מתחילה לקבל כיוון על קריטריונים

אתי77

New member
מתחילה לקבל כיוון על קריטריונים

מהקריאה בפורום, אני מתחילה להבין שאני צריכה קודם כל להבין מה אני רוצה ואז לחפש דגם

אז הנה:
עגלה עם גלגלים גדולים, ידית מחוברת (כזאת שיכולים להחזיק ביד אחת), עם ברקסים שלא בולטים (צריכה לעלות 2 קומות עד הבית) שמתאימה מגיל אפס אבל אין צורך באמבטיה. מה שחשוב לי ממש, שיש לה אפשרות לחבר סלקל, בלי לפרק את הטיולון (זאת אומרת שאם אני נוסעת לעבודה במונית, אני יכולה לשים את הסלקל על החלק התחתון ואז כשאני מגיעה לעבודה מהחניה, או כשהתינוק מתעורר, אני יכולה להשתמש בחלק התחתון) ושתהיה אפשרות לחבר את הסלקל לאוטו בלי תושבת (כבר הבנתם...אני בלי רכב ונוסעת הרבה במוניות)

אני חושבת שאלו הקריטריונים העיקריים...
יש המלצות?

עגלת תינוק עפ"י הקריטריונים שלך

אתי, אני רואה שכבר ראית וקראת לא מעט...
עגלות שכל גלגליהן גדולים ושניתן להרכיב עליהם סל קל - פיל אנד טדס ובמבלרייד אינדי.
שתיהן מאוד נוחות גם במשקלים גבוהים. קלות מאוד לקיפול (מתקפלות עם הטיולון) ופתיחה. נוחות מאוד לכל סוג של שטח.

תבדקי אילו סלקלים מתאימים לעגלות אלו, ומתוך מגוון הסלקלים תוכלי לבדוק מי מהם מתחבר ללא מתאם ברכב/מונית.

בהצלחה

אתי77

New member
תודה על ההמלצה

אני משמ לא אוהבת עגלות עם 3 גלגלים, יש לי ניסיון רע איתן, תחושה של חוסר יציבות, וקושי לעלות מדרכה.
&nbsp
ראיתי ברחוב עגלה של בייבי סייף, אבל כשניסיתי אותו בחנות היה נראה שכל החיבורים של הסלקל ושל האמבטיה מאד לא זורמים...
האם צדקתי? האם זו עגלה מומלצת?

עגלה וסלקלים - אם לך זה לא היה נוח בחנות

בהתנסות שלך בחנות, אז כל ההמלצות לאישנו את זה.
עגלה מאסיבית ובעלת גלגלים גדולים נוספת שעשויה להתאים: מוצי על מגוון הדגמים

למעלה