נארוטו - גם לבנות?

yoyoyud

New member
נארוטו - גם לבנות?

אני רואה פה בפורום שיש גם בנים וגם בנות שרואות את הסדרה, לפני שהגעתי לפורום הייתי בתוך שזאת סדרה שרק בנים אוהבים, ולא מתוך שוביניזם אלא באמת חשבתי שזה פשוט לא מעניין אותן... מה לפי דעתכם/ן? כי אני יודע שיש סדרות אנימה שיותר מתאימות לבנות (לא עולים לי שמות כרגע) יש לנו חזון שכל הכיתה בסוף תראה נארוטו... זה עוד באמת יתכן אני רואה... רבע מה כיתה שלנו, עד עכשיו... אגב, ביפן הסדרה מיועדת לגילאי 8-14, לא? אנחנו כיתה יא...

Reyoga

New member
מיועד לגילאים?

באופן עקרוני הסטיגמה היא שסדרות מצויירות הם לילדים. אבל אני עוד מעט מתגייס ואני צופה בטוקיו מיו-מיו (למי שלא יודע הסידרה היא שוג'ו-מג'יקל גירל, בערך כמו סאקורה). וזה לא רק אני, יש מספיק בנות שצופות בסדרות שהם כביכול מיועדות לבנים, אומנם קהל היעד הוא נוטה יותר לטווח הגילאים הזאתי ולמין הזה אבל זה לא אומר שאסור לבנות לראות נרוטו...

Adi Chan

New member
מממ....אני בהתחלה

ממש לא אהבתי את הציורים והעלילה די ממ...שיעממה אותי...פחחח לאXDDD אי אפשר לא להתמכר לנארוטו בנים בנות כלבים כלבות אחרי הפרק הראשון קשה לא להמשיך לראות (חרוז?) חוץ מזה...דם ומכות...זה יפה*_*

dndboy

New member
../images/Emo103.gifזה ממש ממכר מהמשימה הראשונה

שלהם שבאת קרה משהו (זאבוזה)

shadow XD

New member
נארוטו זה לא רק לבנים!! ^__^

דווקא נראה לי שהרוב כאן בנות... 0_0 והגיל לא משנה.... גם אני בי"א ומכורה קשות לסדרה....

למעלה