משקיע מחפש בעל ידע ונסיון המסוגל

• פותח הנושא dlil
  • פורסם בתאריך

dlil

New member
משקיע מחפש בעל ידע ונסיון המסוגל

לבנות עסק ולנהל אותו באופן שוטף תמורת שיתוף ברווחים. פתוח כמעט לכל רעיון . מעדיף בתחומי המסחר,יבוא, שירותים. נא לענות לתיבת המסרים.

mirabim

New member
תגובה עבור dlil למשקיע מחפש בעל ידע

שלום, ברשותי נסיון,קשרים,רעיונות פוטנציאל וידע בתחומים רבים וכן פעילויות עסקיות קיימות,במידה והנך מוצא עניין אשמח באם תשלח אלי את מס' הטלפון שלך אלי למייל:[email protected]

mirabim

New member
תגובה ל-dlil

אשמח אם תשלח אלי את כתובת האימייל שלך על מנת שאוכל לשלוח אליך את מס' הטלפון שלי (היות ולא הייתי רוצה לפרסם אותו בפורום)ואו שלח אלי את שלך על-מנת שאוכל להעביר אליך אינפורמציה נוספת. [email protected]

יש לי רעיון

עקרונית יש לי עיצוב חדשני שהוא בגדר כמעט פטנט לשעונים בן דוד שלי מייצר שעונים בשוויץ, אבל הקשר שלנו לא הכי קרוב (הוא צרפתי אני ישראלי, ואני לא רוצה לבוא לו בהצעה) עקרונית מה שדוד שלי עשה, הוא קנה שם של מותג מפורסם שפשט את הרגל בשנות השבעים ועשה לו קאמבק, הוא מייצר שעונים בשוויץ במאתיים חמישים דולר בערך כולל ספיר, ברמת ייצור גבוהה מאוד, ומוכר אותם לחנויות באיזה ארבע אלף דולר והחנויות מוכרים אותם באיזה 7 -9 אלף דולר. בקיצור למרות שאני לא אמור לדבר על זה כאן אין לי ידע בייצור יש לי רעיון, והיישום שלו יכול להיות בהחלט קשה ומבחינת השקעה והשקה של מוצר בהיקף כזה, צריך בהחלט הרבה כסף סבלנות ומומנטום נכון להשיק קולקציה. אגב טיפ קטן , אני לא ממליץ לעשות עסקים בארץ הסיכוי פה להצליח, וקהל היעד בכל נתח שוק הוא קטן, תעשיית מוזיקה , תעשיית טקסטיל הכל פה בקטן אני חושב שאם תחליט בכל זאת להשקיע בארץ תעשה את זה בחכמה אל תהיה פזיז, אם זה עסק בתחום המסחר תבדוק את המיקום תבדוק מתח רווחים, מחזור חודשי משוער, בלאי , עלויות, שכירויות עובדים וכו' תמנע מעסק כמו בית קפה המחזורים נמוכים, אלה אם כן כלול בתפריט אוכל וזה גם חרא של עסק (היו לאבא שלי איזה 6 סוגים של עסקים אני מדבר איתך מנסיון, היום התמקמנו בשוק הנעליים שהוא קשה כלעצמו אבל תפסנו כמה להיטים "בביצים") אולי תעשה משהו משלך? פאבים הם עסקים טובים יש פאבים ומועדונים קטנים יחסית שגובים חמישים שקל כניסה והם מוכרים אוויר, אחרי זה אתה גם מרוויח על האלכוהול מתח רווחים מטורף יחסי ציבור טובים, תעסיק ברמנית כוסית של החיים ותשלם לה אפילו חמישים שקל לשעה, ואתה על הרמפה , בדוק. יש לי עוד טיפים שאני שומר לעצמי יאללה תצליח........

למעלה