|משחק האותיות

archer girl

New member
|משחק האותיות../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

בגלל שאני שכחנית ומפגרת [סקלוני], אני תמיד שוכחת פינות. אבל היום לא שכחתי! ^_______^ [טוב, כמעט.] אז, הפעם, האחד, היחיד והמעצבן -
פיטר פטרובסקי
. אין לי יותר רעיונות. צטרכו להתסדר -___- קדימה, למצוא ה-ר-ב-ה מילים עם האותיות האלה. גו!

RisingSun13

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo42.gif

סקי בור רוסי טור קור קר רק רוק בוס פור קוף פר פרפר טוב טס טוס רף רוטב פרוס פרס [כזה שמקבלים בתחרויות] פרס [נו, כמו פרוס] פרסו רסק ריסק ריסקו ריב קיר סיר סף טף סוף סורק סרק סרוק סרקו סירק סירקו ביקר ביקרו בוקר בקר קרב קרוב בוסר בוסרי רוסק פרק פרקו פירק פירקו פורק קרס קרסו פוטר פיטר [מותר בכלל לכתוב את זה? נו, יש לזה משמעות!] פיטרו קט קטף קטפו ואנילי כוח לחשוב יותר ><

RisingSun13

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo42.gif סליחה ../images/Emo10.gif

אבל זה רק כי אני משועממת מספיק לשבת מספיק זמן ולחשוב על זה

archer girl

New member
פיטר פטרובסקי [המעצבן][../images/Emo123.gif] - ../images/Emo79.gif

פיט פיטר פיטרו פוטר פוטר [הארי פוטר XD] פר בקר ביקר ביקרה ביקרו סקי [על קרח.] סקי [גבינה XD] רוק [מוזיקה.] רוק [בפה] פיפי :X בס רק קר טף רב בר רבי הוו, ממש איןלי כח לזה.

תורי-../images/Emo29.gif

פיטר פטרובסקי פר פטר טף רף ריף (כמו ריף הדולפיניםםםםםםםםם) סקי רוב בור טור פור סט טס בס סב סיב סיר סיף סר ירי

SoldieRonit

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

פי (הכפלה) פי (פליאה) פיטר (שם) פיטר (פעולה) טורף רף פר ריף פירק פרק (ספר) פרק (פעולה) קר ריק קיר סף סיף סי יס בס סב סוב בוס רוי ירו ירוי פטר סבר סביר בור (טיפש) בור (באדמה) פרס (ארץ) פרס (
) ספר (קריאה) ספר (שיער) סיפר (שיער) סיפר (סיפור) פרס (לחם) פירר רו"ר קור רוקר ואין לי כוח יותר - החום הזה מתיש

למעלה