נדפק לי התאבון 🥧

Zadig

Well-known member
כחודש אני אוכל בעיקר סוכריות גומי, שוקולד, בייגלה. אפילו בסדיר אכלתי יותר טוב עם הטוסטים על התנור חימום. אבל, כל אוכל שאני מכין לאחרונה יוצא לא טעים. מידי פעם יוצא משהו טוב, אבל הרוב לא.

יש לי גם תכונה "דפוקה" שאני לא אוכל אוכל בן כמה ימים. אם זה לא יצא עכשיו מבישול, זה no go. אבל, גדלתי בין ניצולי שואה שהעבירו אלי את הרגישות לאוכל, אז אני מקפיא, ואז זורק אותו כשזה נרקב.

פעם היה לי שכן שגם עשה ענין מאוכל, והקורונה גרמה לנו להתקרב. הגיע זמן מהר מאוד שהוא ביקש/התחנן שלא אזרוק שום אוכל, ואת הכל אעביר אליו. אז חיברתי אותו עם שכן אחר, שנהג לנסוע בג'יפ החדיש שלו לבתי תמחווי ולקחת מהם חמגשיות; מאכסן הכל, וסועד כמה פעמים ביום. לי תמיד היה מציע, ואני לא מסוגל לגעת בזה. אז חברתי את השכנים האלה, וכך אחד אוכל טרי מהביזה של אותו יום, והשני אוכל מלפני יום יומיים, ושום אוכל לא נזרק.

יום אחד הגעתי לבי"ח בזמן ארוחת צהרים, והגישו לחולה יוגורט עם 20% חלבון. עבר הרופא והתענינתי בזה, והוא אמר שהם נותנים את זה למי שפחות אוכל בשר וכך שומרים על איזון. מיד כשחזרתי למערכה הסתערתי על הסופר וקניתי 5 יוגורטים כאלה. כשהשפעת הממתקים יורדת ומתפתח אצלי רעב, אני אוכל 1 כזה, וזה סותם.

לדעתי אני מתאים לגור בחללית.

צליליתה1

Well-known member
א. ראיתי בסופר דובוני גומי מצופים שוקולד. חלק מהילדים אומרים איכס חלק אומרים שזה הדבר הטעים ביותר ever

ב. מכירה מישהי שכמה שנים חייתה בעיקר על סוכריות גומי, לא אלאה אתכם בסיפורי מה קרה לה, אבל זה היה רע מאוד
(סוף טוב הכל טוב, עכשיו היא מבשלת טעים ואוכלת טוב )

ג. לא מזמן פרסמת כאן מתכון שהלהיב אוכל בשרי ונדמה לי גם משהו עם ת״א? . מה קרה עכשיו?

ד. פעם פרסמו כאן קבוצת וואטסאפ לשידוכי אוכל. לך יש עודף לי אין חשק לבשל. לא זוכרת למה לא נרשמתי, אבל אולי, אחרי שנסיים ווטסאפים של למי יש (מלא את החסר) לחיילים/מפונים, אחפש אותה. אני לא הייתי מבקשת אוכל, אבל לעיתים קרובות מדי אני מכינה יותר מדי לשבת. לגמרי אין לי כיף לאכול את זה כל השבוע.

YOU R WHAT U EAT

וגם שבת שלום

Zadig

Well-known member
א. ראיתי בסופר דובוני גומי מצופים שוקולד. חלק מהילדים אומרים איכס חלק אומרים שזה הדבר הטעים ביותר ever

ב. מכירה מישהי שכמה שנים חייתה בעיקר על סוכריות גומי, לא אלאה אתכם בסיפורי מה קרה לה, אבל זה היה רע מאוד
(סוף טוב הכל טוב, עכשיו היא מבשלת טעים ואוכלת טוב )

ג. לא מזמן פרסמת כאן מתכון שהלהיב אוכל בשרי ונדמה לי גם משהו עם ת״א? . מה קרה עכשיו?

ד. פעם פרסמו כאן קבוצת וואטסאפ לשידוכי אוכל. לך יש עודף לי אין חשק לבשל. לא זוכרת למה לא נרשמתי, אבל אולי, אחרי שנסיים ווטסאפים של למי יש (מלא את החסר) לחיילים/מפונים, אחפש אותה. אני לא הייתי מבקשת אוכל, אבל לעיתים קרובות מדי אני מכינה יותר מדי לשבת. לגמרי אין לי כיף לאכול את זה כל השבוע.

YOU R WHAT U EAT

וגם שבת שלום
גם אני נופל לעצלנות בבישול (בעיקר כי אח"כ צריך לנקות)

אבח"י

Well-known member
כמה צחקתי, כרגיל מסיפורי תל אביב שלך. נדמה לי שכבר אמרתי-רמזתי לך שאתה יכול להוציא ספר עם "סיפורי צדיג" כמו ההוא שהוציא על יפו. יש איזה משורר אחד, בלבן נדמה לי, שמסתובב בתל אביב וכותב כל מיני רשימות משעממות, שציפר חושב שהן נפלאות. איפה הוא ואיפה אתה.

Zadig

Well-known member
כמה צחקתי, כרגיל מסיפורי תל אביב שלך. נדמה לי שכבר אמרתי-רמזתי לך שאתה יכול להוציא ספר עם "סיפורי צדיג" כמו ההוא שהוציא על יפו. יש איזה משורר אחד, בלבן נדמה לי, שמסתובב בתל אביב וכותב כל מיני רשימות משעממות, שציפר חושב שהן נפלאות. איפה הוא ואיפה אתה.
אני לא יודע לעשות "ספר דיגיטלי" :cry: אז יורה בודדות

mיטלמן

Well-known member
ואפרופו ציפר חושב,
הוא גם חושב על מישהי שהיא נפלאה,
ולעניות דעתי אפילו אין לו חוזה חתום אתה.

mיטלמן

Well-known member
סקסי היא בהחלט מילת המפתח.
ואם לא היה זמן קשה, הייתי מתגלגלת בצחוק.
מה שהצעירים היום אומרות - פיפי.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אומרת ברורות.
אתה היית מגיב למשהו שכתבו בפייסבוק - פיפי?
אולי זה רק בנות, עדיין, בדורי אמרו לעשות במכנסיים (מצחוק), או קצת יותר עממי.
אנחנו לא? ח'טיאריה?
אני לא דוגמה לכלום (בעצם אולי דוגמה שלילית) ובפייסבוק אני לא כותב בכל מקרה, מציץ שם רק כשחייב.

אין ספק שסגנון דיבור הוא תלוי תקופה.

למעלה