נהגי רכבת

מצב
הנושא נעול.

NNN747

New member
נהגי רכבת

נהגי רכבת
כאשר רוצים להתקבל להיות נהג רכבת ברכבת ישראל נדרשים לעשות קורס כלשהו?אילו דרישות יש כדי להתקבל להיות נהג רכבת ברכבת ישראל?

מזמן לא הייתי פה אבל אתה מאלץ אותי!

נהגי רכבת
כאשר רוצים להתקבל להיות נהג רכבת ברכבת ישראל נדרשים לעשות קורס כלשהו?אילו דרישות יש כדי להתקבל להיות נהג רכבת ברכבת ישראל?
מזמן לא הייתי פה אבל אתה מאלץ אותי!
למה אתה לא משרשר את ההודעות שלך?

ה דרומי

New member
לשרשר זה שאתה פותח הודעה אחת

נהגי רכבת
לשרשר זה שאתה פותח הודעה אחת
ושולח ואז אתה רוצה לשאול שאלה נוספת באותו עניין אתה פותח הודעה נוספת תחת ההודעה הקודמת שכבר שלחת

NNN747

New member
מישהו יודע את התשובה לשאלתי?

נהגי רכבת

aviy99

New member
ממידע מוסמך שיש לי

ממידע מוסמך שיש לי
הסיכוי שלך שואף לאפס אם אתה לא בן של אחד משם או אח שלי או מישהו בקירבה משפחתית. ככה זה הולך שם.

NNN747

New member
נכון

ממידע מוסמך שיש לי
הסיכוי שלך שואף לאפס אם אתה לא בן של אחד משם או אח שלי או מישהו בקירבה משפחתית. ככה זה הולך שם.
נכון
בעיקרון אתה צודק בכל מקום עבודה זה הולך ככה במדינה שלנו אז למה שזה לא יהיה ככה גם ברכבת ישראל

aviy99

New member
חבל אבל זאת עובדה

נכון
בעיקרון אתה צודק בכל מקום עבודה זה הולך ככה במדינה שלנו אז למה שזה לא יהיה ככה גם ברכבת ישראל
חבל אבל זאת עובדה
זה אולי לא ככה בכל מקום אבל זה קיים במיוחד ברכבת ישראל.

כמו בחברת חשמל

ממידע מוסמך שיש לי
כמו בחברת חשמל
לצערי מנסיון אישי בתור אחת שאין לה מישהו בחברת חשמל. זו תופעה מגעילה שצריך לעשות לה טיפול שורש בארץ שלנו. אגב יש מקומות עבודה שבמפורש אסור ששני בני משפחה יעבדו במקום.

ה דרומי

New member
../images/Emo91.gif שלח קורות חחים להנהלת הרכבת

נהגי רכבת
שלח קורות חחים להנהלת הרכבת
ועל הדרך שאל אותם מה ואיך לעשות כדאי להתקבל לעבודה ברכבת. כדאי להיות בסוף נהג קטר איךלשלוח דרך אתר הרכבת נמצא בדף הקישורים

aviy99

New member
חבל על הזמן שלו

ועל הדרך שאל אותם מה ואיך לעשות כדאי להתקבל לעבודה ברכבת. כדאי להיות בסוף נהג קטר איךלשלוח דרך אתר הרכבת נמצא בדף הקישורים
חבל על הזמן שלו
הסיכוי שואף לאפס. ממידע מוסמך.

NNN747

New member
אני לא....

אני לא....
הולך להיות נהג רכבת!!!!!!!!!!! פשוט הנושא הזה עניין אותי

NNN747

New member
נהג....

אני לא....
הולך להיות נהג רכבת!!!!!!!!!!! פשוט הנושא הזה עניין אותי
נהג....
רכבת לא צריך להיות בעל השכלה מיוחדת כלשהי ובעל ידע??? נכון???. בסך הכל צריך לדעת מה זה גז ומזה ברקס.

אורי404

New member
הדרך לנהג רכבת ארוכה.

נהג....
רכבת לא צריך להיות בעל השכלה מיוחדת כלשהי ובעל ידע??? נכון???. בסך הכל צריך לדעת מה זה גז ומזה ברקס.
הדרך לנהג רכבת ארוכה.
קודם כל, צריך להצליח להיכנס לרכבת ישראל, שכפי שאבי99 כתב, שהו עניין בפני עצמו. אם הצלחת להיכנס (במישור הפילוסופי) אתה נהיה קודם כל עוזר נהג ברכבות משא, או עובד כפקח נסיעה, ורק לאחר שנים של שפשוף אפשר, אולי, להיות נהג קטר. עד כמה שידוע לי (את זה יתקנו המומחים), קודם כל ברכבת משא, ואחר כך ברכבת נוסעים.

NNN747

New member
העבודה הכי טובה ברכבת היא....

נהגי רכבת
להיות מוכר קיוסק בתחנת רכבת תל-אביב מרכז- מה עושים?.... מוכרים קפה וכל היום רואים רכבות...... עבודה מצויינת - לא צריך לדעת כלום לא בגרות לא שטויות.............. חחחח....

צחקן

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif !!.

להיות מוכר קיוסק בתחנת רכבת תל-אביב מרכז- מה עושים?.... מוכרים קפה וכל היום רואים רכבות...... עבודה מצויינת - לא צריך לדעת כלום לא בגרות לא שטויות.............. חחחח....
!!.

NNN747

New member
שאלה: מה לדעתכם....

נהגי רכבת
תחנת הרכבת היפה ביותר בארץ? לפי דעתי תחנת הנתב"ג- תחנה מדהימה, גדולה, יפה.

צחקן

New member
ת"א השלום...

תחנת הרכבת היפה ביותר בארץ? לפי דעתי תחנת הנתב"ג- תחנה מדהימה, גדולה, יפה.
ת"א השלום...
ב"ה פרט לזיהום האוויר הענק שקיים שמה מקטרי הדיזל והרעש שמרעיד את רציפים וקורע את עור התוף היות התחנה סגורה מלמעלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה