נגנב מהפרעות אכילה.

דוVשה

New member
נגנב מהפרעות אכילה.

1.האם את פוחדת מהצל של עצמך? 2.ומהצל של דברים אחרים? מדוע? 3.האם את מוכנה ללכת לבד בחושך? 4.האם את מאמינה במפלצות ובשדים? 5.האם את מפחדת מחייזרים? 6.מה תעשי אם תראי ג'וק בחדר שלך? 7.ועכבר? 8.האם היית מוכנה לאכול חרק? 9.האם את מפחדת מנחשים? 10.האם את מסוגלת להישאר לבד בבית? 11.האם את אוגרת חפצים? מדוע? 12.האם את מסוגלת לעשות בדיקות דם? 13.כמה תרופות יש לך בבית? 14.האם את הולכת הרבה לבתי חולים? 15.האם את מכירה את הטלפון של הרופא שלך בע"פ? 16.האם אתם קוראים אחד לשני בשמות פרטיים? 17.ובשמות חיבה? 18.האם פעם עשית צניחה חופשית או בנג'י? 19.האם את הולכת הרבה לבריכה או לים? 20.האם כשמצלצלים בדלת את בודקת בעיינית? 21.האם את אוהבת סרטי אימה? 22.האם יש לך רישיון? 23.האם את חוצה את הכביש ללא מעבר חצייה? 24.האם יש לך גז מדמיע? 25.האם למדת הגנה עצמית? 26.האם את הולכת הרבה להופעות/קניונים(מקומות הומים..)? 27.האם את משתמשת במעלית? 28.האם את מלטפת כלבים ברחוב? 29.האם לעיתים את מתעלמת מתאריכי תפוגה על מוצרים? 30.האם קל להבהיל אותך? 31.כמה פעמים ביום את אומרת "אמאלה"? 32.מה את עושה בהפסקות חשמל? 33.האם את מסתדרת עם מכשירים חשמליים? 34.האם את מדברת עם אנשים זרים? 35.האם את קוראת עיתונים? 36.כמה פעמים ביום את רואה חדשות אם בכלל? 37.כמה פעמים טסת בחייך? 38.מה את עושה במהלך הטיסה? 39.האם את נוהגת לנעול את הבית אפילו אם את יוצאת רק כדי לזרוק את הזבל? 40.האם לעיתים את קמה מהמיטה כדי לבדוק עם סגרת את הגז/הבויילר? 41.כמה זמן לוקח לך לפתוח את החשבונות מהרגע שהם מגיעים? 42.האם את נוסעת באוטובוסים? 43.ובמוניות? 44.האם את אוהבת לטעום דברים חדשים? 45.האם אי פעם הלכת לאיבוד? מה עשית? 46.איך את מתפקדת לפני מבחנים? 47.האם אי פעם רעדת? למה? 48.כמה פעמים ביום את מצחצחת שיניים? 49.ושוטפת ידיים? 50.האם את מפחדת מרופא השיניים שלך? מדוע? 51.האם יש לך אזעקה בבית? 52.וסורגים על החלונות? 53.וכפתור מצוקה? 54.כמה מנעולים יש לך על הדלת? 55.האם את נועלת את הדלת בשירותים ציבוריים? 56.האם יש לך פחד ממחוייבויות? איזה? 57.האם את יוצאת מהבית בחורף רק עם מטריה? 58.האם את יוצאת מהבית בקיץ רק עם כובע וקרם הגנה? 59.האם את מפחדת ממשהו שלא שאלתי עליו? 60.האם חברייך נוהגים לכנות אותך "שפנפנה"? ולסיום - האם את פחדנית? סופ"ש נעים ורגוע , נטול פחדים מיותרים..

דוVשה

New member
טרילילי.

1.האם את פוחדת מהצל של עצמך? נייט. 2.ומהצל של דברים אחרים? מדוע? מצל של דברים כשאני לבד בבית בלילה. 3.האם את מוכנה ללכת לבד בחושך? חיובי. 4.האם את מאמינה במפלצות ובשדים? חיובי. 5.האם את מפחדת מחייזרים? נייט. 6.מה תעשי אם תראי ג'וק בחדר שלך? אעיף אותו החוצה. 7.ועכבר? כנ"ל. 8.האם היית מוכנה לאכול חרק? תלוי. 9.האם את מפחדת מנחשים? נייט. 10.האם את מסוגלת להישאר לבד בבית? חיובי. 11.האם את אוגרת חפצים? מדוע? מממ... משתדלת כמה שפחות. 12.האם את מסוגלת לעשות בדיקות דם? חיובי. 13.כמה תרופות יש לך בבית? לא הרבה. 14.האם את הולכת הרבה לבתי חולים? נייט. 15.האם את מכירה את הטלפון של הרופא שלך בע"פ? נייט. 16.האם אתם קוראים אחד לשני בשמות פרטיים? לוי באיזה סניף של קופ"ח. 17.ובשמות חיבה? נייט. 18.האם פעם עשית צניחה חופשית או בנג'י? נייט. 19.האם את הולכת הרבה לבריכה או לים? בעבר הרחוק. 20.האם כשמצלצלים בדלת את בודקת בעיינית? תלוי. 21.האם את אוהבת סרטי אימה? סוג הסרטים האהובים עליי ביותר. 22.האם יש לך רישיון? נייט. 23.האם את חוצה את הכביש ללא מעבר חצייה? חיובי. 24.האם יש לך גז מדמיע? חיובי. 25.האם למדת הגנה עצמית? נייט. 26.האם את הולכת הרבה להופעות/קניונים(מקומות הומים..)? ממממ... אפשר להגיד שכן. 27.האם את משתמשת במעלית? חיובי. 28.האם את מלטפת כלבים ברחוב? חיובי. 29.האם לעיתים את מתעלמת מתאריכי תפוגה על מוצרים? ל-ע-ו-ל-ם ל-א!!!!. 30.האם קל להבהיל אותך? חיובי. 31.כמה פעמים ביום את אומרת "אמאלה"? לא הרבה. 32.מה את עושה בהפסקות חשמל? מממממ... 33.האם את מסתדרת עם מכשירים חשמליים? נראה לי שכן. 34.האם את מדברת עם אנשים זרים? לעיתים. 35.האם את קוראת עיתונים? לא הרבה. 36.כמה פעמים ביום את רואה חדשות אם בכלל? בזמן האחרון אין מנוס. 37.כמה פעמים טסת בחייך? הרבה. 38.מה את עושה במהלך הטיסה? תלוי. 39.האם את נוהגת לנעול את הבית אפילו אם את יוצאת רק כדי לזרוק את הזבל? מממ...רוב הזמן כן. 40.האם לעיתים את קמה מהמיטה כדי לבדוק עם סגרת את הגז/הבויילר? נייט. 41.כמה זמן לוקח לך לפתוח את החשבונות מהרגע שהם מגיעים? בנזוגי עושה זאת לפניי. 42.האם את נוסעת באוטובוסים? חיובי. 43.ובמוניות? לעיתים רחוקות. 44.האם את אוהבת לטעום דברים חדשים? מאוד. 45.האם אי פעם הלכת לאיבוד? מה עשית? אינני זוכרת. 46.איך את מתפקדת לפני מבחנים? תלוי. 47.האם אי פעם רעדת? למה? בלעכס. 48.כמה פעמים ביום את מצחצחת שיניים? לפעמים פעם אחת לפעמים פעמיים. 49.ושוטפת ידיים? תלוי. 50.האם את מפחדת מרופא השיניים שלך? מדוע? :(. 51.האם יש לך אזעקה בבית? נייט. 52.וסורגים על החלונות? חיובי. 53.וכפתור מצוקה? נייט. 54.כמה מנעולים יש לך על הדלת? שניים. 55.האם את נועלת את הדלת בשירותים ציבוריים? ברור. 56.האם יש לך פחד ממחוייבויות? איזה? פחח. 57.האם את יוצאת מהבית בחורף רק עם מטריה? נייט. 58.האם את יוצאת מהבית בקיץ רק עם כובע וקרם הגנה? נייט. אינני שיר! (K). 59.האם את מפחדת ממשהו שלא שאלתי עליו? אינני יודעת. 60.האם חברייך נוהגים לכנות אותך "שפנפנה"? נייט. ולסיום - האם את פחדנית? תלוי ממה. סופ"ש נעים ורגוע , נטול פחדים מיותרים..

noosh

New member
אממ זה לא מסנג'ר, כאן זה עובד עם - | |

| נשיקה | (רק בלי הרווחים בין המילה לתו).

רעוּת

New member
An angel's face is tricky to wear constantly

1.האם את פוחדת מהצל של עצמך? לא 2.ומהצל של דברים אחרים? מדוע? לא
3.האם את מוכנה ללכת לבד בחושך? אהא. ואפילו בלי גז מדמיע כי לקחו לי אותו כשהשתחררתי
4.האם את מאמינה במפלצות ובשדים? לא 5.האם את מפחדת מחייזרים? לא 6.מה תעשי אם תראי ג'וק בחדר שלך? אהרוג אותו או שאברח
. 7.ועכבר? אברח
8.האם היית מוכנה לאכול חרק? איכס לא 9.האם את מפחדת מנחשים? לא, מה לי ולהם 10.האם את מסוגלת להישאר לבד בבית? אהא 11.האם את אוגרת חפצים? מדוע? לא 12.האם את מסוגלת לעשות בדיקות דם?
13.כמה תרופות יש לך בבית? לא הרבה 14.האם את הולכת הרבה לבתי חולים? חחחחח, לא
15.האם את מכירה את הטלפון של הרופא שלך בע"פ? אני לא יודעת מי הרופא שלי? 16.האם אתם קוראים אחד לשני בשמות פרטיים? 17.ובשמות חיבה? 18.האם פעם עשית צניחה חופשית או בנג'י? לא 19.האם את הולכת הרבה לבריכה או לים? לא כ"כ, אבל בעיקר כי בקיץ האחרון בעיקר למדתי בגלל השביתה
20.האם כשמצלצלים בדלת את בודקת בעיינית? לא 21.האם את אוהבת סרטי אימה? אהא 22.האם יש לך רישיון? אהא 23.האם את חוצה את הכביש ללא מעבר חצייה? אהא 24.האם יש לך גז מדמיע? חחחחחח כבר כתבתי למעלה שלא
25.האם למדת הגנה עצמית? לא 26.האם את הולכת הרבה להופעות/קניונים(מקומות הומים..)? לעיתים 27.האם את משתמשת במעלית? אהא 28.האם את מלטפת כלבים ברחוב? לא 29.האם לעיתים את מתעלמת מתאריכי תפוגה על מוצרים? כן. כאילו, אני לא בודקת וזהו 30.האם קל להבהיל אותך? לא כ"כ 31.כמה פעמים ביום את אומרת "אמאלה"? לא הרבה
32.מה את עושה בהפסקות חשמל? מתבאסת שאין טלויזיה ומחשב 33.האם את מסתדרת עם מכשירים חשמליים? לא כ"כ, יש להם נטייה להתקלקל בחברתי 34.האם את מדברת עם אנשים זרים? אם צריך 35.האם את קוראת עיתונים? אהא 36.כמה פעמים ביום את רואה חדשות אם בכלל? אני לא תמיד רואה, אני בעיקר מתעדכנת בוואינט, אבל חבר שלי אוהב לראות ב-8 אז לעיתים אני נאלצת לזרום עם זה. 37.כמה פעמים טסת בחייך? לא זוכרת 38.מה את עושה במהלך הטיסה? ישנה או רואה סרטים? 39.האם את נוהגת לנעול את הבית אפילו אם את יוצאת רק כדי לזרוק את הזבל? לא 40.האם לעיתים את קמה מהמיטה כדי לבדוק עם סגרת את הגז/הבויילר? אף אחת, אבל עכשיו כשאמרתם
41.כמה זמן לוקח לך לפתוח את החשבונות מהרגע שהם מגיעים? הרבה |הכחשה| 42.האם את נוסעת באוטובוסים? אני מבלה יותר זמן באוטובוסים מאשר על קרקע מוצקה
43.ובמוניות? לא 44.האם את אוהבת לטעום דברים חדשים? לא 45.האם אי פעם הלכת לאיבוד? מה עשית? פעם הלכתי לאיבוד באושוויץ
. 46.איך את מתפקדת לפני מבחנים? סבבה 47.האם אי פעם רעדת? למה? כי היה לי קר
48.כמה פעמים ביום את מצחצחת שיניים? 2 49.ושוטפת ידיים? תלוי בכמה פעמים אני עושה פיפי
50.האם את מפחדת מרופא השיניים שלך? מדוע? כן. כי הוא מכאיב לי
51.האם יש לך אזעקה בבית? לא 52.וסורגים על החלונות? לא 53.וכפתור מצוקה? לא, נו מה 54.כמה מנעולים יש לך על הדלת? 1? 55.האם את נועלת את הדלת בשירותים ציבוריים? אהא 56.האם יש לך פחד ממחוייבויות? איזה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 57.האם את יוצאת מהבית בחורף רק עם מטריה? אני לא מאמינה במטריות. אני לא אקח מטריה גדולה כי זה מעצבן להיסחב איתה וגם אני אשכח אותה איפשהו, והמטריות המתקפלות לא שוות כלום. 58.האם את יוצאת מהבית בקיץ רק עם כובע וקרם הגנה? לא 59.האם את מפחדת ממשהו שלא שאלתי עליו? משאלונים ארוכים שגוזלים מזמני
60.האם חברייך נוהגים לכנות אותך "שפנפנה"? לא

behappy

New member
טוב.

1.האם את פוחדת מהצל של עצמך? לא 2.ומהצל של דברים אחרים? מדוע? לא פוחדת ולא יודעת למה לא. פשוט לא
3.האם את מוכנה ללכת לבד בחושך? תלוי איפה וכמה חושך 4.האם את מאמינה במפלצות ובשדים? לא. אבל במכשפות כן
5.האם את מפחדת מחייזרים? לא 6.מה תעשי אם תראי ג'וק בחדר שלך? אצרח עד לריסוק מיתרי קולי 7.ועכבר? טוב, אני לא אצרח אבל הוא ימצא את דרכו החוצה 8.האם היית מוכנה לאכול חרק? לא טפוי 9.האם את מפחדת מנחשים? כן. מאוד מאוד. ראיתי לפני חצי שנה אחד בלייב באיזה טיול, זה היה קריפי
10.האם את מסוגלת להישאר לבד בבית? כן 11.האם את אוגרת חפצים? מדוע? אני אוגרת מוצרי קוסמטיקה ונוזלים לעדשות שאני קונה במבצעים
וחוצמיזה אני אוגרת דיסקים, ספרים, בגדים, נעליים, אוכל, כלי מטבח, מצעים, מגבות ומים בתוך בקבוקי שתייה 12.האם את מסוגלת לעשות בדיקות דם? הו אני מתה על זה 13.כמה תרופות יש לך בבית? מלא. היפוכונדרית בגמילה. 14.האם את הולכת הרבה לבתי חולים? לא 15.האם את מכירה את הטלפון של הרופא שלך בע"פ? לא 16.האם אתם קוראים אחד לשני בשמות פרטיים? לא. אבל הרופאה בקופח שלי שנמצאת בחור שאני גרה בו מאוד משועממת מחוסר פציינטים וקוראת לי כבר אחותי אחרי ביקור יחיד אצלה 17.ובשמות חיבה? לא 18.האם פעם עשית צניחה חופשית או בנג'י? צניחה אני מאוד רוצה לעשות, בנג'י לא רוצה כי אני מפחדת, שניהם עדיין לא נעשו 19.האם את הולכת הרבה לבריכה או לים? רוצה יותר. ובא לי ים בחורף!!! 20.האם כשמצלצלים בדלת את בודקת בעיינית? לא.אין לנו עינית בכלל 21.האם את אוהבת סרטי אימה? לא. זה מפחיד לאללה 22.האם יש לך רישיון? אכן 23.האם את חוצה את הכביש ללא מעבר חצייה? אנשים אל תעשו זאת. פן תהיו חייבים למשטרה מלא כסף שיצטבר בריבית וישלחו אליכם איומי עיקול חשבון
24.האם יש לך גז מדמיע? איפשהו, מעלה אבק, בן 10 שנים 25.האם למדת הגנה עצמית? פעם בתיכון ובצבא 26.האם את הולכת הרבה להופעות/קניונים(מקומות הומים..)? להופעות כן מבחירה, לקניונים מחוסר ברירה- זו הדרך אל מקום העבודה שלי מהרכבת, למקומות הומים- די הרבה 27.האם את משתמשת במעלית? כל יום לפחות פעמיים ביום 28.האם את מלטפת כלבים ברחוב? בטאח! 29.האם לעיתים את מתעלמת מתאריכי תפוגה על מוצרים? תאריכי תפוגה הם המלצה בלבד. ויוגורטים שנגמר להם התאריך לפני שבועיים הם יותר טעימים מבד"כ :| 30.האם קל להבהיל אותך? לא הכי 31.כמה פעמים ביום את אומרת "אמאלה"? אני יותר בקטע של אללה יוסתור/סמעלה עליכום 32.מה את עושה בהפסקות חשמל? מחפשת נרות וגפרורים עם האור של הפלאפון? 33.האם את מסתדרת עם מכשירים חשמליים? מחטיפה להם ומקללת אם הם לא נחמדים 34.האם את מדברת עם אנשים זרים? למה לא 35.האם את קוראת עיתונים? משלמים לי על זה 36.כמה פעמים ביום את רואה חדשות אם בכלל? לא סופרת כבר 37.כמה פעמים טסת בחייך? הרבה 38.מה את עושה במהלך הטיסה? ישנה/שומעת מוזיקה/קוראת/בוהה בעננים 39.האם את נוהגת לנעול את הבית אפילו אם את יוצאת רק כדי לזרוק את הזבל? לא 40.האם לעיתים את קמה מהמיטה כדי לבדוק עם סגרת את הגז/הבויילר? לא 41.כמה זמן לוקח לך לפתוח את החשבונות מהרגע שהם מגיעים? באותו רגע 42.האם את נוסעת באוטובוסים? כן, די הרבה 43.ובמוניות? כמעט ולא 44.האם את אוהבת לטעום דברים חדשים? כן 45.האם אי פעם הלכת לאיבוד? מה עשית? ניסיתי להסתדר לבד, התקשרתי לאנשים שיפתחו מפות, שאלתי אנשים ברחוב 46.איך את מתפקדת לפני מבחנים? לא מתפקדת 47.האם אי פעם רעדת? למה? חום גבוה, היסטריה, כאלה 48.כמה פעמים ביום את מצחצחת שיניים? 3-4 49.ושוטפת ידיים? תלוי כמה אני מתלכלכת. די הרבה. קשה לי לסבול תחושה של ידיים מלוכלכות 50.האם את מפחדת מרופא השיניים שלך? מדוע? לא מפחדת. כי אין לי אחד. 51.האם יש לך אזעקה בבית? לא 52.וסורגים על החלונות? כו 53.וכפתור מצוקה? לא 54.כמה מנעולים יש לך על הדלת? 1 והדבר הזה שסוגר את הדלת מלמעלה 55.האם את נועלת את הדלת בשירותים ציבוריים? בארור 56.האם יש לך פחד ממחוייבויות? איזה? לגדל ילדים? 57.האם את יוצאת מהבית בחורף רק עם מטריה? תלוי לאן. לרוב יציאה מהבית זה עם תיק וארנק ופלאפון וכו 58.האם את יוצאת מהבית בקיץ רק עם כובע וקרם הגנה? בד"כ גם עם בגדים 59.האם את מפחדת ממשהו שלא שאלתי עליו? כן 60.האם חברייך נוהגים לכנות אותך "שפנפנה"? לא צ'או במבינוס

למעלה