מתחילים ללמוד

מזל טוב על הפורום.. אענה:

שם/כינוי: נעם. תחום לימודים: קוגניציה. שנת לימודים: א' זמר/ת / להקה אהובה: רדיוהד, בלונד רדהד, ליידיטרון ועוד רבים וטובים. ומוזיקת כלייזמר. סרט אהוב: לוק סטוק (הראשון שעלה). ספר אהוב: החטא ועונשו וקלאסיקות בכלל. משהו שאף אחד לא יודע עליכם: בעל חיבה עזה למסיבות אייטיז.

Keyman86

New member
ליידיטרון טובים

הכרתי אותם לא מזמן, למרות שאלקטרוני זה לא הקטע שלי, ודי התלהבתי. היא נשמעת ממש קרה ומנוכרת, הזמרת, זה די מגניב.

steelwater

New member
מסיבות אייטיז זה כיף../images/Emo151.gif

אני ממליצה לך לבדוק את התקליט, כי מתקיימות שם מסיבות אייטיז מידי פעם. הציטוט שלך הוא אחד הציטוטים הטובים בסרט!

ענת פ.

New member
אני בעד לייסד

את אגודת האייטיזפילים האנונימים של הר הצופים.

TwelveEyes

New member
../images/Emo45.gif אבל למה אנונימיים?

נראה לי שזה משהו שצריך להתגאות בו

TwelveEyes

New member
../images/Emo22.gif

קוראים לי דנה, אבל אתם יכולים לקרוא לי........................ דנה. אני מתחילה שנה א' בחוג לאנגלית במגמת ספרות ובלשנות. (תיאורטית, לפחות..) הזמרות האהובות עליי הן ביורק, אדית פיאף, פיונה אפל ו-M.I.A., הזמרים האהובים הם ג'וני קאש, ג'יימס טיילור, דיוויד בואי ולאונרד כהן. להקות אהובות: גוגול בורדלו, מגדת', מאסיב אטאק, אייר, מיניסטרי, גולדפראפ, דאפט פאנק, האחיות פופיני.. אני יכולה להמשיך ככה עד מחר, אז אפסיק בינתיים
אני אוהבת סרטי מלחמה ופשע מחד, מונטי פיית'ון ושאר קומדיות מטורפות מאידך. ספרים זה לחנונים
משהו שאף אחד לא יודע עליי? אבל אתם לא יודעים עליי אפילו דברים שכולם כן יודעים

steelwater

New member
אחלה טעם במוזיקה יש לך!

דיוויד בואי ולאונרד כהן
. אני לומדת איתך אז אפשר להתקשקש על מוזיקה כל הזמן.

Yosh Yosh

New member
אני

שם/כינוי: עידית תחום לימודים: אנגלית ולימודי מזרח אסיה שנת לימודים: ב סרט אהוב: פורסט גאמפ, להציל את טוראי ראיין... יש עוד כמה. ספר אהוב: וכי נחש ממית?

Neptunes Child

New member
שלום לכולם!

אז אני דני, לומדת בהר הצופים פילוסופיה ומחשבת ישראל שנה שניה (אם תתחיל אחת כזאת)... סביר להניח שאני אהיה כל החיים באוניברסיטה השנה, גם לימודים וגם הרבה הרבה פר"ח (עובדת כרכזת). סרט? לא עולה לי משהו ספציפי לראש כרגע, מלבד טרנטינו. ספרים יש הרבה, וחוצמזה שממש מוקדם מדי בבוקר בשביל להתחיל לחשוב. בהצלחה לכולנו ושנה מוצלחת

למעלה