משקל מינימום לקורס

משקל מינימום לקורס

אהלן כולם! בקרוב אחגוג 22 והחלטתי לפנק את עצמי במתנת יום הולדת מגניבה ולעשות קורס צניחה. נכנסתי לאתר של פרדייב וקראתי בשאלות נפוצות שצריך להיות מעל משקל 55 על מנת לעשות קורס. מה קורה במידה ואני שוקלת פחות? אי אפשר לשים משקולות או משהו? חבל לי לוותר על זה בגלל משקל, ואני לא מתכננת על להשמין בקרוב... (זה היה קשה לרדת!)

FlyingMoo

New member
הרעיון הכי טוב הוא......

לפנות ל Ron Miasnikov המודגשת פה בפורום באדום, במסרים. בהצלחה! נ.ב. תשובה יותר מפורטת במסרים

ssnoopy

New member
אין שום בעיה לעשות קורס צניחה במשקל הנמוך מ55

אני ועוד כמה צנחנים שאני מכירה עשינו קורס במשקל הנמוך ב-55 אני ממליצה לך לפנות ישירות למועדונים (פרדייב וסקיי כיף) לקבל מידע אודות קורסים.

מעולה. תודה!

אם זה אכן המצב, אני לא מבינה למה הם כותבים את זה באתר. זה סתם מטעה, וחבל...

Ron Miasnikov

New member
לא נכון

זה לא שאסור חד משמעית אבל יש סיבה להגבלת משקל. בעצם שתיים: האחת - העמסה על החופה. צנחן שמשקלו נמוך מידי יכול לסכן את עצמו תחת חופה גדולה במזג אויר מסויים (כמו למשל זה שבקיץ בדרום החם) שניה - גודל הציוד בכלל - אם הציוד גדול מידי ולפיכך הצנחן לא מצליח למשוך את המצנחון הרי שיש בעיה חמורה. מעבר לכך, ציוד שאינו מותאם מפריע ליציבות באויר. קיצר - צריך להגיע למועדון, למדוד את הציוד ולראות שאפשר לצנוח איתו. רון

ssnoopy

New member
זה עדיין לא סותר את מה שכתבתי

שאין בעיה לעשות קורס במשקל נמוך מ-55. אני מכירה כמה וכמה צנחניות ואפילו איזה צנחן או שניים (שבמקרה לשניהם יש שם עם 2 אותיות בלבד) ששוקלים פחות מ-55. ברור שיש לזה התניות ובשביל זה רצוי להתקשר ישירות למועודונים הבעיה היא שאנשים מסיקים מזה שרשום באתר שאסור אז שזה באופן גורף אסור/ לא בטיחותי- מה שלא נכון ויוצר בלבול...

talt5

New member
צנחנית קטנה מאוד..../images/Emo13.gif

היי אני צנחנית קטנה מאוד(גובה ומשקל) עשיתי קורס לפני קצת פחות משנה (מדהים) בגדול לא היו לי יותר מידי בעיות אבל יש עליי יותר מגבלות מזג אוויר מלצנחנים אחרים בגלל המשקל ומאוד קשה למצוא ציוד בגלל הגדלים של הרתמות. בדיוק כמו שרון רשמה, מתסכל אבל לא נורא. אם את רוצה צרי איתי קשר במייל אני אשמח לעזור לך

למעלה