מתי בפעם האחרונה שלחתן קורות חיים?

לפני כארבע שנים, כשניסיתי לשנות כיוון

ומאז עברתי עוד שני מקומות עד למקום בו אני עובדת כיום. לכולם הגעתי אחרי ששלחתי קורות חיים

תאירU4

New member
מזמן. אני כבר לא זוכרת מתי זה היה

ולא רק זה, יש לי מזל ואין לי צורך במבחני קבלה בכל פעם שהתקבלתי לעבודה חדשה. בקיץ השותפה שלי עוזבת, יורדת מהארץ מה שאומר שאני הולכת שוב להיות אחראית על מחלקה. לא מצליח לי למצוא עבודה קלה בלי המון חשיבה ואחריות. אפילו שממש רציתי כזאת עם המעבר שלי, רציתי קצת ראש קטן ולהיות פנויה לקליטה של הילדים והמשפחה בכלל, אבל לא נורא, לפחות יש לי עבודה מעניינת.

מחר אני שולחת.

פעם ראשונה אחרי המון המון המון שנים -לפני 6 שנים התחלתי לעסוק בתחום שחלמתי עליו כילדה וסוף סוף הגעתי להחלטה שצריך להמשיך הלאה. ובזכות חברה וירטואלית ניפלאה ותמיכה של הקרובים אלי, אני עושה את זה.

לפני כמעט שלוש שנים

וגם אז, זה היה יותר בשביל ה"לראות מה יקרה", כי בעצם מקום העבודה הבא כבר היה מובטח. אני עוזרת לחברים לכתוב קורות חיים ולסדר להם אותם בצורה מושכת את העין והגיונית.

ענבל30

New member
מזמן ../images/Emo13.gif

איזה כייף לכתוב את זה. לא זוכרת מתי בדיוק, אני מניחה שלפני שנה וחצי עד שנה וחודשיים (אני עובדת במקום עבודתי הנוכחי שנה וחודשיים). אבל לעבודה הזאת הגעתי בזכות טופס קורות חיים ששלחתי לפני שנים, והם שמרו בקלסר למקרה ש... וקרה המקרה, ואני כאן.

למעלה