משחק

WiseL

New member
משחק

ששיחקו כבר פעם פעם בפורום ואני לא יודעת איך שכחו מימנו. ואני לא יודעת מאיפה המשחק חוקים- אני אומרת שורה משיר של גרין דיי (רק גרין דיי) ואתם צריכים לזהות מאיזה שיר זה ולתת עוד שורה משיר אחד של גרין דיי. ולהתחלה.... השורה: "This time I've really lost my mind and I don't care"

../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifזה בלתי אפשרי!

עברתי על כל השירים דרך F3,ולא מצאתי שום שיר!

../images/Emo215.gif../images/Emo183.gif../images/Emo7.gif לא../images/Emo31.gif

אגב,איזה EMA שולט היה!

דניתיי16

New member
אני לא ראיתי בסוף...

תכננתי את זה שלושה ימים ובסוף לא.. טוב בקיצוררר כדי לחזור למשחק השורה שלי זה מin the end אני אעשה משהו אחר Hey there looking at me, tell me what do you see זה כבר קל...

דניתיי16

New member
תודה,לא :]

אני כ"כ מתעבת אותם... סילחו לי מעריצי טוקיו הוטל למינהם.. אני פשוט מוכנה לירות בכל אחד מהם בזמן הופעה.

GrEeNgIrL3

New member
../images/Emo45.gif

אני חושבת שהם צריכים להחליט אם הם זכרים או נקבות... ואז להתלבש בהתאם..

../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifאני חושבת שכל עוד אני אוהבת את

המוזיקה שלהם זה לא משנה לי איך הם נראים. למרות שהבסיסט הכי חתיך. וגם המתופף חתיך. יש לי חולשה למתופפים

דניתיי16

New member
ממש לא אכפת לי מאיך שהם נראים...

אני לא אומרת שהמזויקה מחרידה אני אומרת שבעיניי היא פשוט סתמית.

GrEeNgIrL3

New member
ברור שאם הייתי אוהבת את המוזיקה

לא היה איכפת לי מהמראה.. אבל אני לא אוהבת את המוזיקה שלהם.. יש גם משהו מעצבן בקול של הסולן. והעובדה שהם ניראים כמו בחורות זה לא יתרון.. אבל מי שרוצה שישמע.. אני לא אומרת שלא צריך לשמוע אותם, כל אחד והטעם שלו!

../images/Emo45.gifאני אוהבת אותם

תכל'ס,אני לא מכירה אותם כ"כ הרבה זמן,אבל אני זוכרת איך הרגשתי כשהתחלתי להכיר את גרין דיי,ממש בעננים,וזה די מה שקורה לי עכשיו

למעלה