משתמש חדש...

Xboy123

New member
משתמש חדש...

היי.. אני חדש פה והייתי רוצה להכיר לכם את עצמי. שמי אדי(שם בדוי) ואני בן 15 מת"א. איני מעריץ דגול של אירוסמית', אך את רוב שירי האלבום Get A grip אני נורא אוהב.. וגם אהבתי לצפות בקליפים שלו... בין השירים שאני אוהב: Jennie got a gun Crazy Cryin Amazing Just push play Angel ועוד המון המון המון...... (ד"א לא כל השירים שאני אוהב הם מהאלבום get a grip). ההערצה הקטנה שלי לאירוסמית' התחילה כאשר יום אחד בן דודי רצה שאצרוב לו כמה שירים מסוגים שונים בדיסק, וכמה מהם היו של אירוסמית'. אז כששמעתי את כל השירים שצרבתי לדיסק, נדלקתי פתאום, כמו אש שנדלקת מגפרור, על השירים של אירוסמית'. זה היה רק Crazy, ואז מסקרנות הורדתי עוד שירים של אירוסמית' ואז התחלתי לקרוא קצת מידע על הלהקה וכמובן צרבתי לי אוסף של שירים אהובים של אירוסמית'. התחלתי לצפות בקליפים במחשב(בMTV אי אפשר למצוא בשנים האלה ווידאו קליפ שלהם).. וכך התחלתי להעריץ את אירוסמית'(לא הערצה של הדבקת פוסטרים, לבוא לכל ההופעות וכו... אלא קצת פחות) מקווה ששמחתם להכיר אותי...

SaintJohn

New member
וולקאם!

אני חושב שלתאר התאהבות באירוסמית' כמו גפרור שנדלק ככל ששומעים יותר ויותר שירים זה נכון בהחלט, כי ככה זה היה איתי. אתה יודע מה? אני מוחק את המטאפורה של גפרור. אני אומר שזה כמו אש בשדה קוצים. הרבה יותר מתאים...

Xboy123

New member
חחח סלח לי על בורותי הנוראה

אבל זה נכון שבלתי אפשרי שיידלק אש בשדה קוצים? כי אם כן(וזה יכול להיות אני פשוט לא יודע) אז אתה רוצה לדמות את "התאהבותי" באירוסמית' כאש בשדה קוצים כאילו משהו בלתי אפשרי פתאום קרה... וזה לא נכון..... או שאני סתם מבלבל את המוח כי אני בקושי יודע אם נדלק אש בשדה קוצים...

SaintJohn

New member
האמת היא...

שגם אני לא בטוח. פשוט רציתי לתת דימוי של משהו שמתחיל וגדל ומתפשט ובלתי ניתן לעצירה. אולי ננסה משהו אחר. הממ...כדור שלג? כן, כדור שלג! פשוט גם האש נורא התאימה...

falling angle

New member
ברוך הבא...

והעיקר שנדלקת....

בינג

New member
ברוך הבא!

ואתה יכול למצוא כמעט כל יום קליפים של אירוסמית' בערוץ הדגול : VH1 !

למעלה