מתי אני אקבל את הפרסים שלי? למה אתם לא עונים?

arestina

New member
מתי אני אקבל את הפרסים שלי? למה אתם לא עונים?

זכיתי בפרסים ולא היתקשרו אליי מתי אני אקבל אותם ואך?????????????? תענו!!!!!!!

../images/Emo14.gif זה לא שאנחנו לא מתקשרים...

את פשוט לא עונה
סתם
קוקיות חמודות שימו
בין מועד זכייתכם בפועל ועד שיוצרים אתכם קשר עוברים בדרך כלל כמה ימים (בכל זאת, אנחנו לא צריכים להמשיך לחשוב על משימות מטורפות והזויות). תמתינו בבקשה בסבלנות, אם תוך שבוע מיום זכייתכם (לא כולל שישי ושבת) לא פנו אליכם מההפקה, אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה פרטית ואנחנו נבחן את המקרה לגופו. בהצלחה חברים, ואל תפסיקו לשחק ולזכות

arestina

New member
ואך מקבלים את הפרסים?????

שולחים אותם בדואר רשום או שולחים קופון???

ב-SMS ../images/Emo56.gif

את הפרסים תקבלו בדואר. לפני כן, יצרו איתכם קשר כדי לוודא את הפרטים שמסרתם. התהליך לוקח קצת זמן... אז תעזרי בסבלנות. בהצלחה!

ל-arestina

שלום רב נא לבדוק אם התקבלה אצלך באימייל הודעה שאומרת כך מזל טוב!!! זכית בפרס בשעשועון הלא שפוי קן הקוקייה. עקב ריבוי הזוכים, לא נוכל להתקשר לכל הזוכים ולכן אנחנו שולחים אליך מייל זה- על מנת ליידע אותך שהזכיה שלך מאושרת, שיש לנו את הפרטים ושבימים אלה ממש נשלחים אליך הפרסים. במידה וזכית בכרטיס לסרט איירון מן- הסרט יגיע לארץ רק בחודש הבא ולכן הכרטיס יגיע אליך בעוד כשבועיים. כל הכבוד ושיהיה בכיף!!! צוות קן הקוקייה במידה וכן אז הפרס/ים אמורים להגיע בדואר רשום ככל הנראה לפי הכתובת שמסרת בטופס פרטי הזכייה נ.ב הודעה זו נשלחת במקום התקשרות ויצירת קשר טלפוני לעידכונך

למעלה