נאאאאאססססססטטטטטטי

סיון...

New member
נאאאאאססססססטטטטטטי

אחותי....מה איתך??????????? הנה את רואה שלא נעלמתי לשום מקום.....שאני אעלם הודעה תבוא מראש.... אני לא הולכת לשום מקום סתם ככה..... חולה עלייך!!!!!!!!!!!!! סיון...

nasty-

New member
ססססססססססססססיון

נשמה נבהלתי ככה להעלם ליום שלם... שלא תעשי לי את זה שוב!!!!1 מתה עליך ביי ביי

סיון...

New member
ננננאאאאאאסססססטטטטטטייי

טוב אני אשתדל ..............בפעם הבאה אני אודיע שלא תדאגי לי....איזה אמא את.... :) סיון...

nasty-

New member
סיון סיון סיון סיון סיון

סססססססססססיון אני דאגתי אני חיפשתי אותך ואת...לא פה אני צעקתי לך מהחלון סססססססססססססססססיון ולא ענית לי כמעט בכיתי!!! אבל הכי חשוב שעכשיו את פה...ואוי ואבוי לך עם שוב תעשי לי ככה ביי ביי בינתיים נשמה

סיון...

New member
נאס נאס נאס נסאטי....

איך ציפית שאני אשמע שצעקת לי מהחלון אם את הייתי בי``ם ואני הייתי בת``א....?????????? את רואה לא פלא שלא שמעתי.......בפעם הבאה תתקשרי!!!! סיון...

nasty-

New member
ססססססיוןיוןיון

תיראי אני חשבתי שיש בנינו קשר כזה כמו חוש שישי שאני צועקת לך את שומעת אבל לא לא לא .......טעות שלי התבלבלתי ניסיתי אולי בכל זאת... אז את מרשה לי להתקשר?? יו מה אפשר??? (הלם קל) ביי ביי

סיון...

New member
נאסטייייייייייייייי.....יייייי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.........אחותי בטח שיש קשר של חוש שישי....ואני תמיד שומעת שאת צועקת לי ולהיפך אבל רבאק!!!! היו מלא אנשים.........והקול שלך לא הכי חזק והשמיעה שלי לא הכי טובה........ אז לא שמעתי......תשתדלי יותר בפעם הבאה..... וכן אם זה מקרה חירום את יכולה להתקשר......אבל רק במקרה חירום.... סיון...

nasty-

New member
סיון!!!!!!!!!!!

אני צעקתייייייייייי לא שמעת ו...ואממממ לא משנה!!!! מה זה בדיוק מקרה חרום??? חחח לא נראה לי שיש פה דברים כאלה אבל אל תדאגי!!! אני לא אתקשר בכלל!!!!!!!! אני פשוט אצעק יותר חזק אז יאללה ביי ביי

למעלה