משפצים איזשהו רחוב (הבחירות בפתח) אז אין אוטובוס

Zadig

Well-known member
מה שוות כל אפליקציות הניווט אם האוטובוס לא יודע להגיע אלי ?
פאתוס
כך לא הצלחתי להגיע לאהובי של ימי חמישי
זה לא מענין את אף אחד ואין סיבה שיעניין אתכם
אולי רק תתעצבנו שהחליטו לתגבר את האוטובוסים לחרדים

אז הלכתי לתחנה, הבנתי מהאפליקציה שהאוטובוס לא יגיע
חזרתי, הוצאתי בקבוקון ויסקי זול שיש לי לפחות 13 שנים
עכשיו אני בפוזה מעניינת; לא מגולח של 11 ימים
לא מגולח ראש כבר 3 שבועות
בהסוואה
עם כוסית ויסקי וקרח
בצבע הוא נראה אותו דבר אבל מרגיש לי שיהיה פטישים

אבל האמת שאני לא בנוי לזה
מיד אתחבר,
אני מחכה לעצמי,
האוטובוס סיפק תירוץ
בסוף הגעתי להודות לבני זונות במשרד התחבורה.

חוסו
תזכרו שזה דברי שיכור (נשמע טוב) אז אל תעופו בדמיון
ב-4 בבוקר אפגוש מיטה אני כבר מכיר את הכרית
נפרד ב-8 ואצא לדרכים

אבח"י

Well-known member
מה שוות כל אפליקציות הניווט אם האוטובוס לא יודע להגיע אלי ?
פאתוס
כך לא הצלחתי להגיע לאהובי של ימי חמישי
זה לא מענין את אף אחד ואין סיבה שיעניין אתכם
אולי רק תתעצבנו שהחליטו לתגבר את האוטובוסים לחרדים

אז הלכתי לתחנה, הבנתי מהאפליקציה שהאוטובוס לא יגיע
חזרתי, הוצאתי בקבוקון ויסקי זול שיש לי לפחות 13 שנים
עכשיו אני בפוזה מעניינת; לא מגולח של 11 ימים
לא מגולח ראש כבר 3 שבועות
בהסוואה
עם כוסית ויסקי וקרח
בצבע הוא נראה אותו דבר אבל מרגיש לי שיהיה פטישים

אבל האמת שאני לא בנוי לזה
מיד אתחבר,
אני מחכה לעצמי,
האוטובוס סיפק תירוץ
בסוף הגעתי להודות לבני זונות במשרד התחבורה.

חוסו
תזכרו שזה דברי שיכור (נשמע טוב) אז אל תעופו בדמיון
ב-4 בבוקר אפגוש מיטה אני כבר מכיר את הכרית
נפרד ב-8 ואצא לדרכים
אתמול נסענו לחברים לטקס השנתי של הדלקת נר ראשון.
ברוח הזמן החדש - Novus dies התכנסנו שישה זוגות שמכירים זה את זה כמעט 40 שנים, והכנו ארוחת ערב למופת.
אמ-מה, בשל עבודות הרכת הקלה, היציאה הדרומית של גבעתיים התהפכה על פיה, וכך מצאנו עצמנו מנווטים ברחובות רמת גן.
אמנם אמרתי משהו, אבל אין סיכוי. הגברת לא מקשיבה למעופף, אפילו שלפעמים הוא צודק [כמו שעון עומד], ואז נקמתי את נקמת זה שלא מקשיבים לו:
"בגלל שאת לא מקשיבה לי, מזמן הפסקתי לומר לך!" [אחח, כמויות הצדקנות הפולנית וההתקרבנות הדוחה בקולי.] אבל בתזוגי אשה חכמה, והיא ענתה: אין בעיה, אני עוצרת בצד ותנהג.
כך במקום שבע וחצי הגענו בשמונה.
מזל שלא תיבלתי את הסלט מראש.
1702031151312.png

Zadig

Well-known member
אתמול נסענו לחברים לטקס השנתי של הדלקת נר ראשון.
ברוח הזמן החדש - Novus dies התכנסנו שישה זוגות שמכירים זה את זה כמעט 40 שנים, והכנו ארוחת ערב למופת.
אמ-מה, בשל עבודות הרכת הקלה, היציאה הדרומית של גבעתיים התהפכה על פיה, וכך מצאנו עצמנו מנווטים ברחובות רמת גן.
אמנם אמרתי משהו, אבל אין סיכוי. הגברת לא מקשיבה למעופף, אפילו שלפעמים הוא צודק [כמו שעון עומד], ואז נקמתי את נקמת זה שלא מקשיבים לו:
"בגלל שאת לא מקשיבה לי, מזמן הפסקתי לומר לך!" [אחח, כמויות הצדקנות הפולנית וההתקרבנות הדוחה בקולי.] אבל בתזוגי אשה חכמה, והיא ענתה: אין בעיה, אני עוצרת בצד ותנהג.
כך במקום שבע וחצי הגענו בשמונה.
מזל שלא תיבלתי את הסלט מראש.
צפה בקובץ המצורף 95581
אין כמו הסטרס שמתרחש בין היציאה מהבית להגעה ליעד :ROFLMAO: תמיד רק בדיעבד זה נראה מיותר, לא תוך כדי ההתרחשות.
...מחר אהיה בברנאצ' חנוכה במרחק הליכה. היום כבר תרמתי את חלקי והבאתי את הגלידות למארחת; העמסתי כמה קציצות בנייר כסף וכמה פרוסות חלה וחזרתי למערכה...

אבח"י

Well-known member
אין כמו הסטרס שמתרחש בין היציאה מהבית להגעה ליעד :ROFLMAO: תמיד רק בדיעבד זה נראה מיותר, לא תוך כדי ההתרחשות.
...מחר אהיה בברנאצ' חנוכה במרחק הליכה. היום כבר תרמתי את חלקי והבאתי את הגלידות למארחת; העמסתי כמה קציצות בנייר כסף וכמה פרוסות חלה וחזרתי למערכה...
אין עליך, בחיי

סופהו 1

Well-known member
כשיכור (לדבריך), אתה מובן.
יחסית
ואם להתיחס לדבריך:
טעמו של ויסקי אחרי 13 שנים, נוראי כמו חדש, או יותר?
מה יהיה עם האוטובוסים האלה? אולי תלמד ממר 'פצצות לגבות' ותאמץ קורקינט?

Zadig

Well-known member
כשיכור (לדבריך), אתה מובן.
יחסית
ואם להתיחס לדבריך:
טעמו של ויסקי אחרי 13 שנים, נוראי כמו חדש, או יותר?
מה יהיה עם האוטובוסים האלה? אולי תלמד ממר 'פצצות לגבות' ותאמץ קורקינט?
זה היה ויסקי סקוטי זול, ומכיוון שלא יצא פטישים, כנראה שטעמו השתבח עם השנים
בימינו אני שותה ויסקי אמריקאי אחת לשבוע.
קורקינט נתפס בעיני ככלי נערי, שלרוב מעורר תרעומת בכל הסביבה, אז אני לא מסתבך עם עיניים...

אבח"י

Well-known member
זה היה ויסקי סקוטי זול, ומכיוון שלא יצא פטישים, כנראה שטעמו השתבח עם השנים
בימינו אני שותה ויסקי אמריקאי אחת לשבוע.
קורקינט נתפס בעיני ככלי נערי, שלרוב מעורר תרעומת בכל הסביבה, אז אני לא מסתבך עם עיניים...
אז 'תה לא רואה ת'חטיארים ואת טכנאי ה-הייטק ללא קסדה דוהרים ברחובות קרת לעבודה במגדלים בדרך בגין.

קלייטון.ש

Well-known member
לפה אין תחבורה ציבורית בכלל. מאז פרוץ וכולי. מי שרוצה לצאת מהיישוב ולהגיע נגיד לנהריה, מוזמן ללכת ברגל. אני יכול, זה בסה"כ 10 ק"מ פלוס מינוס קילומטר שניים, אבל למה לי. מה גם שכל דבר קטן ושולי שקורה פה, נגיד שיגרו איזה טיל או כלי טיס או חשש לחדירה או משהו סתמי בדומה, ישר מעלים מחסומים וסוגרים ואי אפשר להיכנס. אז אם יצאת לך תדע מתי יתנו לך לחזור.
יש ציטוט מפורסם של בלז פסקל שהוא אומר שכל הצרות של האנושות נובעות מחוסר היכולת של האדם לשבת בשקט בחדר לבדו.
אני יכול וזו הסיבה שלי אין בעיות.

אבח"י

Well-known member
לפה אין תחבורה ציבורית בכלל. מאז פרוץ וכולי. מי שרוצה לצאת מהיישוב ולהגיע נגיד לנהריה, מוזמן ללכת ברגל. אני יכול, זה בסה"כ 10 ק"מ פלוס מינוס קילומטר שניים, אבל למה לי. מה גם שכל דבר קטן ושולי שקורה פה, נגיד שיגרו איזה טיל או כלי טיס או חשש לחדירה או משהו סתמי בדומה, ישר מעלים מחסומים וסוגרים ואי אפשר להיכנס. אז אם יצאת לך תדע מתי יתנו לך לחזור.
יש ציטוט מפורסם של בלז פסקל שהוא אומר שכל הצרות של האנושות נובעות מחוסר היכולת של האדם לשבת בשקט בחדר לבדו.
אין כמו פסקל, שגם הציע להמר על קיומו של אלוהים. אם יש הרווחת גן עדן ואם לא, לא יקרה כלום!

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יש ציטוט מפורסם של בלז פסקל שהוא אומר שכל הצרות של האנושות נובעות מחוסר היכולת של האדם לשבת בשקט בחדר לבדו....
יחסית למה שפסקל הספיק בחייו הקצרים קשה לי להאמין שהוא ישב כל הזמן בחדר לבדו כמו פולנייה.

Zadig

Well-known member
פסקל צודק |פטיש|

למעלה