מתחדשת לי
ושאלת "המזללה"

פישים

New member
מתחדשת לי
ושאלת "המזללה"

הזמנתי הרגע מקום להערב - יש מנות שאסור להחמיץ?

פפואה1

New member
לא רוצה לבעס אותך..

אבל היינו לפני כמה חודשים ולא היה משהו...עד כדי כך שאין לי משהוספציפי להמליץ עליו. מקום נחמד ותו לא. אם אתם הולכים למטרת זמן איכות זוגי, הייתי עוברת למקום אחר...האקוסטיקה גרועה והרעש במקום פשוט בלתי נסבל...

Koketka

New member
בעלי לא יסכים איתך

התפריט משתנה ולכן קשה להמליץ חייבת לציין שאני פחות אוהבת את המטבח של מאיר אדוני, יש לו יותר מדי הפתעות במנות. אני אוהבת מנות פשוטות בלי יותר מדי ערבוב בן זוגי מת על המטבח הזה והפתעות בטעמים. הינו שלוש פעמים והוא התנהג על כל ביס וממשיך לחלום על המסעדה.

ExNewYorker

New member
הייתי שם לפני כחודשיים - היה נהדר!

נהנתי מאד אבל ת'אמת, לא זוכרת מה אכלנו

פישים

New member
היה נחמד. לא הרבה יותר מזה

הרוב באשמתנו. הגענו ברגע האחרון וירד גשם, כך שפי שלושה היה ג'נטלמן והוריד אותי בפתח - וחיפש עוד 20 דק' ויותר חניה...לא היינו מספיק מתואמים במידת הרעב והחשק, כך שנתקעתי עם מנה ראשונה נחמדה, לבד - שלא הייתי מזמינה לו הייתי מבינה שהוא מתכוון להתמקד במנה אחת (הייתי מזמינה מנה אחרת). את מה שהוא רצה הסתבר שאין ויש אחר שפחות התאים, כך שגם הוא הזמין מן ברירת מחדל שכזו. עוד מנה שהזמנו נשלחה חזרה על רקע נוכחות איולי שלא הייתה כתובה בתפריט. הקינוח היה סבבה וגם השירות - וגם הבלי ילדים. הבייביסיטר הסתדרה מעולה הגם שהשארנו לה שלושה ערים לא במתכוון. הנפיל פשוט נרדם עליה. בקיצור - נהננו אבל לא נשארנו עם טעם של עוד (למעט עוד לזמן לבד, היה לי קשה לחזור
).

אני יודעת אני יודעת

זן של צפרדעים שחשבו שהוא נכחד בשנות החמישים ולפני כמה ימים גילו אותו מחדש! הכתבה

פישים

New member
...

מעבר לשם הלא פחות מגאוני, אני כנראה יושבת עכשיו ליד השולחן של המגלה המקורי או של אבא שלו

juspan

New member
דם או מנישואין?

כך או כך כבוד (לא שיודעת מי מהשניים, את אחד מהם מכירה כמובן את חלק מהשושלת שלו, אבל לא אחקור אם זה הוא), מה שבטוח שהשולחן הישן כנראה יפה |שטוחית|

למעלה