מתי כספי באולפן שישי - ערוץ 2:

liavt

New member
כתבה לא חיובית כלל

היו מספר דברים שצרמו לי מאוד בכתבה הזו: א. תשובתו של מתי כספי לשאלה "האם הוא מעריץ אנשים אחרים פרט לעצמו". הופתעתי שהוא לא מיד ציין שהוא לא מעריץ את עצמו. יותר הופתעתי שהוא בחר להתלונן בלבד על המוסיקה הישראלית הנוכחית, ולא להזכיר כמה שמות שהוא אוהב היום. כלומר ההכפשה הכללית הזו לא במקומה, במיוחד כאשר עוד פועלים אנשים דוגמת רכטר בארץ. ב. אני חושב שהאופן בו רחל מדברת אל מתי אל מול המצלמות אומר הכל על טיב היחסים ביניהם. יתכן והוא אדם שזקוק לתמיכת אדם מסודר ושתלטן בשביל להסתדר בחיים, אבל אני בספק אם זה מנבא טוב לגבי המשך יצירתו. כשהיא הסבירה שבזכותה מתי היה בסדר בכוכב נולד, כמו שמסבירים לילד קטן למה צריך להקשיב לאמא - טוב זה פשוט כאב. ג. כולי תקווה שהספר שכספי יכתוב יהיה רחוק מאוד ברוחו מהראיון הזה, דבר שכנראה לא אפשרי כיוון שאשתו כנראה תפקח על הכתיבה. מר כספי, אם אתה קורא דברים אלו, (ואם מישהו יוכל להעביר לו אותם זה ישמח אותי מאוד) אנא שמור על כבודך בכל העסק ותפסיק להתלכלך בבוץ של העבר שלך. אם אתה לא רוצה שידברו על הנושאים האלו שוב עכשיו, אל תוציא ספר בנוגע אליהם. זה צהוב בדיוק כמו כל עיתון. אם תוכל לעבוד יותר בתחום המוסיקה, לא יהיה מאושר ממני.

ilanbm

New member
המנגינה בסוף

מה מתי מנגן בסוף הכתבה, ממש בשניות האחרונות? סתם אלתור או חלק ממשהו שלם, חדש? ממש עושה חשק לשמוע את ההמשך.

למעלה