מתעסק בעיסוקו

michaels247

New member
מתעסק בעיסוקו

שלום אני נשואה עם ילדה בת שנה . בעלי מחפס לו דרך האינטרנט אנשים לרכב איתם .כמובן שעם בנות, בנות רווקות זה מרגש ,יותר מעניין.אומר שלחברו הנשואי יש ידידות לאחר החתונה .להתחיל קשה עם בנות כך קל יותר וכמובן רוצה גם בלילות. האופניים הם חפץ כדי לחפוץ לחשוק במישהי כאשר אני לא שם כנראה .יש עיניין.זה תחביב הובי אומר. הוא לא היה כזה כאשר ניפגשנו פרפר.בעלי מאפשר לי גם לחפס הובי עם ריגושים עיניין בנים רק שיהיה לי טוב אני לא מעונינת.השבוע אנחנו אמורים ליסוע לחופש האם כדי ליסוע איתו? האם נכנסנו כך לשיגרה כל אחד בעיסוקו ? איך לבדוק עם אני חשובה לו ? האם להתרחק? לאפשר לו לחפס ריגושים ידידות ? אם זה היה תחביב אני חושבת שהיה רוכב בעיר המגורים שלנו

כאשר לכל אחד מבני הזוג יש עיסוקים

ותחביבים שהם רק שלו זה טוב ואפילו מומלץ . נראה שבן זוגך מחפש לו חברה לתחביב שלו ואני מבינה כמה מפריע לך שהחברה שהוא מעדיף היא נשית . את גם חוששת ובצדק שהאופניים הם רק או גם התרוץ. בעלך מנסה ורוצה לשנות את הכללים בנישואים שלכם ולאפשר לו וגם לך לחפש ריגושים בחוץ ולך זה לא מתאים. זה זמן לבדוק ביחד ולעשות חוזה מחדש של אופי הקשר שלכם. נראה שמכל מיני סיבות התרחקתם וכדי שהרצונות של כל אחד מהשני יהיו יותר ברורים, כדאי ללכת ליעוץ. בקשר לנסיעה לחופשה, אולי זאת יכולה להיות הזדמנות כאשר אתם לא בשיגרה, לדבר איתו , לשתף אותו בכאב שההתנהגות שלו גורמת ולהציע לו ביחד ללכת להתייעץ. בהצלחה!

למעלה