נאסטי.........

סיון...

New member
נאסטי.........

סתם אחותי צחקתי..........בטח שאין דבר כזה מקרי חרום...... אבל בכל מקרה תצעקי יותר חזק.!!!!!!!!!!!!!! סיון...

nasty-

New member
סססססססססיון!!!!!!!!

סססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססייייייייייייייייייייייייוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן את שומעת....אין לי כבר קול!!!תתחילי להפעיל את החוש השישי!! יותר חזק??? ייאאאלללהה בבייי

סיון...

New member
נאסטי......

נננננננננננאאאאאאאאאאסססססססססססססססססססססססססססססססטטטטטטטייייייייייייייייייייי....... אין בעיה בובה..........אני אשתדל חזק!!!! סיון...

nasty-

New member
סיון...

ססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססיון יופי כי לי כבר אין כוח לצעוק אז יאללה החוש השישי שלך לפעולה ושלא יקרה שוב אה?? אל תעלמי!!! ד.א את חושבת שצריך להתחיל לצעוק...ג`ווווווווללללללל??? כי היא נעלמה ביי ביי

סיון...

New member
נאסטי.....

טוב טוב....לא אעלם שוב.......... אפשר לנסות לצעוק ג`ולללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל אבל אני לא בטוחה שזה יעזור היא לומדת למבחן במ``מ..... וחוץ היא לא תשמע כי היא רק בפורום 20 פלוס........ סיון...

nasty-

New member
סיוןןןןן

טוב אני שמחה ומאושרת על זה שהסכמנו על זה שאת לא נעלמת ככה יותר...!!! אין לי כוח לדאוג ולצעוק אני אנסה לצעוק בכול זאת אולי גם לה יש חוש שישי?? ג`וללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל תגידי...מה זה מ``מ??? תמסרי לה בהצלחה ושאני רוצה 100 לא פחות!!!!! ביי ביי (רק לבינתיים זה ברור)

סיון...

New member
ננאאאסססטטטטטי

אני לא יודעת בקשר לחוש השישי של ג`ול אבל מקסימום מתקשרים אליה.....לא סיפור.... מ``מ.........זה מתמטיקה המקצוע השנוא בעולם שאני סיימתי ללמוד...... איזה כיף לי.... תגידי שמת לב שהשתלטנו על הפורום?????. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מסכנה מורני...... חולה עלייך אחותי!!!! סיון...

nasty-

New member
סססססססססיוןןןןן

קודם כל כנראה חוש שישי אין לה כי היא לא פה!! ולי אין את הטלפון שלה אז תתקשרי אליה את!!!!(גם אם היה לי לא היתי מתקשרת כי זה לא מקרה חרום!!!!) ויאללה עופי ללמוד!!!!!יש לך מבחן!! ואנחנו??? השתלטנו???? נראה לך???? לאאאאאאאאאא מתה עליך בהצלחה במבחן ואני רוצה 100 !!!!! יאללה ביי

סיון...

New member
ננננננאאאסססטי

דחו לי את המבחן!!!!!! יששששששששששששששששש הוא ביום שני..... בכל מקרה מורנו`ש לא אומרת כלום.....אז כנראה שאנחנו באמת לא מציפות........ יאללה להמשיך....... מתה עלייך יותר!!!!!!!!!!!! סיון...

nasty-

New member
סססססססססססיון

ישששששששששששששששש דחו לך את המבחן ליום שנייי תשמעי בואי אני אסביר לך....אנחנו לא מציםות אנחנו רק מדברות בצורה תרבותית והולמת...הבנת??? אז בואי נמשיך לעשות את זה כי זה נחמדדדדדדד אז מתה עליך!!!! ויייייאאלללההה ביי (עכשיו זה ברור שזה רק לשתי דקות ברך)

סיון...

New member
נאסטי מותק!!!!!!!!!

את רואאאאאאההההההההההההההה אמרתתתתיייייייייי לך שאנחנו לא מציפות........ מה פתאום ......שחושבים על זה אנחנו באמת מדברות בצורה תרבותית והולמת ..... כוס אמא של המחשב הזה!!!!!! רבאק......! את רואה אמרתי לך...... חשבתי על זה .......בזמן שצרחת סיוווןןןןןןןןןןןןן--------> לפורום......ואמרתי לעצמי שזה שאני יודעת שמחכה לי הודעה ממך.........הורס את כל גורם ההפתעה...... אז במקום זה.........פשוט כל דקה וחצי על השעון נבוא לבדוק אם יש לנו הודעה חדשה..... ואז באמת נהייה מופתעות....... חולה עלייך!!!!!1 סיון...

nasty-

New member
סיון מאמי!!!

ססססססססס אמק מי אמר שאנחנו לא מנהלות פה שיחה המבוססת על תרבות רק תרבות דיבורים ברמה!!! טוב אני לא אגיד לך שיש לך הודעה!!תנחשי!!! עברה חצי דקה!!!! מתה עליך!! ביייי ביי

סיון...

New member
ננננאאאאאאאסססססטטי מתוקה!!!!!!

טוב חצי דקה עברה ועוד ועוד.......... את בטח קוראת את זה כבר מחר בכל מקרה ............... אז בהתאם לשיחה התרבותית שלנו אני אספר לך מה עשיתי היום.... הייתי בסרט די מוזר.......CUBE ואח``כ הלכנו לשבת איפשהו וזהו ועכשיו אני כאן ואת לא....... חולה עלייך!!!!!!!! סיון...

nasty-

New member
סיון!!!!נשמה

יאאאאא איך היה הסרט???מוזר יפה או מוזר איכסה??? אני קוראת את זה היום!! לא מחר!!!אבל את תקראי את זה מחר אז יום טוב נשמה ובוקר טוב או צהריים טובים תלוי איך שבא לך יאללה מתה עליך ביי

shanikoo

New member
נאסטי מתוקה

זה נאמר ברוח טובה במובן הטוב של המילה........ הרי בגלל זה אני אוהבת אותכן....... ועכשיו באמת לישון.....

nasty-

New member
יאאאא

אני יודעת ברוח הטובה של המילה :) ומה את מתה עלינו????. יאאאאא איזה מגניב אז בחזרה nasty

alexsam

New member
בנות יש לי פתרון מדהים בשבילכן

אהלן מה מצב??!!! זה אני RafRaf מהצ`אט. אז זה הולך ככה : 1. יש טלפון (שבו אפשר לדבר בלי להעמיס את הפורום). 2. יש צ`אט (שבו אפשר להתכתב מבלי שכולם יסבלו מזה). ביי ועל תשימו יותר מדיי לב על מה שאני אומר.

nasty-

New member
תשמע

שמה הרבה על מה שאתה אומר אבל היא לא בצ`ט והיא לא רוצה שאני אתקשר וגם אני לא רוצה (מוציאה לשון) וזהו בעיקרון nasty ד.א ככה זה הרבה יותר כיף

למעלה