משחה גרוזינית

רוזנפלד

New member
משחה גרוזינית

שמעתי על משחה גרוזינית המסירה שומות ללא התערבות כרורגית האם ידוע לכם עליה? כיצד היא פועלת ? האם היא ממולצת? תודה מראש על תשומת הלב.

Dr Yaniv

New member
משחה גרוזינית

לרוזנפלד שלום המשחה של מרדי אכן מסירה שומות ללא התערבות -אך אליה וקוץ בה! אם אלו באמת שומות = נקודות חן =הן אסורות בהסרה כזו הבעיה בנקודות חן וכל המעקב כדי למנוע מעבר לסרטן העור כאשר מסירים נגע במשחה ונעלם לעולם לא נדע ב ו דאות מה הנגע בהסרה כירורגית הנגע נשלח למעבדה פתולוגית ובמקרה שיש הפתעה לא נעימה -=יודעים ומטפלים ומצילים חיי אדם, ובמקרה השני... לכן סה``כ לא מומלץ בברכה ד``ר יניב

pomelit

New member
נניח שפניתי לרופא

והוא לא חושב שיש בעיה בהסרת השומות. איך משיגים את המשחה, ואיך היא פועלת (כוויה? הקפאה? אחר) תודה

pomelit

New member
ובאותו עניין

בהנחה שהסרה כירורגית היא בלתי נמנעת, במה זה כרוך, ואיך עושים את זה? טיפול קוסמטי? קופת חולים? כמה זה אמור לעלות בשירות הפרטי? יש כאן מישהו עם נסיון שיכול לספר? יש לי כמה שומות מאוד לא יפות, והיה נחמד להיפטר מהן.

beelzebub

New member
הסרת נקודות חן...

אני הייתי אצל כל כך הרבה רופאי עור, פלאסטיקאים...מה לא.... ואף אחד לא יכל לעזור לי בקשר לבעית הנקודות חן המתרבות שלי...כן הייתי גם אצל מרדי... הוא אמר לי לחזור אליו עוד כמה שנים כלומר בגיל 20. הרופא האחרון שהלכתי אליו כן יכל היה לעזור לי! הוא שם לי איזה חומר מיוחד הומאופטי על 3 נקודות חן . החומר ספח את הנוזלים שבנקודה ( או משהו כזה) ויבד אותה. בנקודת חן אחת זה יצא דוקא דיי טוב- מינימיום צלקות- אבל בשתיים האחרות- הואו נגיד שעדיף כבר הנקודה על פני הצלקת..... אני יודעת מה הם הסיכונים ואני יודעת שאם אותן נקודות תהיינה ממאירות חס ושלום, אף רופא לא יוכל להבחין בזה , כי למעשה נשארה לי חצי נקודת חן בתוך העור...או משהו כזה. אבל הסיבה שהלכתי לכ``כ הרבה רופאים והסיבה שהסכמתי לאותו טיפול הומאופטי מפוקפק ונתון לביקורת שלילית מצד רופאים רבים- ובכן הסיבה היא הייאוש המוחלט בו אני נמצאת. יש לי מאות נקודות חן על הגוף- אני מניחה בסביבות ה400 אבל אי אפשר בעצם לספור...זה כל כך מפריעה לי מבחינה אסתטית וזה מאוד מאוד מאוד מאוד מייאש. אז כשהגעתי לאותו רופא אני פשוט הסכמתי לטיפול למרות שאני ידעת מה הם הסיכונים- הסכמתי בגלל שלאף רופא אחר לא היה פתרון ונקודות החן שלי מאוד מאוד מפריעות לי. מיותר לציין שגם הסירו לי נקודות חן בשיטה כירורגית רגילה וזה השאיר צלקות חבל על הזמן מחכה לתגובה [email protected]

למעלה