נגיד ש,

רייל

New member
נגיד ש,

יש לכם להקה, ואתם צריכים לעשות קאבר אחד (!) לאיזה שיר הייתם עושים קאבר?

itoosh2

New member
כבר עשיתי עם הלהקה שלי קאברים ל...

wish you were here - pink floyd ו"צ'ארלי - יהושע" זה פשוט מה שהתאים.. וזה שירים מקסימים...

inbal287

New member
אני יודעת

שאת הקאברים שאני אצטרך לבחור אני אעשה לשירים/אמנים שהעבירו לי את הילדות. שעזרו לי להתפתח מבחינה מוזיקלית, ושאני מעריכה. שיר כזה שממש מזכיר לך את הילדות או משו. כמובן חשוב שזה יהיה שיר שאת באמת אוהבת ושכל הלהקה מסכימה לבצע אותו. אבל אלה יהיו הקריטריונים שלי
.

inbal287

New member
אממ

אני הייתי רוצה לעשות ל Anouk - Nobody's Wife... אני פשוט רואה את עצמי עושה אחלה קאבר לשיר הזה.

שחוררר

New member
חע

עשיתי לזה :) יצא בסט!!!!!!!! אני רוצה ל outside-staind ו, audiuslave-show me how to live

ממממ

נראה לי שאת Look out for my love של Neil Young , או Old man שלו.. יש מצב אולי גם ל 'מנגינה יקרה' של אביתר בנאי

A N I g M A

New member
אני חושבת שאת השיר צריך לבחור

לפי משהו שהלהקה אוהבת, משהו שמייצג את הסגנון שלה, וכמובן - משהו שהזמר יכול לשיר, שיתן לו ביטוי טוב, ושהלהקה נהנית לנגן.

M o r r r 3

New member
אמממ

אני הייתי עושה קאבר ליצירות ספרות שמאוד אהבתי,כמו לשירי ביאליק... או משהו מזרחי שכזה-להפוך לרוק..-זה יכולה להיות דיי משעשע

רייל

New member
אני הייתי הכי רוצה לעשות קאבר

לChristopher Lydon של הדרזדן דולז.

TauberiT

New member
על הריצפה- מוניקה סקס../images/Emo99.gif

אחרי ששמעתי כבר כמה קאברים לזה, זה בהחלט אחלה שיר. אבל אם הקאבר יוצא גרוע והורס את השיר, אני אשנא את הלהקה

Funky Giraffe

New member
יש לי להקת Fאנק,

זאת אומרת 4 נשפנים (2 סקסופונים חצוצרה וטרומבון) זאת אומרת ראפר אחד, זאת אומרת- כל שיר של הדג נחש שנכתב בין 96' ל03'.

YuviR

New member
הקאבר שהכי הייתי רוצה לעשות

זה hotel california של הeagles למרות שהייתה לי התלבטות קשה לגבי זה

Funky Giraffe

New member
עשו לזה קאבר גאוני, הרכב בשם פנטן

רוקו(קו?) קאבר סקא גדול כזה עם בראסים לפרצוף, חפש בתוכנות שיתוף

dreamerman

New member
אהה..

אם משו בא לך משו ישראלי.. אני הייתי הולך על כיוון של אביב גפן שגם יכול לתת קצב מצוין.. וגם יכול לרגש מאוד... תלוי בהתכוונות של ההופעה..

Torian

New member
אני וחברים שלי ניגננו קצת שירים

דווקא את הלא מוכרים של נירוונה, כמה של רד הוט... והופעתי עם שירי חנוכה... אאה ואני מנגן על תופים...

Master Jewish

New member
אממממ

הלהקה שלי בשלבי הקמה אבל בכל אופן הייתי רוצה לבצע את כ-ל SHINE ON YOU CRAZY DIAMOND

למעלה