נווווווווו

Another Brick

New member
נווווווווו

הייתי בהופעה חרא של כנסיית השכל ולא ראיתי משמרת שלישית!! שמישהו יספר לי מה היה! ולא להביא לי תסריט באנגלית! תודה! וחוצמזה, זה נכון שמהיום יש העורב במקום?! לאאאאאאא :((( ג´ימי !!!!

~*~gaL

New member
כן זה נכון

יש העורב............. ובקשר למשמרת שלישית: נכון בפרק לפני ג´ימי בא לקים ואמר שהיא האישה היחידה שאהב? אז הוא נשאר אצלה, והם שכבו. ;) אח"כ הייתה שרפה, ודוק וקרלוס הלכו לאיזו קומה והתחילו לטפל באיזה קשיש אחד שהוא לא נייד.. הם נחסמו מאש בכל הכיוונים, חוץ מהחלון. אז באו לחלץ אותם וג´ימי ירד מהגג והוציא אותם משם. היה שם איזה חולה נפש, ליד איזור השריפה שטען שהוא כבאי, אבל סאלי וטיי גירשו אותו משם. יותר מאוחר הייתה עוד שריפה, והחולה נפש שטען שהוא כבאי (שהוא באמת היה *פעם* כבאי), ירה בג´ימי, בהספל.. ו.. זה ספויילר מה שאני כותבת עכשיו.. כי בסוף הפרק לא אמרו מה קרה לשלישי שנפצע.. האפלי.. אז.. הוא מת בסופו של דבר... ו.. בסוף המשטרה רודפת אחריו.. כלומר פיית´, בוסקו, סאלי וטיי רודפים אחריו, עד מקום מסויים שהוא יורה בעצמו מול העיניים שלהם. בפרק הזה טיי עבר את יום השנה שלו, וסאלי גם הביא לו סיכה שהייתה שייכת לאבא שלו (פעם השוטרים היו מקבלים מן סיכה כזאת, וסאלי השאיר את של אבא של טיי אצלו והביא לו אותה). פיית´, אגב, מגלה בתחילת הפרק שהיא בהריון.. ובמהלך הפרק היא ובוסקו נכנסים לדירה עם אמא ואיזה 6 ילדים.. לא זוכרת כמה בדיוק.. בגלל שהאישה לא מצליחה להשתלט עליהם. מורלס ודוק עוברים לדירה של ההורים של דוק. :)

Another Brick

New member
לא הפרק של שלשום

את והספויילרים שלך אני אתלונן, אני נשבעת זה אסור להרוס כל פרק בשביל מה אני יראה את הסדרה!? אני פשוט יבוא כל יום לגל והיא תספר לי מה קורה! את כותבת את התסריט או משו!? מה כיף לראות סדרה אם יודעים הכל!? בעעעע!! ג´ימייייי!! I LOVE YOU!!

~*~gaL

New member
חיחי

חשבתי שהתכוונת לפרק האחרון! אנשים תהיו ברורים!

נמרה

New member
לא להעליב את אריק דרייבן!

העורב זה מדהים ויפה! אני לא הכי מתה על הסדרות בית חולים! והילדה הזאת נורא חמודה! קצת דומה לי הייתי אומרת... איך אני אוהבת איך שהוא נראה עם האיפור זה זה מדהים וקצת מרלינמנסוני... the crow rulzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!! @נמי שהתאהבה באריק דרייבן

למעלה