נגיעה ממני

נגיעה ממני

אז ככה, נתחיל בעיניין הכסף הבנק שמדפיס את הכסף של ארה"ב נקרא "פדרל ריזרב בנק" (זה כתוב עם הדולר) והוא בבעלות פרטית וכשארה"ב צריכה כסף אז היא מלווה את זה ממנו, היא נותנת אגרות חוב לדוגמא על סך מיליון דולר והבנק מחזיר לה שטרות בשווי כל מיליון דולר, עכשיו העיניין הוא שהבנק אומר לה " סבבה, הכל דבש, אבל אני רוצה ריבית (שעומדת על 3 סנט לדולר אם אני לא טועה), ארה"ב מסכימה ומסכמים בניהם את הריבית. עד כאן הכל דבש עכשיו השאלה הברורה, מאיפה ארה"ב תחזיר לבנק את הכסף שהוא הריבית ? הרי הבנק יצר אך ורק מיליון דולר, מאיפה יגיעה מיליון 300 דולר ? אין עוד דולרים בכלל לכסות את הריבית, ובשביל לעשות זאת ארה"ב זקוקה לעוד הלוואה שגם היא באה עם עוד ריבית, אז אז איך הממשלה מחזירה את הריבית הדימיונית הזו, היא מלווה לבנק נגיד 100 אלף דולר, ורוצה ממנו את אותו סכום ריבית, והנבנק מסכים כי הוא יודע שיש באים בתור להפיל עליהם את הריבית הדימיונית הזו, וזה אנחנו בלה בלה בלה.... פדרל ריזרב......או טוב אז אחרי שסיכמנו שאני דבילי וההסבר הוא פשטני שללוטין, עדין זו הרעיון של השיטה הזו אנחנו תמיד נמצאים בחוב טוב, אז מה קורה עכשיו עם הבנק הבנק מחוייב לשמור רזרבה שתכסה 10% (ושמעתי שזה ירד ל5%) ממה שהיא מצהירה שמספרית יש בחזקתה, למשל אם תפקיד 100 שקל אז היא מחוייבת להחזיק בבנק רק 10 שקל ואת כל השאר היא יכולה להלוות, זאת אומרת שהם גם חייבים להחזיק 10% מהכסף שהממשל הלווה להם מלכתחילה. אני מאמין שהכל ברור עכשיו, איך יוצרים כסף יש מאין ? לבנקים יש שיטה, הבנק כשהוא מקבל את הכסף מהממשל, נגיד מיליון דולר, אז הוא קורא לכל המיליון ה10% רזרבה שלו, כך שהוא יוצר יש מאין עוד 9 מיליון דולר ואותם הוא מחלק לכם בצורה שלא עוברת על החוק בכרטיסי אשראי, כי שם הוא רק יכול להשתמש בכל ה10 מיליון דולר שהוא יצר יש מאין, וכך גם כל בנק עושה (ולכן המונופול הבלתי נימנע של הבנקים עלינו), ובעצם רק 3% מכל הכסף במערכת הוא כסף פיזי, כל השאר זה מספרים וירטואלים (שאם הייתם חכמים אז הייתם שואלים את עצמכם את השאלה איזה מציאות אתם חיים, אמיתית או וירטואלית, כי עובדה שהכל סובב סביב כסף) וזו דרך להכניס מדינה לחוב בלתי ניגמר ובכך לקנות אותה עוד בהמשך נגלה איך כובשים מדינה מבלי ירית אקדח אחת אפילו

מתנקש כלכלי

מתנקש כלכלי זה בחור שמאחוריו עומדים אנשים חזקים שמממנים אותו ושולחים אותו למדינה כמו למשל תאילנד והוא מגיע לנשיא של המדינה או למלך של המדינה והתפקיד שלו זה לשכנע אותו בהרבה מאוד כסף ,שיקח מדינית הלוואה גדולה מארה"ב, ובכך המדינה עצמה תכנס לחוב כי הם לא יוכלו לשלם את הריבית והם גם ככה מדינה עניה, וגם בתמורה לכסף הזה המדינה תעשה הנחות משמעותיות לתאגידים בארה"ב ביצוא של אותה מדינה. והמתנקש בדרך כלל מצליח בקלות אבל כשהמתנקש לא מצליח שולחים את הנוכלים, הנוכלים או מפילים ממשלות על ידי לשלם לסתם אנשים יצאו לרחובות ויתרעמו על לא משנה מה, לצלם את כל זה ולתת פרשנות שלו לזה בערוצי הטלויזיה הניצפים כאילו שכולם שונאים את המלך או הממשל וכו, הנוכלים הם גם אלו שהורגים נשיאים, מפילים מטוסים יורים רוצחים הם דואגים שהוא לא יהיה שם, אבל גם יש פעמים שהם גם לא מצליחים, כמו בעירק למשל, ואז מגיע השלב השלישי (והאחרון), מספרים לכולנו על נשק להשמדה המונית ושולחים את הצבא ליסגור פינה עד כאן פחות או יותר מתנקש כלכלי אם אתם רוצים הוכחה אז בלינק בחתימה שלי אתם רואים בעיניים מתנקש כלכלי לשעבר (ואתם יכולים לבדוק את השם שלו ומה שתרצו) יושב ומסביר לכם פרט פרט איך זה עובד ואיך ולמי הוא עשה את זה, נותן לכם כל פרט שרק תרצו עוד לפני שתבקשו אותו

סמלים וכתות

סמלים זה ארוך ואין לי מושג מאיפה להתחיל, אז זה ימשך על כמה הודעות עם תמונות של סמלים והכל שתוכלו לראות בעיניים שלכם אומנם קטונתי מלהסביר כאלו דברים אבל אני אדבר איתכם רגיל ולי צנע בשביל שיהיה לי יותר נוח מה הם סמלים, שמעתי שבנאדם לא רואה וידאו נע בראש, הוא רואה תמונות תמונות שזזות מהר, בדיוק כמו סמל של משהו, הוא תמונה, וכל תמונה כזו נשמרת בראש שלך ולכן גם לכל חברה חשוב שיהיה סמל, ככה שזה לא יהיה שאלה של רצון , שזה לא יעמוד על אם בא לך את המוצר, כי הוא יהיה כבר חלק ממך, וככול שתסתכל עליו יותר ככה יתפסו לך בראש יותר תמונות שלו ומה אתם חושבים זה כל הפירמידות במיצרים אם לא סמלים, סמלים לכיוון השמיים, אולי לאלים? מה זה כל הציורים במערות וכל הדברים האלו ? זה סמלים, אין סרט נע, יש סמל אחד שהיה ברור לכולם את כל מובן המשמעות שלו והאנשים הגדולים ידעו את זה הרבה לפני שאנחנו ידענו את זה, הם מקדימים אותנו באלפי שנים, והם משתמשים בזה בלי סוף עלינו, כי הם יודעים שאנחנו יצורים פגאנית ולא יעזור כלום (ואולי לכן נאמר שאין חדש תחת השמש, כי האדם תמיד היה ותמיד ישאר מאמין, בלי קשר לאלוקים, מאמין במשהו), אתם היום חושבים שסמל זה חשוב פירסומית ובלה בלה בלה ואתם גם חושבים שזה זניח, מה שאתם לא יודעים זה שכל דת ו/או כת או כל דבר דומה היה לה את הסמלים שלה (והדגמא הברורה היא צלב), והיום אתם יכולים לראות למשל שלכל החברות הגדולות באמת יש אותם סט של סמלים ששיכים למיגזר של הערצה לשטן ומשתייכים לכת שנקראת אילומינטי, והמוטיבים הם (לפחות מהמעט שאני יודע) פירמידה, פירמידה עם עין בקצה, צלבי קרס, מגן דויד, 3 עמודים, עין וכו' (יש עוד ואני אזכר אני אכתוב), ובעזרת הסמלים האלו הם הכניסו אותכם לדת שלהם, להערצה שלהם (אם זה מעניין אותכם אז אתם בעצם מאמינים בשמש/שטן/לוציפר וכו') http://www.youtube.com/watch?v=cz0l94TUPRA הינה סירטון שמדבר אך ורק על סמלים אתם תיגנבו חלקם קשורים לכל החברות שרובכם מכירים, כמו הונדה סיטרואן טויוטה אפל ובקיצור כמעט הכל, ותשמעו מה הוא חושב שמייצג כל סמל ותשפטו אם זה נראה לכם סתם שטויות או שאולי זה הגיוני לחלוטין בהמשך אני אביא לכם סמלים שתראו בעצמיכם

זכויות טיבעיות

נגיעה קטנה כי אני חייב לטוס לפני המון המון שנים, קבוצה קטנה של אנשים מאוד חזקים ועשירים לא ידעו איך להשיג יותר כוח וכסף מכיוון שבשביל לעשות את זה הם צריכים לחלל לחלוטין את הזכויות הטיבעיות של הבנאדם, אז מה עשו קבוצה של אנשים אלו ? אמרו "טוב נו בוא נעזוב אותם, יש לנו מספיק גם ככה"? לצערך ולצערי הם לא הסתפקו בכך, אז הם מצאו פתרון מעניין מאחר והם מימנו כל מחקר חשוב שיכול ליהיות, הם אמרו בוא נציע להם עזרה, ודרך העזרה הזו נכנס לביתם, ואז אחד קם ואמר "יש לי רעיון, במקום לגזול מהם את זה אחד אחד, בואו ניצור להם אויב, הרי מה ילכד את כולם ביחד יותר מאויב משותף, ואז נוכל ליצור להם גבולות בין מדינות, וצבא, וכל מי שיהיה בתחום שאנחנו שומרים עליו יקרא אזרח אבל "אזרח יהיה דמות פקטיבית שממנה כן נוכל לגזול את הזכויות, ואתה תראה שאם נדאג שהם יפחדו למוות הם ישמחו ליצג את האזרח הזה גם אם הזכויות שלהם ישללו להם מול העיניים (המאגר הביומטרי למשל), מקסימום נפתח גם חברה שנקראת מבקר המדינה או משהו, שכאילו הוא משגיח ונילחם בנו שלא נגזול אותם, ואז בכלל מה שהוא יגיד הם יקשיבו לו. בקיצור שמעו לי זה הולך לעבוד יופי" בהמשך יש הסברים להכל

עוד זכויות טיבעיות

כולם להחזיק ביד את הרישיון נהיגה החדש שלהם תסתכלו טוב על שימכם, עכשיו תסתכלו טוב על השם שלכם שכתוב באנגלית ותענו לי אם זה באמת השם שלכם? עכשיו לאלו שענו כן יש לי שאלה, השם שלכם באנגלית לא אמור ליהיות רק אות ראשונה גדולה של השם והשם משפחה ? אם התשובה היא כן אז למה הם גדולות ברישיון נהיגה או בכל מסמך אחר שהוא ממשלתי ? ומה זה אומר אות גדולה או קטנה ? אם האות הראשונה בשם שלך גדולה והשאר קטנות וכך גם בשם משפחה אז זה אומר שניתן לקחת ממך מינימום זכויות טיבעיות. אם האות הראשונה של השם שלך גדולה והשאר קטנות אבל השם משפחה שלך גדול כולו אז זה אומר שניתן לקחת ממך זכויות ב"בנוני" שזה אומר שניתן לקנוס אותך וכו' אם כל השם שלך גדול וכל השם משפחה שלך גדול אז ניתן לקחת ממך מקסימום זכויות, שזה אומר לקנות אותך ולעצור אותך ועוד המון זה סרט בחלקים שמסביר לכם מה שני החוקים היחידים בעולם ואיזה תרגיל עשו לבני אדם על ידי השם שלהם בכתב ואיך יש לממשלות/משטר/תאגידים זכות לגזול מאיתנו את הזכויות הטיבעיות שלנו למרות שאין שום סמכות בעולם שיכולה לקחת את זה מאיתנו זה סרט בחלקים, אבל כבר מהחלק הראשון הוא מתחיל לדבר על זה, אז תנסו ואם יתאים לכם תמשיכו

קונספירצית השם שלנו

קודם כל כבר הסברתי לכם איך זה עובד באנגלית (אותיות גדולות ואותיות קטנות) עכשיו נעבור לעברית ובכלל לא כתב כלשהו אז ככה פעם ה100 שאני אומר לכם שיש זכויות שנקראות "זכויות טיבעיות" (ומומלץ שתחקרו אותם מעט ותבדקו בעיניים שלכם אם הם חלים עליכם או שלא) לזכויות טיבעיות אלו אין אף סמכות שיכולה לנהוג בהן כרצונה, וחוץ מכם אין אף אחד שיכול לקחת אותה, אפילו אתם לא יכולים לבטל אותה לעצמיכם, אתם גג יכולים לוותר עליה, אבל היא תשאר שלכם לנצח כל עוד אתם בני אדם. עד כאן זה ברור לכם נשמות טובות שלי ? אני מקווה מאוד שכן, כי לאליטה של העולם זה היה ברור כבר לפני המון המון שנים, אז תחזיקו חזק כי הם מצאו לזה פתרון, הם יצרו דמות פקטיבית שלכם שעליה כן מותר להם לגזול את כל הזכויות ולעשות איתה מה שהם רוצים, הם יצרו מימד אחר שלכם, והמימד הזה הוא אתם בכתב, שימו לב שלכל דבר היום יש נייר, הכל זה ניירת, כל ילה ששוטר או שופט מדבר או כופה עליכם נמצא בכתב, וכל חשבון בנק או רישיון או כל דבר שיש זה הכל בכתב, ואתם רק מתנדבים ליצג את השם שלכם בכתב כי אתם חושבים שזה אתם (מה לא לימדו אותכם את זה בבית הספר? אז כנראה שזה לא משהו שמכניס להם כסף), מהיום שנולדתם יש לכם תעודת לידה שמייצגת תאגיד שניפתח שהתאגיד הזה הוא השם שלכם (הוא לא אתם) ואתם כל החיים מתנדבים לייצג את התאגיד הזה וכל עברה קנס או מעצר או כל דבר שרק אפשר חל על השם שלכם, וכשהשופט מסתכל על הנייר והוא קורא את השם שלכם והוא שואל אותכם "אתה פלוני אלמוני?" (שאגב פלוני אלמוני זו גם דמות פקטיבית) ואתם אומרים כןו/או חותמים על זה, אתם מתנדבים לייצג את כל מה שחל על השם שלכם בכתב, ולכן ניתן לכל משטר/ממשל/תאגיד אחר לגזול מכם את החוקים הטיבעיים שלכם, כי אתם מתנדבים לוותר עליהם, ומה שאתם לא מבינים זה שאפילו העט שאתם חותמים איתו על הדף שאתם חותמים עליו שייך להם ולכן אתם תחת החוקים שלהם ולכן החוקים האלו חלים עליכם. בחוקים הטיבעיים האמיתיים של האדם כל עוד לא פגעת לאדם אחר בחוקים האלו שלו אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, העיניין הוא שתאגידים גדולים קיבלו מעמד של בני אדם, ולהם יש יותר זכויות מכם, ולכן הם גם שולטים בכם גבירותי ורבותי, הגיע הזמן להתעורר ומהר ולדרוש בחזרה את הנשמה שלנו (בלי קשר לאלוקים הנשמה שהיא החיבור שלנו לטבע ולא הנשמה שעונה לשם "כסף") אנחנו כרגע עבדים בדיוק כמו כל עבד, רק שעידנו לנו את זה, וגם אנחנו נולדנו לזה כך שאין לנו אינדיקציה בכלל למה אמור או לא אמור ליהיות, ואני גם לא מצליח להבין איך קעקוע של מספרים על היד מפריע לכם אבל את אותם מספרים בכיס העונים לשם ת"ז לא מפריע לכם, מתי תקלטו שזה הכל אותו דבר, מתי תבינו שאף אחד לא שמר וגם לא שומר עליכם ובמקום שאין מי שישמור עליך מול אנשים מאוד מאוד מאוד עשירים וחזקים זה רק עיניין של זמן עד שיכבשו אותכם (והזמן הזה חלף מזמן) ולא צריך עורכי דין ולא בתי משפט, כי הם לא הבעלים שלנו, כל מה שצריך זה להתעורר מהחלום בלהות הזה ולהכיר במי שאנחנו ומה שאנחנו ובמי שהם ומה שהם ולהפסיק להאמין בכל מה ששפכו לנגד ענינו כל החיים, זה הכל היה שקרים ותעמולות והמון הפחדות בשביל לקחת מאיתנו את הזכויות שלנו בעורמה, אנחנו לא יותר מכבשים, מתנגשים אחד בשני ומפריעים אחד לשני, דיי כבר עם זה, בואו ניקח את מה שהיה שלנו תמיד, לא יותר בתי מלון על החופים שלנו, ולא יותר גדרות על המים לשתיה שלנו, ולא קנסות ולא רודנות, אנחנו פאקינג בני אדם גאד דמט

../images/Emo6.gif

נשמה, מה שאני יודע יקח לך עוד המון זמן ללמוד אני כבר שנתיים בעיניינים חזק

Blutige Erde

New member
כמה אתה חופר. האם באמת

עשית משהו או שיש לך הצעות ברות ביצוע כדי לשנות את המצב או שאתה רק מדבר?

דבר הראשון שצריך לעשות

זה להסתכל על אנשים כמוך ולהבין מה לא ליהיות, ספקנים כאלה, שליליים כאלה, הפתרון הוא להבין מהם רוצים ממך, הביצוע הוא לחקור ללא התנשאות וללא גאווה זה בטח ג'יבריש בשבילך

Blutige Erde

New member
לא להיות ספקן? |:

ספקנות, זו התכונה הבסיסית שמפרידה בין אדם שעושה כל מה שאומרים לו, ואדם חושב. טוב שלא לקחת את זה אישית. >_> -מצטערת אם העלבתי. אני לא מתנשאת, שאלתי שאלה. אני רוצה להגיע לתכל'ס בפוסטים של אנשים חדשים (דגש על חדשים) בפורום הזה, בלי להצטרך לקרוא עשרים עמודים כל פעם ולגלות שמדובר בדיבורים חסרי טעם של אנשים שזה כל מה שהם יודעים לעשות, ספאם טהור. מאחר שאתה משתמש בדמגוגיה כדי להתחמק, אני מניחה שאין לך תשובה, כמו רוב האנשים האלו.

חמודי, אל תטעה את עצמך

יש לי יותר תשובות ממה שאתה מסוגל להכיל בכלל קודם תגיע למצב שאתה מודע למתנהל סביבך ואחר כך תבקש תשובות למה תשובה כגון לחיות מאהבה או להלחם בפחדים ובגאווה ובהתנשאות זה ג'יבריש עבורך אז כשיהיה לך כלים להבין את התשובה אז תבקש אותה עד אז ההתנשאות שלך של "אני כבר יודע ותן לי תאכלס מה עושים" תשאיר אותך באותו מקום ולא תקדם אותך אבל שוב, אני מתערב שזו לא רמת דיבור שמוכרת לך

חמודי, למה אתה מתעצבן ?

מה קרה ? הגאווה אוכלת אותך ? מה הייתה המבין הגדול של הפורום או משהו ואתה חש מאוים ? ספר לי נשמה, שפוך אל תתביש, תוציא את זה החוצה ואהבתי שלהתחמקות שלך קראת "בקיצור", תודה על השיעור הקטנטן אך המשמעותי

Handy Alley

New member
אחינו, למרות שם הבלוג

זהו בלוג של קונפירמיסטים. אתה יודע, אנשים שיגידו לך דברים כמו : "מגניב אחי... מגניב... אבל שמע, נסה יותר לאונן במקלחת ודבר איתי שבוע הבא." ובתאכלס, שתחשבו על זה, הם צודקים!

Handy Alley

New member
לול בלוג, פורום. למרות שזה דומה לבלוג של פקצה

רק חסר תמונות נשים יפות כאלה בצד ורשימת קילו יורדת בצד. :|

תגידו

חשבתי שזה פורום קונספירציה, לא פורום סגור לדתיים (עובדי אלילים) מה זו ההתגוננות הזו , אני מאיים על הדת שלכם או משהו ? מה יש איזה ציוויון מיוחד לפורום שרקמתם פה ?

למעלה