משתגעת כבר =/

ט ר י ג ר

New member
משתגעת כבר =/

אוף, יש איזה שהיא ילדה מגעולה שרבתי איתה. היינו פעם חברות ממש טובות, עכשיו גיליתי שהיא סתם קקה. ממש לא אכפת לי ממנה... שמה עליה *** , אבל הקטע הוא שמלא בנות שפוטות של הפקאצה החולנית הזאת.! פשוט לא מבינות עד כמה הן שפוטות שלה, היא ילדה שאוהבת לריב. לעשות סיפור מכל דבר. למה היא רבה איתי? כי ידיד שלי סיפר לי שאחד מהחברים שלו אוהב אותי (לא אמר לי מי ) ולא סיפרתי לה שהוא אמר לי את זה, אבל לא סיפרתי את זה לאפחד.. היא עשתה מזה סיפור. ומזה התפרצתי עליה, היא נמאסה עליי! כל הזמן התנהגה אליי מגעיל. ומבחוץ היא נראית כזאת חמודה, עדינה, מקסימה בעעע.. ארר.. יש לה פרצוף שדי דורש אגרוף. אני משתגעת ממנה, חשה קטנה. וכולן מעריצות אותה, גם בנים! אתמול נגיד מישהי הזמינה אליה מלאמלאמלא ילדים, וגם הפקאצה הייתה שם, אבל רק אותי היא לא הזמינה. וזאת חברה ממש טובה שלי, ואני בטוחה שהפקאצה אמרה לה לא להזמין אותי, כי היא תמיד עושה כאלה דברים וואי באלי לתלוש לה את הגבות! להטביע אותה באסלה! היא כל כך חושבת את עצמה.! אבל מה הסיבה היחידה שאני כועסת עליה?כי היא מסיטה ילדים! כל כך הרבה ילדות שפעם היו ממש חמודות אליי, מגעולות אליי.. מתנהגות כמוהה. מנסות לגרום לי לקנא, קובעות איתי דברים ומבריזות בלי להגיד כלום. כולן פקאצות מסריחות! אני משתגעת כבר, לא יכולה איתן... כאלה צבועות! פוזיסטיות! אוףף.. לפעמים באלי להיות בן, בנים לא צבועים, אומרים הכל בפנים! לפחות רובם, וכל הבנות מרכלות כמו איזה קשישות משועממות... מבחוץ נראית חמודה, מבפנים היא טינופת של ילדה =// אני אומרת לכם, יום יבוא.. אני לא אצליח פשוט אני יתן לה מזה אגרוף.. וואו, אם מישהו קרא עד לכאן תודה! אין כל כך מה להגיד על כזאת הודעה, סתם הייתה פריקה, וואו משחרר ..

למעלה