מתי מחליטים לעבור למסלול התרומה?

מצב
הנושא נעול.

ים אבן

New member

אחרי כמה IVFים שבהן ביציות לא טובות, מחליטים לעבור למסלול תרומת ביציות? מתי להתייאש מהביציות שלי?

שיר5520

New member
עניין של הרגשה

אחרי כמה IVFים שבהן ביציות לא טובות, מחליטים לעבור למסלול תרומת ביציות? מתי להתייאש מהביציות שלי?
עניין של הרגשה
וגם החלטה של רופא. מה הרופא אומר על זה? אבל הכי חשוב ממה שראיתי אצל אנשים כאן בפורום זה שלוקח זמן להתמודד עם הרעיון ולעכל אותו. ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. כולם פה עברו את תהליך העיכול או נמצאים בתוכו ואת מוזמנת לדבר פה על כל הפחדים והכעסים. המון הצלחה!!

../images/Emo50.gif ברוכים הבאים

עניין של הרגשה
וגם החלטה של רופא. מה הרופא אומר על זה? אבל הכי חשוב ממה שראיתי אצל אנשים כאן בפורום זה שלוקח זמן להתמודד עם הרעיון ולעכל אותו. ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. כולם פה עברו את תהליך העיכול או נמצאים בתוכו ואת מוזמנת לדבר פה על כל הפחדים והכעסים. המון הצלחה!!
ברוכים הבאים
|אז כמו ששיר כבר אמרה זה כאשר הרופא מחליט או שאתם יכולים לתת את ההמלצה לרופא.כי לפעמים אנחנו יודעים את האמת אל מתכחשים לה. אז ברגע שמחליטים אפשר לבקש מהרופא ואולי הוא יפנה.אולי כדאי לקבל עוד חוות דעת.בכל אופן שיהיה לכם בהצלחה ובאמת יש פה
חם ,אוהב,תומך. ויש פה אנשים ניפלאים שרק רוצים לעזור.

vif

New member
אני הסתמכתי על הרופא שלי ....

אני הסתמכתי על הרופא שלי ....
ואז עשיתי עוד ivf בשביל להרגיש שעשיתי את המקסימום ואחכ באופן טיבעי פשוט התחלנו את התהליך... כלומר כמו ששיר אמרה צריך את דעת הרופא ולעבור תהליך קבלת הרעיון ולצאת לדרך.. בהצלחה ושבת שלום לכולם....אני עושה עוגת תות ואתן..

מצב
הנושא נעול.
למעלה