נא לא לשרשר הודעות חשוב לקרוא H-)

ODED99AA

New member
נא לא לשרשר הודעות חשוב לקרוא H-)

אנשים הודעות יפות כגון המכתבים של סקסו או סתם שירים יפים והגיגים פשוט נעלמים תחת השרשור הבלתי מועיל שלכם לדעתי זה דיי נחמד שאפשר לשרשר אך בגבול הטעם הטוב שכבר עבר מזמן לדעתי שירשור בשלב מסוים יותר גרוע מקללות אחד כלפי השני הימנעו צכך בבקשה לפני שהפורום ניתקע סופית תגובות נא להוסיף בהודעות פרטיות תנו לפורום טיפה מנוחה לפני שתגרמו לעוד אנשים לפרוש מפורום זה כגון אחד שכולנו מכבדים בצאט (לא קיבלתי אישור להגד את שמו) בבקשה אחד שאיכפת לו אם לכם לא איכפת עודד**************

ממי אתה מתבייש ???

להלן רשימת הכותבים הנעלמים לחלוטין או כמעט: לורה 30 גילית איש פשוט מיכל 1 ארבל מהכרמל נקיטה מרי לו רשימת הקוראים שנעלמו: כנראה כל מי שעבר גיל 35 (למעט בודדים הקשורים לכאן מהתחלת הדרך....) במתכונת הקיימת היה כדאי לשנות שם הפורום..... שמות מומלצים: פורום השליפות פורום השרשורים פורום הרדידות פורום משחקי חברה (עם הגננת ליהי) היום 29/5 שעה 8.10 ---לחצתי על הסטופר ונראה כמה זמן יעבור עד שהודעה זו תגיע לתחתית הדף...

אבל לפחות...

הסתיימו חירחורי המלחמות שהיו כאן קודם.... תקרא לי נאיבית, תקרא לי ילדה.... אבל אני בכל זאת מעדיפה את משחקי החברה על המלחמות שהיו קודם.... והמבין יבין... לעקוץ גם אני יודעת..... וסוף סוף לא אני מנהלת הפורום אז גם מותר לי ישששששששששששששששששששששששששששש ליהי

חירחורי המלחמה היו של המנהלת הקודמת

הלוואי והיית חצי מהמנהלת הנוכחית..... הבעייה היא שגם קודם רק גילינו קצת בלבד על תכונותייך השליליות רק בגלל לי 28 שריסנה אותך....יש לך מזל שהיא חברה שלך-אחרת מזמן היית מפוטרת מ`תפוז`. ואל תהפכי את ``המזל`` שלך שאינך מנהלת לחוסר מזל....

וואיייי,נו אולי מספיק??

מתי תאמר דיי? קצת הגזמת...אתה לא חושב? היה שקט קצת...כי בחרת להוריד פרופיל. מה קרה שחזרת לתקוף? לא נמאס לך?? אתה לא מתעייף אף פעם?.....בחייאת,כבר כולם עייפו מהריבים הללו... אגב,בענייני המשחקים הללו...זכור שהשתתפת ולא רק באחד... אז אתה סותר את עצמך... ארבל,הגיע הזמן לקצת שקט... דיי להשמצות! עודד מבקש בקשה מבלי להשמיץ... אם תתאמץ אתה גם מסוגל לזאת...דיי להשמצות! אלת האהבה.

זיוי ..

New member
אלתתתתתתתתתתתת האהבה

בוקר טוב חמודה אחרי הכל ליהי אם בהיותה מנהלת או לא צדקה בהודעתה הנוכחית עדיף שרשורים מאשר מריבות ואולי ארבל יקרא את ההודעה הזו ויבין ולא יחרחר למלחמה ששרשור לא גורם למריבות אלא לשלווה ולשלום בוקר יום ושבוע טוב ומוצלח לך ולכולנו זיוי

נוסחת פלא?

או שרשור או מלחמה? חחחחחחחחחחחחחחחחח מה הקשר בין מחט לתחת? השרשור יוצר אחוות גולשים?! דין שרשור כדין צ`ט-ושם אין מלחמות?!(גם בלי ארבל שאיננו מצ`טט?) זיוי,הנוסחה האמיתית היא אחרת בכלל-- ה כ ל ב מ י ד ה !!!!!!!

שבלול

New member
ארבל....אתה לא מצו`טט??? שקר..

ארבלון . הניק החדש שלך הוא צ`רלס ועל מי אתה חושב שאתה עובד .....

שבלול ינוקא !

``נולדת`` באתר תפוז רק היום ואתה כבר ידען גדול?! מאידך אולי אתה אחר שהתחזה... בכל מקרה אינני ``צ`רלס``-אני ``דיאנה`` ולפעמים ``המלכה אליזאבת`` תמשיך במלאכת הבילוש---בינתיים הציון -0 !!!

שלומי#

New member
אלת האהבה

בוקר טוב חמודה אותך היה צריך להכניס לרשימת הכותבים אני נהנה לקרא אותך שיהיה לך יום טוב

למה ויכוח הוא ריב????

עצם המילה ``פורום`` מצביעה כי זהו מקום להבעת דיעות. בלתי אפשרי שכל הגולשים יסכימו על אותו דבר ולכן עלינו ללמוד להקשיב וזכותנו להגיב והכל בצורה תרבותית. תגובת ליהי נראית לך תרבותית??!!---הרי את אישה חכמה!!!----תגובתה ארסית ומשתלחת כמו הרבה הודעות אחרות שלה מתקופת היותה מנהלת.הרי את יודעת שחלק מהודעותיה שלה עצמה היא מחקה ביוזמתה (לאחר יעוץ טוב שקיבלה) כי אם היו נותרות היתה עילה לפיטוריה. המהומות שגרמה וההסתה שיצרה ,לא רק בפורום ,אלא גם בין הכחולים עצמם ועם מנהלת פורום אחרת----הכל מקוטלג בהנהלת תפוז.. אני האחרון שמבקש לריב כאן!!! זהו הפורום בו נולדתי בתפוז זהו הפורום בו הכרתי את חבריי זהו הפורום בו התפרסמתי בתפוז זהו הפורום בו אהיה חבר גם אם למגינת ליבם של כמה עשבים שוטים שאת ככותבת איכותית יודעת למי אני מתכוון... נ.ב. מעריך מאד את תגובתך האישית אלי בקשר לכלב...

חחחחחחחחחחחח

לרסן אותי??????????? אתה כבר אמור לדעת שאותי לא מרסנים.... ודרך אגב מתפוז לא מפוטרים כל כך מהר..... במיוחד לא אלה שנמצאים כאן בלי שכר.... והפורום כאן להזכירך הוא רק למשמרת אצל לי28 הוא לא קבוע. אני עוד אחזוררררררררררררררררררררררררררררר לצערך הרב... ודרך אגב רק בשביל האשליות שלך.... מזל שאתה לא יכול לצוטט לשיחות ביני לבין לי28 ..... וחירחורי המלחמה שלך היו עם כל חברי הפורום לא רק איתי ואם יש לך בעיה בזיכרון.... אתה רשאי לדפדף אחרונית ולראות כמה אוהבים אותך ליהי

שבלול

New member
ארבלון ....בוש לך .....

ארבל תתבייש על מה שאתה כותב לא פלא שאתה הפכת לשנוא הצ`אט והפורום

שרית.

New member
אולי מספיק עם המלחמות האישיות ..

יש דרך לבקר... הפורום לא נועד למלחמות אישיות ..

שלומי#

New member
חוצפן

אתה מכניס את עצמך לרשימה אם אתה חושב שאתה נחשב כותב ברמה אתה טועה לא מגיבים להודעות שלך תבין את הרמז ותעוף מפה תסתכל על השרשורים אפילו להודעה סתמית מגיבים יאללה תבין את המסר רק מלחמות אתה מחפש אני נהנה לקרא את ה``שטויות`` של כולם השטויות שלך הם לא רצויות קח את הנעלי בית שלך ואת הביצים הלאות שלך ומצא לך בית אחר משועמם!

phantom

New member
למה עם עצבים ??????

הוא כתב ``כותבים שנעלמו`` לא ``כותבים מוכשרים שנעלמו`` או ``כותבים ברמה גבוהה שנעלמו``.

שלומי#

New member
הופה

מצא לו סניגור אתה מקווה שהוא ירשום אותך כאחד מהכותבים בפעם הבאה רק תבין הוא לא יבחר במישהו שכותב הלצות הבחור לא מעריך בדיחות רק מלחמות אז לא חבל על בזבוז אנרגיות?

העיקר ש......

....לך יש אנרגיות חיוביות-----ממש מורגש בסגנון הכתיבה שלך.... מי אתה בכלל????????-מכיר את הפורום במתכונתו הקודמת?

למעלה