מתי אפשר לעלות לרכבת ישראל עם אופניים?

am i am

New member

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
אני נוסע לבקר את אח שלי שגר בלהבים(אני גר בהרצליה), ואני רוצה לתפוס את הרכבת של שעה שש בערב.

יעשו לי בעיות? אין לי אפשרות לנסוע ללא אופניים, כי אני לא מחזיק מכונית וזה כלי התחבורה שלי.

אופניים

אני נוסע לבקר את אח שלי שגר בלהבים(אני גר בהרצליה), ואני רוצה לתפוס את הרכבת של שעה שש בערב.

יעשו לי בעיות? אין לי אפשרות לנסוע ללא אופניים, כי אני לא מחזיק מכונית וזה כלי התחבורה שלי.
אופניים
העלאת אופניים לרכבת תתאפשר בקרונות המיועדים לכך, בכל הקווים, על פי הפירוט הבא:
בימים א'-ה' מהשעה 9:00 ועד השעה 15:00 ומהשעה 19:00 ועד השעה 06:00.
בימי ו' במשך כל שעות הפעילות.
בימי שבת לא תתאפשר העלאת אופניים כלל.
אופניים מתקפלים - ניתן להעלות לרכבת אופניים מקופלים במהלך כל שעות הפעילות, ללא צורך בתיק נשיאה ייעודי. את האופניים יש לקפל לפני הכניסה למתחם התחנה.

יניביש1

New member
מוסיף שאלה בנושא

אופניים
העלאת אופניים לרכבת תתאפשר בקרונות המיועדים לכך, בכל הקווים, על פי הפירוט הבא:
בימים א'-ה' מהשעה 9:00 ועד השעה 15:00 ומהשעה 19:00 ועד השעה 06:00.
בימי ו' במשך כל שעות הפעילות.
בימי שבת לא תתאפשר העלאת אופניים כלל.
אופניים מתקפלים - ניתן להעלות לרכבת אופניים מקופלים במהלך כל שעות הפעילות, ללא צורך בתיק נשיאה ייעודי. את האופניים יש לקפל לפני הכניסה למתחם התחנה.
מוסיף שאלה בנושא
הסתכלתי באתר של הרכבת ורשום שמי שרוצה להעלות אופניים צריך שיהיה לו רצועה ייעודית או משהו כזה, על מה הם מדברים בדיוק? ואיפה אפשר להשיג את זה?

נתנאל531

Well-known member
מטרת הרצועה היא לעגן את האופניים

מוסיף שאלה בנושא
הסתכלתי באתר של הרכבת ורשום שמי שרוצה להעלות אופניים צריך שיהיה לו רצועה ייעודית או משהו כזה, על מה הם מדברים בדיוק? ואיפה אפשר להשיג את זה?
על מנת שלא יפלו במהלך הנסיעה עקב טלטולי הרכבת. אין תקן ואין דרישה מיוחדת לרצועה, העיקר שהיא תעגן את האופניים לקיר הקרון.

לי יש רצועת קליפס פלסטיק נמתחת (לא יודע מה השם המדוייק, אבל היא נראית מאוד דומה לזה -
http://mirkinbags.com/Product/50231/רצועה-לביטחון-וסימון-המזוודה-על-המסוע-

קניתי אותה לפני כמה שנים בחנות מטיילים בשביל השק"ש בצבא, וכיום היא משמשת לעיגון האופניים ברכבת בצורה טובה (לאחר מתיחה הגונה במיוחד).

יניביש1

New member
תודה.

על מנת שלא יפלו במהלך הנסיעה עקב טלטולי הרכבת. אין תקן ואין דרישה מיוחדת לרצועה, העיקר שהיא תעגן את האופניים לקיר הקרון.

לי יש רצועת קליפס פלסטיק נמתחת (לא יודע מה השם המדוייק, אבל היא נראית מאוד דומה לזה -
http://mirkinbags.com/Product/50231/רצועה-לביטחון-וסימון-המזוודה-על-המסוע-

קניתי אותה לפני כמה שנים בחנות מטיילים בשביל השק"ש בצבא, וכיום היא משמשת לעיגון האופניים ברכבת בצורה טובה (לאחר מתיחה הגונה במיוחד).
תודה.

למעלה