מתוסכל ומבקש עיצה

• פותח הנושא niv65
  • פורסם בתאריך

niv65

New member
מתוסכל ומבקש עיצה

שלום אני נמצא בטיפול הוליסטי ונקלעתי למבוי סתום שאולי קשור לתקשורת. נוצר מצב שבשל העדר שיפור במצבי הפגנתי כלפי המטפל סקפטיות לגביי השיטה וחוסר אמון. אני יודע שיש לי בעיה של חשדנות שמשליכה על מערכות יחסים. אלא שאני מצפה שכאשר אני מגיע לטיפול, המטפל ימצא דרכים לא שיפוטיות לגעת בשורש הבעיה. ובמקום זאת אני מוצא את עצמי מאובחן כל העת בקשיים שלי להתחבר אך לא בדרכים לרפא את המצב. אני לא מרגיש שהמטפל אמפטי כלפיי . לא שמעתי ממנו משפט כמו "ודאי יש לך סיבות מוצדקות לא להאמין" או משהו שארגיש שהוא אכן מבין שמאחורי החשדנות שלי יש אדם שמאד רוצה להתחבר. כאשר הבעתי בפניו את התחושה שהוא לא איתי לגמריי הוא אמר שהוא אינו יכול להיגרר אחריי. ושאל אותי כיצד הוא יכול לתת לי הרגשה שהוא איתי. ולא תמיד יש לי תשובות. ולעיתים אני מצפה ממנו שימצא את הדרך אליי כי אני מועמס ממילא. בקיצור, מפגישה לפגישה זה יותר מתוח. מה אני יכול לעשות? אני מתלבט אם לעזוב אבל חבל לי. אשמח לשמוע רעיונות. תודה

יעלי03

New member
האם דברתה אם המטפל שלך על ההתלבטויות שלך?

לדעתי מאוד רצוי שתדבר איתו על מה שאתה מרגיש ועל כול ההתלבטיות שלך.

shay910

New member
היי

שלום לך ! ברגע שאתה מודע לבעייה , לפי דעתי זה אומר שאתה ורק אתה יכול לפתור אותה . תנסה בשיחה עם המטפל , ואם אתה רואה שתגובתו לנושא היא אמפטית כלפיך , נראה שהוא זה שצריך את הטיפול ולא אתה.

למעלה