נוהל התנהלות אישי

Shamy

New member
נוהל התנהלות אישי

חברי פורום , אני בתחושות קשות , שלא התקבלתי בצורה יפה בפורום אולי בגלל שאני לא גרמנית במוצאי ולא דוברת את השפה ברמה של שפת אם או אולי בגלל שלא גרתי בגרמניה

כך או כך אני חושבת שבתור פורום שעומד בפני סכנת סגירה , מי שחשוב לו הפורום יטרח לכתוב ולפרסם ולעשות דברים -כי בעצם קריטריונים לסגירת פורום הוא לראות :
1.האם הפורום פופולרי? כמה אנשים נכנסים אליו ורשומים אליו כפורום קבוע
2.כמה הודעות ותכתובות יש בפורום בכל חודש בממוצע
3.האם ישנו ביקוש לפורום

בתור פורום מקצועי וטוב שעומד בפני סכנת סגירה , ציפיתי ליותר התלהבות ורצון לשתף פעולה כדי להרים את הפורום למשהו אחר , ולא הפורמט בו היה הפורום מקודם - שינויים הם לא בהכרח דבר רע

אי לכך ובהתאם לזאת אני משאירה לכם את הבמה פתוחה , אני באופן אישי אחרי הפיאסקו והסרטים שאכלתי בשבת לא מתכוונת כ"כ לבוא ולהקיז דם כמו שעשיתי עד עכשיו , גם אני בן אדם מאחורי מסך ולא רובוט.

כל אחד מכם רשאי להעלאות מה שעולה על רוחו ולענות למי שהוא מעוניין . אין פה ניטור על הודעות או הגבלות למעט שימוש בשפה יחסית נעימה (ההגבלה היחידה שיש לכם פה היא לא להעליב בקללות אחד את השני) וזהו.

אני מאחלת לכולם המשך שבוע נעים

schlomitsmile

Member
מנהל

מבינה את התסכול...
נדמה לי שזה לא שמישהו לא קיבל אותך יפה,
אלא פשוט שבקושי נשארו משתתפים קבועים בפורום,
בקושי נשאר מישהו לקבל אותך...
&nbsp
את השאר אכתוב במסר

&nbsp

diday

Member
אין לי מושג על מה את מדברת

אני רואה שנמחקו הרבה שרשורים שפתחת ושלהם גם הגיבו. כך שאם יש איזה זלזול מדובר בזלזול שלך.
תפוז עושים כמיטב יכולתם להשמיד את הפורומים ולהבריח את המשתמשים וזאת בהצלחה לא רעה.
בעבר אפשר היה לגלוש בפורומים עם טלפון נייד או טבלט. מאז שהפורומים "הותאמו" לגלישה סלולרית האפשרות הזו לא קיימת.
יתכן שלפורום יש סיכוי, אבל זה ייקח קצת זמן.

דניעל

New member
אין לי מושג למה מחקת את החומרים שהעלית

ולא יודעת מה היה כאן בשבת כי עד עכשיו לא היה לי זמן להכנס. אבל הנה, נכנסתי וממילא אין שום דבר מיוחד, חוץ מההודעה הזו שלך.
כתבתי לך שאת משקיעה יותר מדי בפורום שעדיין לא פעיל מספיק כדי להגיב. חשבתי שתתאכזבי ואכן, כך קרה. צר לי.
יש גם אפשרויות שבין חמישה קישורים חדשים כל יום לבין שום דבר חדש אף יום. אפשר להתחיל מקישור אחד חדש כל יום או יומיים.

למעלה