מתמטיקה - כמה יותר קשה 5 יח"ל מ4, שווה את זה?

Track607

New member
מתמטיקה - כמה יותר קשה 5 יח"ל מ4, שווה את זה?

אני כבר כמעט לא זוכר את החומר בכלל. סיפור ארוך. עשיתי כבר 005 עם ציון טוב, עכשיו אני תוהה אם כדאי לי לעשות 004 ו003 או 006 ו007. אני לא בטוח אם היחידה הזו תיטב לי בכלל. אני מתכוון ללכת ללמוד בארה"ב (אני אזרח), אבל האמת שאין לי מושג מה הם מבקשים שם על מנת להתקבל. בקיצור, אם אני לומד את כל החומר לבד, האם כדאי לי לעשות 5 יחדות לימוד, או שזה פשוט קושי לא צרוך? תודה מראש.

ספירקיXD

New member
אם יש לך את היכולות,

ויש לך חשיבה מתמטית טובה, אז go for it. למה לא? להזיק זה לא יזיק. ואם לא אז תעשה 4, זה גם מספק.

Track607

New member
יש לי גם את היכולת להבדיל בין כדאי לשווא

בגלל שזה מעיק ברמה הרבה יותר גבוהה. כבר קיבלתי 95 בשאלון 005. כעת אני יכול לשבת בשלווה ולהשלים 004 ו003, או להתמסר מחדש (אחרי הצבא) ללמוד מתמטיקה קשה (אמנם לתלמידי תיכון), שבה יש לי הרבה להשלים מזיכרון. ולמתמטיקה אין שום תכלית בלימודי העתידיים באוניברסיטה בארה"ב, כך שזה בעצם בזבוז זמן והשקעה. הבעיה שלי, זה אם אני בסופו של דבר אגלה שמה שאני רוצה ללמוד מזדקק 5 יחידות מתמטיקה, אף אל פי כך שזה יוריד לי את הממוצע של המקצוע וכל תעודת הבגרות, אני אצטרך פשוט לוותר על שאלונים 004 ו003, מה שיאמר כי ההשקעה שלי כעת (אם אעשה 4 יח"ל), אף שהיא סבירה, תיהיה לגמרי לשווא. אני בסופו של דבר חושב יותר בכיוון של 4 יח"ל, כי בארה"ב זה כנראה או כאמור זניח. תודה לכל מי שלפחות קרא את השאלה שלי.

JumpInTheFire

New member
אני מציעה שפשוט תבדוק זאת

ותדע בבירור מה אתה צריך. זה שאתה חושב שלא צריך, לא אומר שבאמת לא צריך, אז חבל שבסוף יהיו לך הפתעות.

למעלה