מתחילה מאפס

מרי לי

New member
מתחילה מאפס

לאבד את אבא שלי הייתה מכה שלא ציפיתי לה, הכי לא ציפיתי לה כי אבא שלי היה רחוק ממני, וכל הזכרונות שלי ממנו נגמרים בגיל 5 אז זה לא שחסר לי עכשיו משהו שהיה לי כנראה דווקא בגלל זה אני ככה......... עכשיו אני חצי ממשיכה את החיים, בחצי השני של הזמן אני לגמרי חסרת כוחות. אז הבנתי שאני צריכה להתחיל מ-0 אני מתחייבת לקיים את זה החל מהיום בבוקר.

ע ו פ ר ה

New member
../images/Emo201.gifמשתתפת בצערך

שלא תדעי צער. רק היום גיליתי את הפורום הזה. הוא נראה לי מעניין. צפיתי בסרט מספר פעמים וכל פעם כשאני צופה בו הוא מוביל אותי לעשות "תיקון מחשבתי" בתחום אחר, או תיקון כל שהוא. באהבה עופרה

פנינה101

New member
מרי לי

מותר לשאול למה רחוקה ממנו? דווקא בגלל זה, זה יותר קשה לא השלמת חסר שהיה לך האומנם?

מרי לי

New member
טוב, אני אספר

אבא שלי הוא...היה..... מוזיקאי גאון, כנר כלייזמר גאוני, אבל הוא גם היה חולה סכיזופרניה, ואמא שלי כל החיים פחדה שזה יעבור אליי.... כנראה בגלל המחלה שלו הוא לא עלה איתנו לארץ למרות כמה שהוא אהב אותי, וכשסבא וסבתא שלי נפטרו (שגם הם נשארו ברוסיה בגללו) הוא אושפז..... לא היה בכוחות שלי לעזור לו, ואמא שלי לא בקשר הכי טוב אתו אז היא אמרה לי שהיא לא תוכל לעזור לי, ולכן אני כרגע מתמודדת עם רגשות אשמה על זה שלא הבאתי אותו לפה, כי, כן, אני יודעת שאין לי את הכוחות האלה גם היום, אבל זה עדיין אומר שאבא שלי היה ומת לבד............ זו הייתה מכה קשה.... ועדיין.......

kikona126

New member
מרי לי

איננו מתחילים מאפס אף פעם, גם לא כשאנו נולדים. אנו נושאים עימנו מטען, מעין תיק, שבו אנו אוספים זכרונות מכל אדם ואדם שאנו מכירים במשך החיים שלנו. שי עגנון כתב בספר תהילה "כל אדם נועד לו להכיר את מי שיכיר מתי יכיר אותו ובאילו נסיבות יכיר אותו" תחפשי את התיק הזה ותשמרי לעצמך מזכרת אחת ממנו שתמיד תהיה איתך, אם זה שיר, תמונה, חפץ, או זיכרון, שיכולים להזכיר את הצד הטוב, את האבא הטוב. ובמידה והיו דברים לא נעימים, הניחי להם בצד, תסלחי, זה רק יעשה טוב. את יודעת, בספר שאני כותבת כתבתי (אחרי שחבר ילדות נהרג בתאונת דרכים) נסתרות הן דרכים. הפירות המשובחים, אלו שעדיין לא בשלו, נקטפים. ומשאירים אותנו עם חור בהווה ובעתיד, ועם זיכרון עבר..." אני חושבת שפה "הפירות המשובחים שעדיין לא בשלו" הם הקשר שלך עם אביך. יש לך את הטלפון שלי, את מוזמנת להתקשר

מרי לי

New member
אין לי מילים, את מקסימה../images/Emo24.gif

אני חייבת להתחיל מ-0 מסיבה אחרת הבנתי שאני במצב של אפיסת כוחות, וכל מה שעשית בעבר, אני מרגישה שהכוח שלו לא פועל יותר, ועד שלא הבנתי שאני צריכה לעשות את זה שוב, לא יכולתי להמשיך. זו הסיבה. לא תיאורטית, אלא דווקא במעשים

Z o A n I

New member
תחשבי על זה ככה:

הוא רואה אותך עכשיו כל הזמן ומלווה אותך בכל דרך שרק תרצי. הוא ימשיך לתת לך את הכוח שלו את זקוקה. רק לעשות את הצעד הראשון ולהמשיך הלאה... אבי נפטר לפני 4 שנים, וזה מה שעשיתי.. תאמיני לי שזה עוזר... בהצלחה ומשתתפת בצערך.

למעלה