מתכוננת לבלק פריידי

shlomit2233

New member
מתכוננת לבלק פריידי

1. הפעם אני רוצה להזמין פאנצ'ים.
רוצה עיגול וסקאלופ. השאלה איזה גודל כדאי? כמובן שהסקאלופ יהיה גדול במעט מהעיגול.
יש המלצות? ומאיזה אתר כדאי להזמין?
2. חשבתי גם על אלבום וכרטיסיות project life של בeי היגhנס אבל הם ממש יקרים. למישהו יש? הם שווים את המחיר? יש אלבומים "תואמי" פרוג'קט לייף?
נקווה שיהיו הנחות משמעותיות.
האם גם אתן מתכוננות למכירה הגדולה?

little stamper

New member
הי שלומית

אנסה לענות...
לגבי הפאנצ'ים מבחינת חברה אני הכי אוהבת את הפאנצ'ים של EK Success. מנסיון הפאנצ'ים של מרתה סטויארט מתחילים לעשות בעיות אחרי תקופה לא ארוכה במיוחד, פיסקרס יכולים לפעמים להחזיק שנים ולפעמים להישבר אחרי שימוש קצר. בינתיים החברה היחידה שלא היו לי בעיות איתה לאורך השנים זה EK אבל אני מניחה שזה משהו אינדיבידואלי ואולי בנות אחרות ימליצו לך אחרת.
לגבי הגודל זה מאוד תלוי מה את מתכננת לעשות איתם. אם את מתכננת להחתים עליהם בדקי את גודל החותמות שאת משתמשת בהן. אם את מעוניינת ליצור פרחים או משהו בסגנון חשבי מה הגודל שהכי ישרת אותך למטרה זו.
אם יש לך מכונת חיתוך אני הייתי מוותרת על הפאנצ'ים וקונה תבניות חיתוך להן יש מגוון רחב של מידות.
לגבי project life יש היום המון חברות שמציעות תחליפים כמו We R Memory Keepers או Simple Stories אני זוכרת שראיתי עוד כמה אבל לא זוכרת שמות כרגע. בעיקרון למיטב הבנתי כל אלבום D רינג יתאים למילויים אז את יכולה לערבב בין החברות השונות רק שימי לב למידות כי זה מגיע במגוון גדלים.
&nbsp

little stamper

New member

shlomit2233

New member
בכל החנויות בארה"ב

וכמו בכל שנה בטח תהייה כתבה בחדשות על אנשים שרמסו אנשים כדי לקנות פריט ב 70% הנחה...
בכל אופן, גם כל האתרים האמריקאים (וגם אחרים - זה מתפשט) יציאו מרכולתם בהנחות משמעותיות.
כמובן שגם כל הרשתות הגדולות.

jk500

New member
אני די ירוקה ב "חנויות" . תוכלי לשלוח לי כמה קישורים שאפשר ו

ושולחים לארץ. אשמח אם תייעצי מה כדאי לקנות בהם .
המון תודות

למעלה