מתן כתובת בעת פתיחת LLC

shebuks

New member
מתן כתובת בעת פתיחת LLC

שלום רב,
אני פותח LLC באתר www.legalzoom.com 
אני נדרש לתת כתובת באוהיו ואני יכול לתת גם תיבת דואר
שפניתי לתמיכה שלהם הם המליצו לי על פתרון של Mail box בארה"ב אבל זה עולה הרבה כסף (80 דולר לחודש)
אני בטוח שיש פתרונות אחרים לנושא ואודה לנסיונכם ועזרתכם בנושא
תודה

vinney

Well-known member
איזה אתר?

תתקשר לUPS Store באזור שאתה צריך ותשאל, כל סניף קובע מחירים לעצמו.
&nbsp
שים לב, שיכולים לקחת הרבה כסף אם אתה צריך שישלחו לך את הדואר, יכול להיות שמשם באים ה80 דולר. אבל גם במקרה הזה זה די יקר, יש שירותים שעושים את זה ב15 דולר+עלות משלוח.

shebuks

New member
עוד שאלה

האם אני יכול לפתוח תיבה בכל מקום בארצות הברית
זאת אומרת, גם אם אני רוכש דירה באוהיו למשל. האם אני יכול לפתוח תיבה בקליפרוניה. מצאתי שירות ב 10. דולר לחודש אבל בקליפרוניה. תודה על העצה

vinney

Well-known member
איזה אתר????????????????????????????????????????????????????

בשם אלוהים, אתה כל כך מעצבן! אתה רוצה עזרה? למה שלא תספר מה הבעיה? איזה אתר, איזה כתובת, מי דורש, מה אתה עושה בכלל?

shebuks

New member
תקרא את הבעיה שכתבתי בפתיחה (הכל כתוב שם)

שלום רב,
אני פותח LLC באתר www.legalzoom.com ;
אני נדרש לתת כתובת באוהיו ואני יכול לתת גם תיבת דואר
שפניתי לתמיכה שלהם הם המליצו לי על פתרון של Mail box בארה"ב אבל זה עולה הרבה כסף (80 דולר לחודש)
אני בטוח שיש פתרונות אחרים לנושא ואודה לנסיונכם ועזרתכם בנושא
תודה

בגישה כזאת אין צורך בעזרה...

vinney

Well-known member
הבנתי מה כתבת. לא הבנתי מה הבעיה.

"אני נדרש" - על ידי מי? זה חוק של אוהיו? אם זה המגבלה הטכנית של האתר - אל תשתמש באתר הזה.

LLC

אם לומר את האמת אני נגד לפתוח LLC בארה"ב דרך אתר אינטרנט כזה או אחר, בטח כדי לחסוך איזה 100-200 דולר לכל היותר.
LLC נועד בין השאר להגן עליך מפני תביעות עתידיות, ושלא תיתבע באופן אישי, מדובר על מקרים קיצוניים בו בעל הנכס נתבע.
לאחרונה הגיע אליי סיפור שיש דיירת שתבעה את בעל הנכס שלה שבמקרה ישראלי גם, כי הבן שלה טיפס על החלון, נפל ונחבל קשות.
LLC שלא נעשה בצורה טובה ודרך איזה אתר אינטרנט שלך תדע אם יש מאחוריו משהו או לא, זה מסוכן ובטח לא שווה 100-200 ואפילו 300 דולר. זה משהו שיכול לשנות חיים אם לא נעשה בצורה טובה.
לגבי הכתובת, אתה יכול לתת את הכתובת של חברת הניהול שלך, זה מה שאני עושה

vinney

Well-known member
שולח את הטפסים בדואר, אלא מה. גם חוסך לעצמך 140 דולר על הדרך

כל הטפסים זמינים פה: http://www.sos.state.oh.us/sos/upload/business/filingformsfeeschedule.aspx?page=251#domLim
&nbsp
באמת שאין סיבה לשלם לאתרים האלה, אלא אם ממש קשה לך למלא PDF ולשים מעטפה בדואר. אבל אם כבר אתה משלם - אז תשלם לאתר שיודע לעכל את הכתובת שלך.

shebuks

New member
תודה רבה. פשוט לא ידעתי שיש אופציה כזאת

vinney

Well-known member
באיזה טופס זה?

אם זה באתר אז הם כנראה רוצים לדעת איזה סטייט לשלוח את זה אליו - אוהיו במקרה שלך. ותאריך הקמה - מתי שאתה רוצה שירשם שהחברה הקמה (בד"כ זה תאריך משלוח המסמכים).

למעלה