד לגשת לטיפול נפשי בהקדם כי נשמע שאתה במצוקה רצינית שיכולה רק להדרדר גם למצב של מחשבות אובדניות. תדרוש מרופא המשפחה הפניה לפסיכיאטר קליני. אין לך משפחה קרובה? אשה\ילדים? הסתכלתי בהודעות שלך כאן מלפני כמה שנים וה מרגיש כאילו משהו פרץ לך לחשבון כי אתה כבר נשמע במצב פרנויה ולא רציונלי. לך לטיפול בהקדם. סביר להניח שהתלונה על הדלקת בסינוס היא עוד תסמין נפשי ולא באמת בעיה אורגני כי בדלקת בסינוסים מטפלים מצויין עי אנטיביוטיקה וזה עובר כעבור מס שבועות... הרבה בריאות.

רוב הזמן נח

Well-known member
דלקת בסינוסים ובעיות נפשיות הם לא מצב סופני או מסכן חיים, אבל חשוב מאד לגשת לטיפול נפשי בהקדם כי נשמע שאתה במצוקה רצינית שיכולה רק להדרדר גם למצב של מחשבות אובדניות. תדרוש מרופא המשפחה הפניה לפסיכיאטר קליני. אין לך משפחה קרובה? אשה\ילדים? הסתכלתי בהודעות שלך כאן מלפני כמה שנים וה מרגיש כאילו משהו פרץ לך לחשבון כי אתה כבר נשמע במצב פרנויה ולא רציונלי. לך לטיפול בהקדם. סביר להניח שהתלונה על הדלקת בסינוס היא עוד תסמין נפשי ולא באמת בעיה אורגני כי בדלקת בסינוסים מטפלים מצויין עי אנטיביוטיקה וזה עובר כעבור מס שבועות... הרבה בריאות.
ניסו לעזור לו כאן בעשרות שרשורים, אבל הוא לא משתף פעולה וגם תוקף את מי שמנסה לעזור לו.

הוא כרגע חסום ולא יכול לענות כאן.

למעלה