מתחילים ללמוד

Neptunes Child

New member
הרשמה לפר"ח

ההרשמה עדיין פתוחה, ואפשר להרשם באתר www.perach.org.il ההרשמה נסגרת כשכל המקומות מתמלאים - אבל אם אתה רוצה לחנוך בפר"ח כדאי להזדרז משום שאת החונכויות מתחילים בעוד שבוע-שבועיים, והתהליך יכול לקחת מספר ימים / שבועות.

Neptunes Child

New member
אין קשר בין הדברים...

גם אם חנכת שנה שעברה אתה צריך להרשם מחדש, ורצוי כמה שיותר מהר אם אתה רוצה לעשות את כמות השעות שדרושה כדי לקבל מלגה מלאה.

Anwanis

New member
גם אני

שם/כינוי: עדי תחום לימודים: לימודי מזרח אסיה (במגמת סין) ותולדות האמנות שנת לימודים: מתחילה א' זמר/ת / להקה אהובה: אינקובוס, רד הוט צ'ילי פפרס, גאנס אנד רוזס ושות'. בישראלים אני אוהבת את יזהר אשדות, מתי כספי, שלום חנוך, אברהם טל... סרט אהוב: מלך האריות ספר אהוב: איך אפשר לבחור אחד?... משהו שאף אחד לא יודע עליכם: כשאף אחד לא רואה, אני נהנית להקשיב למוזיקת פופ של שנות התשעים....

1במיה

New member
מצטרפת ../images/Emo13.gif

במיה תואר שני בחינוך במגדר מקווה שאחרונה משהו שאפחד (פה) לא יודע עלי יש לי 3 ילדים, אני נראית כמו ילדה ומנסה להתנהג בהתאם

Dawson girl

New member
../images/Emo152.gif

שם/כינוי- נעמי תחום לימודים- תקשורת+ פסיכולוגיה שנת לימודים- א'! צעירה! זמר/ת / להקה אהובה- אין ממש, תשאלו את יסמין
סרט אהוב- רעם טרופי!
ספר אהוב- יותר מדי... משהו שאף אחד לא יודע עליכם- הדבר היחיד שאני שונאת בירושלים הוא משך הנסיעות הביתה...

Legally Red 2

New member
טוב, הגיע הזמן גם לרשמיות הזו

ומה איתך, עידו?
שם/כינוי זיו תחום לימודים מדע המדינה ותקשורת שנת לימודים שנה א' זמר/ת / להקה אהובה מאוד תלוי בתקופה, אבל בדרך כלל - טול, פרפקט סירקל, אלאניס, טורי איימוס, יהודית, חווה, ג'ול, שי גבסו
סרט אהוב אחרי החתונה/סוזן ביר, הנסיכה הקסומה, האדם השלישי, דוגוויל ספר אהוב "לקרוא את לוליטה בטהרן"/אזאר נאפיסי, "כופרת"/ אייאן חירסי עלי, "ההיסטוריה הסודית"/דונה טארט, "ורוניקה מחליטה למות"/פאולו קואלו משהו שאף אחד לא יודע עליכם אף אחד זה יחסי, אבל אף אחד כאן מלבד עידו, לא יודע איפה אני גר עכשיו, וזה לא במעונות

Dawson girl

New member
אני קוראת עכשיו את "לקרוא את לוליטה בטהרן"!

אה, ואנחנו גם לומדים ביחד תקשורת.

Legally Red 2

New member
ויש לך פראפרזה בחתימה על אחד השירים

הטובים ביותר בתולדות ההיסטוריה המוזיקלית העברית של גאונת הדור, שבטעות השמטתי מרשימת הזמרים האהובים עליי. ולקרוא את לוליטה בטהרן מדהים

Dawson girl

New member
דווקא לא התחברתי אליו כל כך...

וסליחה על הבורות אבל של מי השיר, ומהו?

השיסער

New member
אני מקווה שאת לא צינית..

השיר הוא "יום אחד אולי אפרוש כנפיים" או בשמו הרשמי: "עוד יהיה לי" של מרגלית צנעני המכונה 'מרגול' או 'מרג'לס' אם תרצו..

Legally Red 2

New member
היי היי היי

אני החמאתי לך על החתימה שלך, אם כבר, הכוכב זה אני. ומה זה - הקשרי סלקום - עובדת לשעבר?

למעלה